با وجود COVID-19 عفونت اندی کوهن بازگشت به میزبانی ‘سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند’

تلویزیون آمریکا نشان می دهد میزبان اندی کوهن چند روز به عقب در زمان به خود Instagram صفحه و نشان داد که آزمایش مثبت برای کوروناویروس. در حال حاضر در میان coronavirus قرنطینه او همه را به بازگشت به میزبانی خود را نشان می دهد سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن. او ارائه خواهد شد نشان می دهد از خانه اش و این ساخته شده است که طرفداران خود را بشاش با شادی. نه تنها WWHLاما اندی همچنین میزبانی خود را در رادیو نمایش با عنوان رادیو اندی از خود آپارتمان در شهر نیویورک.

اندی مشترک یک عکس از خود را از نو راه اندازی پوشیدن یک رنگین کمان چاپ گرمکن و شلوار جین آبی تیره. او نوشت: “مبارک به گزارش من احساس بهتر هستم و از بازگشت به @radioandysxm این صبح و سعی خواهد کرد برای پایان دادن به روز خود را با یک لبخند هنگامی که ما شروع [email protected] tonight شامل @neneleakes @lisarinna @mrjerryo! با تشکر از شما برای همه در خط مقدم COVID-19!”

چک کردن پست زیر:

در

صحبت کردن در مورد گرفتن مبتلا COVID-19 اندی به حال او نوشته Instagram صفحه “پس از چند روز خود به قرنطینه و نه احساس بزرگ من تست مثبت برای کوروناویروس. تا آنجا که من احساس می کنم می تواند از طریق فشار هر چه من احساس برای انجام #WWHL از خانه ما در حال قرار دادن یک پین که در حال حاضر, بنابراین من می تواند تمرکز بر گرفتن بهتر است. من می خواهم برای تشکر از همه متخصصان پزشکی که در حال کار خستگی ناپذیر برای همه ما و همه اصرار به ماندن در خانه و مراقبت از خود.”

دریافت خوب به زودی اندی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de