دنور پر رونق هنرهای صحنه ای بود که رهبری برای آن بهترین سال است. و سپس همه گیر رسید.

زمانی که جمعیت مردم بازگشت و بدون ترس برای رویدادهای عمومی آنها خواهید بود گرسنه به صورت موزیکال و سمفونی خیابان جشنواره ها و جمعه ها. اما آماده و مایل هستند دنور بهترین و شناخته شده فرهنگی غیر انتفاعی رشد کرده اند به طور فزاینده ای عصبی خود را در مورد آینده.

برای سه ماه گذشته اجتماعی فاصله و هزاران نفر از لغو وقایع را ویران کرده اند یکی از شهرستان های آسیب پذیر ترین بخش ها. فرهنگی غیر انتفاعی تکیه بر جمع آوری اعانه دلار مالیات و مردم به خرید بلیط برای حمایت از زنده رقص و تئاتر و موسیقی و هنرهای تجسمی. از ماه مارس همه در معرض خطر هستند.

مترو-منطقه هنرهای صحنه پیدا کرده بود یک ثبات شکننده در سال های اخیر زندگی در نقطه شیرین بین رشد جمعیت و بالا رفتن سرسام آور اجاره. برخی از هنرمندان رانده شده اند را به عنوان خود را تعمیرشده محله گرفتار چشم از توسعه دهندگان در حالی که دیگران شاهد سرمایه گذاری و گسترش مخاطبان جدید و تحسین منتقدان.

این سخت-برنده دستاوردهای تهدید به تبخیر به عنوان هزینه های کوه درآمد همچنان به اسلاید و هنرمندان خود را از دست بدهند اولیه درآمد. همانطور که از اوایل ماه مه یک نظرسنجی در امریکا $800 میلیارد فرهنگ و هنر بخش یافت نزدیک به 62 درصد از هنرمندان در پاسخ تبدیل شده بود به طور کامل بیکار به دلیل همه گیر نیویورک تایمز گزارش داد.

در منطقه مترو هزاران نفر از مردم در کار هنر غیر انتفاعی است که تنها چند هفته از پول نقد عامل ذخایر چپ با توجه به علمی و فرهنگی و امکانات منطقه.

“هنر یکی از اولیه که جذب آهن ربا مردم را به هسته اصلی شهر” گفت: Chris Coleman, مدیر اجرایی دنور مرکز هنرهای نمایشی تئاتر شرکت می باشد. “آنها مردم را به غذا خوردن در رستوران ها و اقامت در هتل ها و فروشگاه ها در مغازه ها. اما مانند تیم های ورزشی و یا باغ گیاهی آنها نیز بخشی از آنچه را به دنور آنچه در آن است. آنها غنی سازی ما قلب و روح خود و ارائه یک شبکه اجتماعی در راه است که عمیقا متفاوت از حال حاضر. … ما قطع از تمام کسانی که بخشی از زندگی روزمره ما در حال حاضر است.”

دنور و هنر صحنه تبدیل شده است به طور فزاینده ای حیاتی برای ساکنان آن است. بیشتر مردم با حضور هنر حوادث در دنور از هر شهر دیگری در آمریکا به گفته های اخیر موقوفه ملی برای هنر مطالعه و در سال 2016 NEA مطالعه دولت رتبه شماره 1 در, درصد از ساکنان که شخصا انجام و یا ایجاد آثار هنری. به عنوان یک نتیجه, دولت, گردشگری, بازاریابی بیش از دهه گذشته را در آغوش دنور مخلوط عجیب و غریب هنر عمومی (سلام Blucifer و خرس آبی) در سطح جهانی موزه و نمایشگاه ها و تور برادوی را نشان می دهد به همان اندازه به عنوان Denver Broncos و کلرادو 300 روز آفتابی.

در سال 2017, هنر و فرهنگ به ارمغان آورد نزدیک به 16 میلیون دلار به اقتصاد کشور با توجه به فدرال مطالعه است. هنری و فرهنگی تولید و همچنین پشتیبانی از بیش از 100 ، 000 شغل در دولت در هر سال است.

سوال بزرگ این است که: چقدر از ضربه را به هنر در نهایت ، و چگونه از دست دادن از رویدادهای فرهنگی تحت تاثیر قرار یک شهرستان که در نهایت و با افتخار — تا به حال خود را تغییر cowtown تصویر ؟ اگر ما نمی توانیم تشویق و یا سوگواری با هم در همان اتاق ما در از دست دادن چه چیزی باعث می شود ما Denverites?

این یک معادله پیچیده. زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به لغو این سال Cherry Creek, جشنواره هنر مشکل این نیست که فقط 300,000 شرکت کنندگان از دست رفته در منطقه محبوب ترین هنر سالانه رویداد و یا اینکه تعداد بی شماری از آثار هنری هرگز فرصتی برای اتصال با بینندگان در فرد است.

