دیترویت راننده اتوبوس که در مورد شکایت یک زن سرفه در اتوبوس درگذشت COVID-19


Illustration for article titled Detroit Bus Driver Who Complained About a Woman Coughing on His Bus Has Died of COVID-19

تصویر: Facebook

به یاد داشته باشید دیترویت راننده اتوبوس که رفت در Facebook تصویری در یک زن بود که سرفه در اتوبوس ؟ روز چهارشنبه فقط دو هفته پس از این حادثه راننده, Jason Hargrove درگذشت از COVID-19, با توجه به اخبار دیترویت.

در حدود نه دقیقه ویدئو ارسال شده در مارس 21, Hargrove بازگو حادثه که در آن یک زن احتمالا در 50s و 60s سرفه بارها و بارها با استناد به این که “او ایستاده بود وجود دارد و سرفه…هرگز تحت پوشش دهان او.” Hargrove در ادامه گفت که او احساس “تجاوز” هم برای خودش و هشت دیگر سواران در اتوبوس.

فقط چهار روز پس از او نوشته شده تصویری دیترویت راننده شروع به احساس بد و تهدید اتحادیه می گوید. یک هفته بعد او از ویروس. Hargrove یکی از 540 مرگ و میر در ایالت میشیگان گزارش, آوریل 4 و یکی از هزاران نفر از کارگران ضروری است که خود را در معرض خطر زندگی روزمره به ادامه خدمات خود را در جوامع است. گزارش های اخیر از Marketplace اشاره می کند که در دیترویت است که اکثریت سیاه تبدیل به یک کانون برای coronavirus به عنوان میشیگان همچنان به دیدن آن تعداد موارد رشد به ویژه در میان ساکنان سیاه.

تبلیغات

معلوم نیست اگر Hargrove قرارداد این ویروس که بعد اما مرگ او تحریک ترس و داد و بیداد در میان همکاران دیگر ترغیب دیترویت بخش حمل و نقل (DDOT) برای پیاده سازی اضافی ایمنی و بهداشتی اقدامات تپه یادداشت ها. DDOT به اجرا اجتماعی فاصله شیوه نیاز مسافران به ورود و خروج از طریق درب عقب ایستاده و 10 فوت از یکدیگر است. این بخش را نیز فراهم دستکش و دستمال مرطوب برای رانندگان و پاک کردن آن اتوبوس بیشتر است.

فاکس نیوز دیترویت گزارش که شهردار مایک دوگان در سراسر شهر بود اعلام روز پنج شنبه گفت: از Hargrove که “او می دانست که زندگی او قرار داده در معرض خطر—حتی اگر او از رفتن به کار برای شهروندان دیترویت هر روز—با کسی که فقط اهمیتی نمی دهند. کسی نیست این را جدی بگیرد. و در حال حاضر او رفته است.”

پشت درب های اجرای در اتوبوس نمی تواند به اثر تا پس از حادثه رخ داده بود فاکس نیوز, یادداشت ها. پس از آن شهردار نیز اجرا حرارت چک برای رانندگان اتوبوس و مسکن اضافی در هتل ها برای رانندگان که قرنطینه می شوند. به گفته شهردار وجود دارد در حال حاضر 133 رانندگان قرنطینه و هشت موارد مثبت COVID-19 در میان آنها است.

تبلیغات

Hargrove تصویری را ادامه خواهد داد برای خدمت به عنوان یک یادآوری برای هوشیار در مورد سلامتی ما و رفتار ما در فضاهای عمومی. به عنوان Hargrove التماس “این واقعی است. خانواده نیاز به این جدی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im