درک ولف موافقت خود را با قرارداد یک ساله با Baltimore Ravens منبع می گوید

و پس از آن وجود دارد.

خارج linebacker فون میلر است که آخرین باقی مانده های تهاجمی و یا دفاعی استارت از Broncos’ 2015 سوپر باول تیم پس از پایان دفاعی درک ولف به توافق یک قرارداد یک ساله با Baltimore Ravens در روز شنبه با توجه به یک منبع.

این خروج از ولف و cornerback کریس هریس (لس آنجلس شارژر) برگ میلر در داخل linebacker تاد دیویس و کیکر براندون McManus به عنوان تنها بازیکن از Broncos’ آخرین حذفی تیم.

ولف 30 وارد کلاغ’ رادار پس از توافق خود را با پایان دفاعی مایکل Brockers از طریق کاهش یافت. Brockers است از بازگشت به لس آنجلس قوچ. ولف می پیوندد بالتیمور که همچنین شامل کاله کمپبل به دست آورد و از جکسون از طریق تجارت است.

ولف تا به حال حرفه ای-بالا هفت کیسه در سال 2019 با وجود از دست رفته نهایی چهار بازی با یک دررفتگی آرنج. اما مهندسان تصمیم گرفتند برای به دست آوردن Jurrell کیسی از تنسی مناقصه محدود رایگان agent مایک Purcell و موافق به یک سال مقابله با شلبی هریس به جای حفظ ولف.

در یک Instagram پست ولف نوشت: “با تشکر از شما دنور. این خوب بود هشت سال. شما در خانه من. ما همیشه سوپر باول 50!! بالتیمور اجازه دهید به یک حلقه!”

انتخاب دور دوم در سال 2012 ولف تمام موضوعات آغاز 113 به طور منظم فصل/حذفی های خود را Broncos حرفه ای در پایان با 320 پردازد و 35 1/2 کیسه.

تا کنون در آژانس رایگان/تجارت دوره Broncos اجازه داده اند ولف, Chris Harris, مرکز کانر مک گاورن (New York Jets) و ایمنی را پارک (فیلادلفیا) به ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im