در نظر گرفتن یک سال مرخصی رویداد خود را از دست داده و صدها هزار دلار در سال درآمد; Cherry Creek شمالی یک نقطه عطفی تجاری منطقه در دنور خود را از دست داد بزرگترین حیله بازاریابی و 265 نقاشان و مجسمه سازان و عکاسان خود را از دست داده سودآور ترین مباحث سال است.

A women walks along business on ...

RJ Sangosti دنور پست

یک زن پیاده روی گذشته کسب و کار در خیابان سوم در گیلاس نهر در ژوئن 10 سال 2020 در دنور.

به طور مشابه هنگامی که این بیماری همه گیر مورد نیاز عامیانه-عماد قورت تپه موسیقی به قطع انسان به انسان تماس نه تنها 70,000 concertgoers این تساوی به دنور گیاهی باغ و در جای دیگر خود را از دست بدهند سرگرمی است اما قورت تپه از دست یک جریان درآمد را پوشش می دهد که 30 درصد از بودجه خود را. این 20,000 درس خصوصی موسیقی که خوراک بقیه درآمد آن ناپدید شد ، هفتاد معلمان furloughed.

ما نمی فکر می کنم از هنر به عنوان گروه ساخت پول سرمایه گذاری. ما فکر می کنم از سمفونی آنها هم بزنید به زندگی باله آنها رقص فیلم که روی صفحه نمایش. ما فکر می کنم از خاطرات آنها ماشه و همدلی آنها را تولید. هنر و سرگرمی ما حمایت است و به عنوان مرکزی برای شخصیت ما است آن را به عنوان به مدنی بوستر که استفاده از آن برای فروش دنور به خارجی ها.

اما هنر غیر انتفاعی کسب و کارهای کوچک هستند و همه گیر کاهش آنها را در ریشه.

“هنر توسط خود طبیعت است در مورد قرار دادن هنرمندان,’ بدن در فضا با مخاطبان” گفت: Gary Steuer که منجر Bonfils-استانتون بنیاد عمده هنر منابع و مدارک در کلرادو که راه اندازی اورژانس COVID-19 صندوق امداد.

بدون که ارتباط انسان محصول است که پشتیبانی از بانجو, بازیکنان, شکسپیر, بازیگران کردند و جعبه دفتر کارمندان در دنور 12,000 شخص فرهنگ نیروی کار ناپدید شد در چند هفته. یک بررسی نشان داد که فروش بلیط برای رویدادهای فرهنگی در آمریکای شمالی کاهش یافت و 71% در هفته سوم مارس به تنهایی.

معلوم نیست چگونه این کار توقف تاثیر فرهنگ در دراز مدت. دنیای هنر پر است از افراد خلاق که استفاده می شود به تنگ حاشیه و آنها در حال حاضر طراحی بقا برنامه. جامعه را در کنار خود است: کمکهای مالی هستند و دولت و بنیادهای خصوصی در حال کمک به برخی از فوری بودجه با شکاف میکرو-کمک های مالی بالغ بر ده ها میلیون دلار است. شرکت های در حال حرکت ارائه آنلاین (با موفقیت محدود) و چند, خلاق, انواع در حال صحبت کردن در مورد شکست.

اما نگرش خوب تنها قادر به انجام آنها است. چگونه یک تئاتر محلی برای بازگشت به کسب و کار اجتماعی فاصله به معنی آن می توانید تنها با پر کردن یک سوم از آن صندلی که حتی نمی تعادل خط پایین ؟ تا زمانی که وجود دارد یک coronavirus واکسن محدودیت های سرسام آور هستند.

“ما دیده ایم اطلاعات با توجه به ضرر و زیان در بانک” گفت: Tariana Navas-نیوس مدیر امور فرهنگی برای هنر و سالن دنور منجر هنرهای آژانس.

او می دانیم: هنر و مکانهای که دارای صخره های سرخ آمفی تئاتر و با استفاده از سود میزبان بیش از 1,400 رویدادهای سالانه توسط میلیون ها نفر در بلیط هزینه ها با توجه به لغو کنسرت. انتظارات خود را برای درآمد در سال 2020 محافظه کارانه هوا در $54 میلیون در حال حاضر شده است تجدید نظر رو به پایین به 8 میلیون دلار است.

برای درک عظمت این چالش مواجه هنر غیر انتفاعی — و آنچه را از دست داده و اگر آنها از بین برود — ما نیاز به نگاهی به جایی که آنها قبل از coronavirus چگونه آنها را پاسخ داد و شاید مهم ترین جایی که آنها فکر می کنم آنها خواهید بود هنگامی که تابستان به پایان می رسد.

