از بین بردن محصولات کشاورزی در پی خود, بیابان ملخ swarms وارد هند; کارشناسان می گویند باطل موج به سمت دهلی نو در ماه ژوئن

در آنچه ممکن است به نظر می رسد مانند حق از یک فاجعه فیلم, اسکریپت, دیگر تهدید بالقوه وارد هند به عنوان کشور در حال حاضر با وضعیتی وخیم متعاقب آن خسارات ناشی از شیوع ویروس و فوق العاده cyclone. به عنوان مقامات کشف کردن که چگونه برای مقابله با این حد کامل از ادامه ویرانی از بیماری کروناویروس (COVID-19) و طوفان Amphan در حال حاضر باطل ملخ طوفان نزدیک است, دهلی نو, غذا خوردن تا همه چیز در راه است.

با توجه به گزارش ملخ طوفان در حال حاضر حمله کرد تا آنجا داخلی به عنوان Madhya Pradesh, با حدود 16 منطقه راجستان محبت است. دولت های منطقه آگرا در اوتار پرادش به صدا هشدار دهنده نیز هست.

اتحادیه وزارت محیط زیست, جنگل و تغییر آب و هوا سخنگو گفت: در این روز “ملخ swarms از پاکستان وارد راجستان پنجاب هاریانا و Madhya Pradesh تهدید عمده آسیب به جایگاه پنبه و حبوبات و سبزیجات. راجستان است بیشتر تحت تاثیر دولت است.”

“در طول سال جاری ملخ swarms وارد هند زودتر از زمان عادی ماه ژوئن و ژوئیه. ایالت های مختلف اتخاذ شده وسیله ای برای کنترل ازدحام ملخ” آنها اضافه شده است.

بیابان ملخ (Schistocerca gregaria; Gryllus gregarius) یک گونه از ملخ یک swarming کوتاه شاخدار ملخ در خانواده Acrididae. این یکی از مخرب ترین آفات مهاجر در جهان است و آن را بسیار همراه و تغذیه در مقادیر زیاد از هر نوع پوشش گیاهی سبز از جمله محصولات مرتع و علوفه.

بر این اساس سطح تهدید در درجه اول بالا برای کشاورزان پس از امرار معاش خود را به طور مستقیم تحت حمله از این آفات است. با توجه هند تا حد زیادی کشاورزی مبتنی بر اقتصاد است و کشاورزان ستون فقرات در این کشور شده است به طور مداوم در برخورد با بحران نشات گرفته با توجه به COVID-19 مستند ترساندن بدتر است این زمان در اطراف.

ازدحام که نشات گرفته از شرق آفریقا و به سرعت در حال پیشرفت به سمت هند و پاکستان است که به احتمال زیاد همراه با دیگر swarms کارشناسان می گویند. این است که در برخی از راه, ادامه, اصلی, طوفان ملخ که برخورد کرده بود نقل مکان کرد و از شاخ آفریقا به سمت شرق نسبت به هند در سال گذشته است. این موج تا به حال آسیب دیده محصولات کشاورزی بیش از lakhs هکتار پس از ازدحام آمار راجستان در ماه مه سال گذشته و بعد از آن پس از آن امواج نگه داشته ravaging غربی هند.

در حال حاضر کارشناسان می گویند که بیشتر باطل ازدحام است و به سمت هند و آمار این کشور در ماه ژوئن تخمگذار به خراب کردن نمرات زمینه محصولات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ru