Devoleena Bhattacharjee تصویب دو خانواده به صورت یک ماه در میان coronavirus بحران

بازیگر تلویزیون Devoleena Bhattacharjee اتحاد پیوست یک لیست طولانی از افراد مشهور از فیلم و تلویزیون که در حال ارائه کمک به کسانی که کمتر ممتاز از آنها در طول coronavirus مستند. سابق Bigg Boss شرکت کننده نیز به تصویب رسید و دو خانواده برای یک ماه است آنها را ارائه پشتیبانی در طول این زمان دشوار است.

یک فن به اشتراک گذاشته تصویر از Devoleena را اهدا و در توئیتر نوشت: “با تشکر از youuuu خیلی @Devoleena_23 برای اتخاذ 2 خانواده برای 1 ماه Nd اهدای پول برای آنها مواد غذایی و مواد غذایی …این خواهد بود که بهترین bihu هدیه برای شما آسام طرفداران God bless you @Devoleena_23.”

در اوایل این ماه Devoleena نیز تمدید کمک به او برای یک زن باردار نیاز به خون از یک گروه خونی نادر. خواهر در قانون بود پرسیدم نمی توانم بیان چقدر ما نسبت به u @Devoleena_23 & @veerakunaparedy دیروز برادر من به بستری در بیمارستان برای تحویل در آن زمان او نیاز O – ام گروه خونی. خون در دسترس نیست در بیمارستان است. آن را کاملا غیر ممکن است که به دلیل مستند.”

جدا از Devoleena چند تلویزیون دیگر وبلاگ ارائه داده اند کمک های خود را از جمله ستاره تلویزیون و کمدین Kapil Sharma اعلام کرد که کمک مالی از 50 تومان lakh به PM صندوق امداد در حالی که آرجون jonathan thompson که اهدا تومان 5 لاخ به PM-مراقبت صندوق.

مجری و بازیگر Maniesh پل نیز اعلام کرد سهم خود را. “من را یک تعهد برای اهدای 20 lakhs از پس انداز من به PM-مراقبت صندوق…آن زمان به وجود داشته باشد برای همه… @narendramodiji.. JAI HIND,” او توییتی در آن زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de