یک ‘فیلمهای’ اجرا متوقف مرده در آهنگ های خود

برای تقریبا هر هنر دنور, سازمان, جمعه, مارس 13 تحویل داده شوم بدبختی تاریخ همیشه conjures. این 2019-2020 هنری فصل بود سریع پیچ در پیچ و مراحل راه اندازی شد برای یک آخر پیروزی به یک دهه از رشد.

“ما اعمال نفوذ و ما سالگرد 50th بود که در ژوئن 1,” گفت: ملک رابینسون مدیر اجرایی Cleo پارکر رابینسون ، “ما همچنین در حال برنامه ریزی در ساخت هشت برنامه استخدام در ما Cleo دوم شرکت و اضافی اداری استخدام نسبت به پایان سال است.”

که غیر معمول برای CPRD تاسیس توسط ملک را Cleo پارکر رابینسون که در 72 هنوز هم طول می کشد یک نقش فعال در اسم شرکت. رقص غیر انتفاعی است با اتکا به شدت به کمک های مالی و مالیاتی دلار به شناور باقی می ماند. با وجود چند دهه بین المللی ایرانگردی و جوایز خود را برای کار مترقی در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار و آفریقایی و برگ است که توسط طبیعت ناب و زیرک است.

Cleo Parker Robinson Dance founder and ...

اندی عبور از دنور پست

Cleo پارکر رابینسون رقص موسس و مدیر هنری Cleo پارکر رابینسون به نظر می رسد بیش از یک پوستر از سال 2017 مایل بالا, جشنواره رقص در راهروهای Cleo پارکر رابینسون رقص ژوئن 12 سال 2020 است.

در این سال, اما, CRPD بودجه بود $2.1 میلیون — افزایش 250% از 2014. کارکنان خود را در حال توسعه پنج سال رشد برنامه ریزی در اطراف چشم انداز مثبت در پول از نشان می دهد, تفریحی, تئاتر اجاره و کلاس های آن در پنج نقطه مرکزی. آنها ماه را صرف راه اندازی اولین دنور بازدید از رقص/ایالات متحده آمریکا کنفرانس و امن یک نقطه در ماساچوست بر اساس یعقوب بالش رقص متحرک — مورد ستایش قرار داد توسط نیویورک تایمز به عنوان “رقص در مرکز این کشور است.”

در دنور مرکز هنرهای نمایشی (DCPA), تور برادوی را نشان می دهد مانند “همیلتون” “Mean Girls” و “کتاب مورمون” — صندلی مالیات که برای حمایت از دنور و هنر سالن بودند به شدت مورد پیش بینی شده توسط مشترکین و برنامه نویسان به طور یکسان.

“آن را شبیه به فیلم های پرفروش سال در سراسر احتمالا ما بهترین رکورد” گفت: زنجبیل سفید Brunetti, مدیر اجرایی, هنر و سالن های. “در سنگ قرمز ما رزرو تقریبا هر شب آوریل تا اکتبر و مشغول به کار بودند به سمت بین المللی موسیقی شهرستانها کنوانسیون در پاییز. ما در واقع شاید اگر ما بیش از حد.”

کلرادو سمفونی یک بار شناخته شده برای آن بسته های پول در راه به حال بسیار به جشن می گیرند. توجه همکاری با ستاره های موسیقی پاپ و زنده فروخته سری فیلم های (فیلم”جنگ ستارگان” “هری پاتر” و غیره.) نشسته بودند در کنار وقف است که در حال حاضر دارای عقاید به حدود 25 میلیون. مذاکرات بیش از حرکت سمفونی از آن دیرین خانه در tablet wallpapers سالن کنسرت در مرکز شهر یافت می شود این سازمان در یک موقعیت قدرت.

“ما تا به حال سه فصل از مازاد. هیچ کسری, هیچ بدهی گفت:” جری کرن مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره 80-عضو ارکستر. “آن را با ثبات ترین موقعیت مالی در تاریخ ما است. و اگر شما یک مرد دانا شما نمی bet on tablet wallpapers ماندگاری بسیار طولانی. تا این لحظه coronavirus آمار ما صحبت کردن با شهر و شهرستان و همچنین به عنوان یک توسعه دهنده در سایت در RiNo.”

دنور مشتاق به نگه داشتن سمفونی ریشه در مرکز شهر دنور هنرهای نمایشی مجتمع dangled $16 میلیون چپ بیش از یک سال 2007 باند ارائه اگر سمفونی ماند قرار داده است. گرفته شده به عنوان یک کل آن را فعال شرکت را در ستاره مانند رنه فلمینگ, Danny Elfman و Yo-Yo Ma, با یک همه کاره ارکستر است که می تواند به مقابله با شعله ور لب در سنگ قرمز یک شب و بتهوون بعدی.

“ما آمده است یک راه طولانی در نه سال گذشته گفت:” کرن که منجر به تلاش برای روشن کردن سمفونی امور مالی در اطراف.

The Denver Center for the Performing ...

RJ Sangosti دنور پست

دنور مرکز هنرهای نمایشی خالی است در ژوئن 11, 2020 پس از حوادث لغو شده است با توجه به COVID-19.

روز(s) جهان را تغییر داد

در مارس 13, هنر صحنه گرفتار یک نگاه اجمالی از آینده است.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس گزارش دولت اول coronavirus مرگ با وجود کمتر از 100 تایید عفونت در کلرادو. تماس با رمان کروناویروس که باعث COVID-19 “یکی از بزرگترین بهداشت عمومی بلایای طبیعی از طول عمر ما,” او محدود مجامع عمومی به بیش از 250 نفر است.

هنر برنامه نویسان بودند ناگهان مواجه با انتخاب دردناک.

ملک رابینسون نشسته به تنهایی در دفتر خود در Cleo را به ستاد تبدیل آجر کلیسا در 119 خیابان پارک غرب احساس ضعف زیادی حس از دست دادن.

“من بلافاصله شروع به عزاداری همه کار ما راه اندازی کرده بود,” او گفت:. “و من می دانستم که من تا به حال به صحبت کردن با کارکنان است.”

با توجه به وخامت اوضاع بیشتر عمل کرده و به سرعت. در صبح روز چه بود به باز کردن شب, Arvada, مرکز لغو گذشته از سه مجموعه نمایشنامه در آن جعبه سیاه تئاتر است. حومه هنر hub نیز پنج روز از شروع تمرینات برای mainstage موسیقی “چیزی فاسد است.”

“ما تصمیم وجود دارد هیچ نقطه ای در تمرین این گران قیمت و بزرگ موسیقی ما قرار داده اند یک و نیم میلیون دلار به زمانی که ما با اطمینان نمی دانیم که اگر آن را تا به حال برای رفتن به باز کردن فیلیپ” گفت: Sneed رئیس اروادا مرکز. “بنابراین ما تصمیم به تعطیل که تولید پایین و به تعطیل جعبه سیاه برای آنچه که ما امیدوار خواهد بود سه هفته است.”

توسط 2 p. m. روز شنبه, مارس 16 کل اروادا مرکز بسته شده بود. این شهر مرکز فرهنگی — با آن دو تئاتر, هنر, گالری, تمرین فضاها و کلاس های درس — “نبوده است باز پس جز به چند کارمند” Sneed گفت.

مراحل به سرعت تخلیه در سراسر منطقه مترو. کنجکاو تئاتر شرکت لغو اجرای آن از طنز اجتماعی “پذیرش” در طول نمایش آخرین هفته از تمرینات. سپس آن را پاک نهایی لیگ نشان می دهد “Roe.” تخته سنگ در تئاتر محلی شرکت به نام خاموش سالانه آن بازی توسعه رویداد. بولدر گروه تئاتر شرکت لغو منطقه ای والاتر از تونی-نامزد دریافت جایزه برای فیلم “اسلو.”

Su تئاتر و مدیر هنری تونی گارسیا امیدوار به قدرت از طریق اولین آخر هفته از “جنگ گل ها” که باز آوریل 12 در بخش هنر در سانتافه. او تا به حال هیچ چاره ای جز تسلیم شدن به احتیاط مخاطبان حتی قبل از پناهگاه در محل سفارشات وارد شده است.

که آخر هفته دبورا Jordy مدیر اجرایی علمی و فرهنگی امکانات منطقه (SCFD) شروع به تماس با رهبران دنور هنر و فرهنگ سازمان است که تا به حال دریافت برخی از SCFD مبلغ 66 میلیون دلار در فروش مالیات بر درآمد سال گذشته است. تیم او به زودی شروع خود را تهاجمی مدل سازی بودجه بندی دوباره برای سال مالی ضربه SCFD به احتمال زیاد رنج می برند.

SCFD مقامات در حال حاضر پیش بینی 30 درصد افت در فروش درآمد مالیاتی از هفت شهرستان منطقه مترو که ترجمه می تواند به از دست دادن ده ها میلیون دلار برای منطقه است و هنر غیر انتفاعی.

“در حالی که بالقوه از دست دادن 20 میلیون دلار در این سال ممکن است تحت این پیش بینی امیدوار هستیم این برآورد محافظه کار خواهد شد و نه اثبات دقیق” Jordy گفت. “اما مانند هر سازمان دیگر ما عامل با درک درستی که چشم انداز فعلی است که بر خلاف یک ما قبل از دیده می شود.”

یک شدت آسیب دیده اکوسیستم

کلرادو هنرهای نمایشی شرکت ها و جشنواره ها و موزه ها رشد به دلیل از کار فردی هنرمندان که خود نیز برخورد شده است ویرانگر و زیان.

Littleton, اسکات Hildebrandt شد و در حال حاضر در ایالت آریزونا در غرفه خود راه اندازی و اجناس آماده برای نمایش در اسکاتسدیل آریزونا جشنواره هنر. آن اوج دو روز 900 مایل سفر جاده ای یکی از ده او باعث می شود هر سال برای نشان دادن مجسمه های او صنایع دستی از, در تلویزیون و رادیو.

اما ساعت قبل از جمعیت شد و با توجه به رسیدن در مارس 13, سازمان, لغو جشنواره به دلیل نگرانی بیش از coronavirus. با انتخاب او بسته بندی شده صرف شب در یک اتاق هتل است که او نمی تواند بازپرداخت و آماده به درایو صفحه اصلی.

یکی یکی خارج از منزل جشنواره است که در خدمت به عنوان Hildebrandt فضاهای کاری را پوست کنده دور با پایان دادن به بزرگترین نشان می دهد از سال Cherry Creek, جشنواره هنر (برنامه ریزی شده برای ماه جولای و لغو در اوایل ماه آوریل). Hildebrandt در حال حاضر از دست داده که منابع تامین 80 درصد از درآمد سالانه. او ساخته شده تا برخی از آن با تغییر فروش آنلاین, اما او مطمئن نیست که چگونه قوی است که باقی خواهد ماند و رفتن به جلو.

“بزرگترین ضرر قادر به جسمی ارتباط با مردم,” او گفت:. “این که چگونه من فروش هنر است.”

کاهش در DCPA — با 300 کارکنان این منطقه بزرگترین هنر کارفرما — ارائه شده بیشتر نگران کننده زیرچشمی نگاه کردن در چه بحران ممکن است مانند نگاه. پس پلیس’ مارس 13, بمب, آخر هفته کنفرانس تلفنی بین مدیر عامل جانیس Sinden و تیم اجرایی شد سریع پاسخ و وخیم.

در 15 مارس DCPA در زمینه اطلاع از اخراج های دسته جمعی با, کلرادو, وزارت کار. توسط اواخر ماه مه در کمی به هیچ به دست آورده و درآمد مالی سه چهارم DCPA لغو آن تئاتر کل شرکت 2020-21 فصل است. آن را در حال حاضر کاهش حداقل 55 درصد آن هزینه های نیروی انسانی با ترکیبی از ختم, اخراج و furloughs بسیار از آن شانه توسط کلمن تئاتر شرکت می باشد.

“آن را ایجاد یک خلاء بزرگ,” کلمن گفت که سنتی زندگی می کنند تئاتر می تواند تا 18 ماه به بازگشت. “من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از همه بازیگران و طراحان و مدیران ما را استخدام کرده اند در طول سال — در حدود 1,500 اگر شما شامل برادوی است. و سپس شما را در هر فرهنگی نهاد در منطقه و آن همان. آنها را به مطلق لخت استخوان کارکنان و تعجب که چگونه آنها می توانند آن را از چوب.”

Hyoung چانگ دنور پست

موزه هنر دنور — توقیف توسط coronavirus shutdown — در مرکز شهر دنور کلرادو در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است.

بازسازی واقعیت

تصمیمات اتخاذ شده در بحران اغلب تعریف یک رهبر تصدی. اما آنچه در صورتی که بحران کمبود اطلاعات ؟

“ما تا به حال (پاسخ) بسیار به سرعت در حال به سرعت در حال تغییر وضعیت گفت:” جین ویلیامز DCPA معاون رئیس جمهور در امور مالی. “ما می خواهم ترک اتاق فکر ما می دانستیم که یک چیز و تقریبا روزانه هولناک بود با اطلاعات جدید است که ما می خواهم که به سرعت تغییر جهت به ارزیابی مجدد چشم انداز به عنوان ما در حال حرکت رو به جلو به پایان این سال مالی (30 ژوئن).”

خفه جریان درآمد و دستورالعمل های ایمنی شد یک چیزی. یکی دیگر بدانند چگونه برای اثبات این هنر غیر انتفاعی بیش از فقط یک فانتزی ساختمان و یا لغو رویداد. آیا آنها می رسند با عذاب و دل تنگی جمع آوری کمک مالی درخواست ؟ هیچ بیشتر گفت. بیش از حد شدید و افسرده. و نه زمان مناسب با بسیاری از کار.

“این (چک Protection Program) وام در حال اجرا است و به زودی آن را بعید است که ما قادر خواهد بود برای ادامه (به باقی می ماند به طور کامل به کار) گفت:” تراشه والتون, تولید, کارگردان هنری کنجکاو تئاتر شرکت گفت: در اوایل این ماه. “ما باید برای انتقال به نوعی محدود و یا کاهش عملیات بعد.”

Wonderbound منطقه برتر contemporary dance company, بود ضربه سخت به خصوص پس از آن موجب صرفه جویی در آن بزرگترین حوادث — از جمله جمع آوری کمک های مردمی جشن — برای بهار. این شرکت همچنین دریافت PPP وام که به معنای آن است که قادر به زندگی می کنند تا قرارداد با رقصنده است که فرار از اواسط ماه مه. اما آن را نیز تا به حال برای متوقف کردن آن معمول عملیات از جمله اجرای 60 در 40 مدارس هر سال در مقابل 40,000 دانش آموزان است.

در عوض رهبران خواسته رقصندگان به کار خود در خانه choreographing جدید, انفرادی کار می کند و ایجاد آموزش “برای کودکان و بچه ها در قلب” به عنوان رئیس جمهور سحر پری آن قرار داده است. درس که با استفاده از کپی رایت موسیقی بر روی وب توزیع شده به دانش آموزان از طریق 300 مدارس در Denver, Adams و شهرستان Jefferson. تمام مطالب ارسال شده به صورت رایگان آنلاین — عظیم 123 — فیلم و این شرکت موفق به نگه داشتن خود را در چشم های عمومی و ایجاد هنر.

بدون آن امضای جشنواره گیلاس هنر نیز مجبور شد به درخواست خود “چگونه می تواند ما را دوباره اختراع چه کار می کنیم در یک تماس-کمتر راه است ؟” با توجه به تارا Brickell مدیر اجرایی.

Repurposing فعالیت کودکان لوازم معنای جولای جشنواره Brickell نظارت برنامه ای است که توزیع stay-در-خانه هنر کیت در یک نقطه دادن به طور متوسط از 500 دلار در هر هفته.

بسیاری از عجله به بنیادی ضرر و زیان خود را با دولت وام بنیاد پول و خصوصی دلار است. اما حتی این کافی نیست در اکثر موارد.

اگر اجرای برنامه نمی تواند شروع دوباره در پاییز بدترین سناریو را می بیند Cleo پارکر رابینسون رقص برش در مجموع $900,000 از بودجه خود را به منظور آن را به 2021. این شرکت شده است در حال اجرا آنلاین کلاس های رقص در هر روز از هفته و تولید یک دوجین پادکست قبل از ماه مارس تا به حال حتی به پایان رسید. این Cyberdance 2020 ابتکار آن را به عنوان نامیده می شد به سرعت متوجه شد که بسیاری از CRPD را حامیان آنها در هیئت مدیره به صورت مجازی برنامه نویسی. آنها همچنین در یک مجازی رقص/ایالات متحده آمریکا, کنفرانس, که آمد و رفت در این ماه.

Cleo Parker Robinson Dance founder and ...

اندی عبور از دنور پست

Cleo پارکر رابینسون رقص موسس و مدیر هنری Cleo پارکر رابینسون در لابی منطقه در Cleo پارکر رابینسون رقص در 12 ژوئن سال 2020 است.

اما حتی به عنوان برخی از سازمان های غیر انتفاعی قادر به شیر دولت فدرال PPP آن در کوتاه مدت جواب مداوم معضل: هنرهاي نمايشي سالن های بسته باقی می ماند و در نتیجه کمبود درآمد به دست آورده و یا پایدار درآمد.

هرج و مرج مطالبات گسترده ، در اواسط ماه آوریل SCFD بررسی همه هنر و فرهنگ سازمان واجد شرایط برای کمک های مالی خود را. آنها دریافتند که 121 سازمان بود و دو ماه یا کمتر از عامل ذخایر با اضافی 54 داشتن تنها چهار ماه از ذخایر. شصت و هفت سازمان گفت: آنها به طور موقت کاهش کارکنان آنها می ترسید خواهد دائمی تبدیل کنید. تنها در حدود 100 321 پاسخ دهندگان تا به حال به دنبال دریافت کمک از دولت فدرال در دور اول از محرک.

یک چیز روشن شده است به SCFD رهبر Jordy و دیگر هنرهای منطقه ای رهبران: گسترده امیدوارم که برای سریع جستن به عقب تر است فانتزی از واقعیت است.

“شده اند وجود دارد بسیاری از اخراج و وجود دارد خیلی بیشتر به آمده” Jordy گفت.

در بالای گسترده و در عین حال فوری اقتصادی چالش های roiling مطالبات جورج فلوید تظاهرات های اضافه شده به لیست to-do برای فرهنگ و هنر نهاد. این تا حد زیادی به شانه میان مبارزه برای بقا.

“چگونه ما به دنبال اهدا کننده دلار (و) کمک به بودجه در این لحظه از ویرانی اقتصادی?” DCPA را Sinden گفت. او نه تنها هنر رهبر برای بیان ناراحتی در مورد مهاجم جمع آوری کمک های مالی در زمان coronavirus و ناآرامی های مدنی. “من کمتر نگران رقابت با باله از با یک سازمان است که (کمک به مردم معامله) با سلامت روان.”

“این زمانی است که ما نمی تواند تن-ناشنوا در مورد نابرابری نژادی,” SCFD را Jordy اضافه شده است. “ما نمی تواند تن-ناشنوا در مورد ناامنی غذایی. ما نمی تواند تن-ناشنوا در مورد مسائل مربوط به مهاجرت. و هنر و فرهنگ هستند بسیار مهم است اما ما نمی تواند تن-ناشنوا به جامعه ما است.”

Cleo Parker Robinson Dance founder and ...

اندی عبور از دنور پست

Cleo پارکر رابینسون رقص موسس و مدیر هنری Cleo پارکر رابینسون چپ و پسرش, مدیر اجرایی, ملک رابینسون در مرحله در Cleo پارکر رابینسون رقص در 12 ژوئن سال 2020 است.

برنامه ریزی برای ناشناخته

بدون یک رمان coronavirus واکسن وجود ندارد درست جدول برای بازگشایی, هنر رهبران می گویند تنها شتابزده واکنش به دستور دولت است. عدم اطمینان به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای به خصوص در کوچک و سطح میانی هنر غیر انتفاعی که در آن دیدنی قدم اشتباه می تواند خاموش کردن مخاطبان و یا روده بودجه.

“آنچه که من را نگه می دارد تا در شب است که آن را به یک بحران وجودی در حال حاضر, اما اگر ما مدیریت آن را به خوبی آن را می تواند تبدیل به یک بحران وجودی” گفت: کنجکاو تئاتر رئیس هیئت مدیره جیم استاینبرگ قبلا از DCPA.

همانطور که برای چه بازیابی خواهد بود “ما می توانیم اجرا حالات مختلف” گفت: SCFD را Jordy “اما ما هنوز نیاز به اطلاعات بیشتر. شما در حال رفتن به نیاز به برنامه های A تا Z را در آن بازیابی بسته است.”

یک نتیجه او را شیفته است که سازمان های همکاری در راه های جدید است.

“آن را نمی ممکن است دو کاملا ماموریت تعهد سازمان است. این می تواند در مورد جغرافیا. این می تواند در مورد گسترش یک رسیدن به” او گفت:. “است که می تواند بخشی از بازیابی, اگر مردم مایل به کشش در این جهت است.”

اعانه در حال حاضر در ایران سازمان های مختلف برای شود. با برنامه های کاربردی باز همانطور که از ژوئن 8, Bonfils-استانتون بنیاد به آن COVID, فرهنگ و هنر, صندوق امداد $1 میلیون شروع می شود. بیشتر در حال آمدن است از دنور پایه و اساس آن را نیز اداره صندوق و اهدا $50,000, و همچنین به عنوان هنر و سالن ($205,000), گیتس بنیاد خانواده ($100,000) و فرد اهدا.

دیگر وجود دارد glints امید: اروادا مرکز تا به حال آن فرد در کلاس برای بزرگسالان در این ماه — “بیش از 10 جمله استاد” Sneed گفت. گالری نمایشگاه “صورتی پیشرفت” جشن 100 سالگرد 19 متمم تنظیم شده است برای باز کردن به مراجعان جولای 3.

هفته گذشته RiNo هنر منطقه را له دیوارها جشنواره اعلام گردید. 14-20 بازگشت با توجه به آن ساخته شده است-در اجتماعی فاصله به 100-به همراه رنگ هنرمندان 40 نقاشی های دیواری و سایر هنر خیابانی.

با استفاده از PPP وام, فرو کردن تپه بود قادر به بازگرداندن همه آن معلمان است. آن اخيرا مجازی با پرداخت کلاس های که در حال پر کردن با دانش آموزان است. آن را نیز ارائه کنسرت جدید به صورت رایگان هر شب در 6 از طریق Facebook Live.

کسانی که به کنسرت می تواند یک سکوی پرشی, گفت:, فرو کردن هیل مدیر عامل شرکت است که بی واهمه با توقف کسب و کار به عنوان معمول است. او پیش بینی یک پست-همه گیر آینده ای که در آن زندگی می کنند, کنسرت های عمومی, رزومه, اما ارائه آنلاین باقی بماند.

Swallow Hill CEO Paul Lhevine June ...

اندی عبور از دنور پست

قورت تپه مدیر عامل شرکت پل Lhevine در ژوئن 11 سال 2020 است.

تصور کنید اگر قورت تپه می تواند نگه دارید پرداخت می شود نشان می دهد که در جنوب آن دنور اما باز تا بلیط خرید و فروش به کل جهان از طریق به طور همزمان جریان ویدئو. به طور مشابه, در خانه درس موسیقی می تواند بازگشت اما هنوز هم ارائه می شود و در سطح جهان و نه فقط به صورت محلی. پتانسیل رسیدن و درآمد — زیاد هم برای سازمان و هنرمندان که می توانید برش.

“هدف این است که ما حاضر عملیات ممکن است فراتر از پول ما تولید در زنده ارائه” Lhevine گفت.

اما تنها به صورت آنلاین می رسد تا کنون. بدون در شخص کنوانسیون یا کنسرت چگونه می توانید هنر و سالن های نگهداری آن خواص ؟ کسب و کار و کنفرانس های علمی در کلرادو مرکز کنوانسیون (در حال حاضر راه اندازی به عنوان یک ad hoc coronavirus بیمارستان) را نشان می دهد و در سنگ قرمز به مدت طولانی لبه پنجره رساند تا کمتر سود بالا-هزینه سالن های شهر صاحب از جمله McNichols مدنی مرکز ساختمان.

در حالی که هنر و سالن عهده inessential تعمیر و نگهداری به مسیر پول به سمت عملیات کارکنان ابداع چهار نقطه طرح نوید بخش بازگشت از هنر است.

نقاط گلوله — تجدید بازگشایی, reimagining و تغییر — در حال تلاش برای “اجازه نمی دهد یک بحران خوب هدر رفته” سفید Brunetti گفت: هدایت سیاسی و استعاره. اما چالش ها باقی می ماند.

“ما فقط محاسبه چه آن را به لحاظ اجتماعی فاصله Ellie Caulkins Opera House,” او گفت:. “با 2,200 کل صندلی شما تنها می تواند مناسب یک خانه 400 نفر است. آن را سخت برای هر سازمان است که با استفاده از آن را که مناسب مدل کسب و کار خود.”

در ضمن دانشگاه ایالتی کلرادو در هفته گذشته اعلام کرد یک پیشگامانه مطالعه که به بررسی “بيوآئروسلهای موجود تولید گازهای گلخانه ای” و چگونه به آنها را کاهش می دهد در هنرهای نمایشی, رویدادهای. که شامل مطالعه ذرات و قطرات پیش بینی شده توسط مردم بازی باد و ابزار برنج, خوانندگان, بازیگران و رقصندگان — “و اینکه آیا مراحل می تواند گرفته شده برای محافظت از هر دو نوازندگان و مخاطبان از خطرات ناشی از co-قرار گرفتن در معرض COVID19.”

بیش از سه ماه به جهانی coronavirus همه گیر SCFD گزارش نشده دائمی بسته شدن هر مترو منطقه, فرهنگ و هنر, سازمان های غیر انتفاعی. ده ها تن از گالری ها و موزه ها در ادامه به بازگشایی با این حال با احتیاط و دنور هنرمندان recommitting به عدالت اجتماعی به عنوان آنها ایجاد آثار جدید حاوی فعالیت و امید در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده دریا-تغییر دهید.

آیا این خوش بینی یا توهم 63 درصد از شرکت کنندگان در یک نظرسنجی اخیر از هنرهای نمایشی سازمان ها در ایالات متحده و کانادا و انگلستان گفت که آنها برنامه ریزی برای بازگشایی زمانی بین ماه اوت و دسامبر با یک سوم eyeing سنتی سپتامبر شروع فصل با توجه به ترگ هنر (که هشدار داد که داده است در معرض تغییر است). آن را حس می کند که با توجه به 16 ٪ از تمام سازمان های فرهنگی در غرب هیچ ذخایر نقدی در همه دنور مبتنی بر WESTAF پیدا کرده است.

“هیچ کس نمی تواند به شما توصیه در این زمینه گفت:” Wonderbound جمهور Fay. “هیچ کس پاسخ و همه ما می توانید انجام دهید این است که ماندن چالاک.”

بله شغل از دست داده اند و برخی به طور دائم. پول که رفته اند ممکن است نسبت به کنسرت بلیط در حال حاضر خرید بسته های اطلاعاتی از رشته فرنگی رامش و داروهای تجویزی. اما زمانی که واقعا امن مقیاس رویدادهای عمومی, بازگشت, آهنگ و نقاشی و فیلم و رقص را که معنا و مفهوم زندگی را هنوز هم نیاز مخاطبان برای ارتباط با آنها.

“نظرات ما در حال گرفتن از مشترکین آنقدر صمیمی. آنها به عنوان غم ما گفت:” DCPA را کلمن. “و من شک دارم که درست است از سازمان ها در سراسر شهرستان. کار ما به عنوان هنرمندان است که برای زنده ماندن در حال حاضر, اما ما همچنین می تواند منعکس کننده زمانی که ما کمی فاصله از این لحظه است که از راه دور اجازه می دهد تا ما را به رفتن ، … که چه چیزی باعث خوب هنر است. اما آن را برای رفتن به یک سال برای همه ما در, و ما در حال رفتن به نیاز به حمایت از ما می توانید دریافت کنید.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما در این می دانم که به هنر دنور, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de