دنور استاپلتون محله حرکت می کند به تغییر نام و نام خانوادگی: “ما در حال انجام کار درست”

دنور استاپلتون محله مورد برای خداحافظی به آن نام و یک دهه, جامعه, بحث در مورد این نام.

11 منتخب محله نمایندگان در استاپلتون استاد جامعه انجمن (MCA) یکشنبه اعلام کرد که آنها رای به پیشنهاد تغییر نام در جلسه روز شنبه.

برای دانا Elkind رئیس جمهور از وصول هیئت مدیره یکشنبه اعلام نشده بود مورد تجدید نظر تاریخ. آن را در مورد انجام کاری به جامعه خود را در سمت راست آن است.

“من دو بسیار روشن فرزندان آنها در 30s خود را در حال حاضر هر دو آنها رفت و به دانشکده حقوق و پسر گفت: “تغییر اجتماعی معمولا اتفاق نمی افتد از طریق دموکراسی'” Elkind گفت: پست.

“تغییر اجتماعی این نوع از تغییر اجتماعی که مردم حق انتخاب است. و من فکر می کنم که ما وصول است و حق انتخاب است.”

محله شده بود تعمید به افتخار سابق دنور شهردار Benjamin J. استاپلتون و ساخته شده است با شروع در سال 2001 در محل سابق استاپلتون فرودگاه بین المللی.

با توجه به سابق شهردار انجمن با Ku Klux Klan این استاپلتون نام شده موضوع شدید شور و مشورت در محله برای سال. درجه حرارت از کسانی که بحث افزایش دوباره پس از مرگ جورج فلوید در مه 25 در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

دنور مدرسه دولتی عضو هیئت مدیره صورتش اندرسون قرار داده استاپلتون در اطلاع با یک صدای جیر جیر از صبح روز شنبه که در آن او گفت: جامعه خواهد “را یک هفته به تغییر نام خود را … اگر آنها از ما خواهد مارس از طریق محله خود را به آنها نشان می دهد #BlackLivesMatter.”

اندرسون معوق اعتباری برای وصول اعلام روز شنبه اشاره کرد که او “افتخار به ایستادن روی شانه دکتر گرگوری Diggs,” تاسیس شرکت-رئیس جمهور از “تغییر نام خیابان*pleton برای همه” که در گذشت در سال 2018 است.

“او در بسیاری از ذهن ما” لیز Stalnaker رئیس هیئت مدیره از “تغییر نام خیابان*pleton” گفت: از Diggs. “او خیلی سخت کار کرده بود و یکی از اولین ساکنان این جامعه است. و نمی توانید برای دیدن این.”

اندرسون گفت: وصول تصمیم گرفت یک “پیروزی کوچک است که ما نیاز به مطمئن شوید که ما به نوبه خود به یک مقدار بزرگتر از یک است.” او قول داد که تمرکز خود را به نوبه خود به مدرسه آرم و کثافت در DPS که نمی تراز “با ارزش های اصلی ما. و ارج نهادن به کسانی که به دنبال نگه داشتن افراد سرکوب شده است.”

به طور خاص اندرسون گفت که او می خواهم نزدیک شده است در مورد شورشیان نام مستعار در دنور جنوبی. این عضو هیئت مدیره همچنین ابراز نگرانی جورج واشنگتن دبیرستان, دبیرستان توماس جفرسون و استفان نایت مرکز برای آموزش و پرورش در اوایل به دلیل دیر دنور تاجر برای آنها مدرسه است به نام اندرسون گفت: “یک segregationist.”

از وصول پیشنهاد خواهد شد و پس از رای گیری از یک جامعه مدیره که شامل دو نماینده از بروکفیلد خواص و توسعه جامعه master توسعه دهنده. بروکفیلد نیز باید به تایید هر گونه تغییر نام به عنوان شهر و شهرستان دنور.

این توسعه دهنده در حال حاضر شروع تدریجی نام از علامت در محله تقریبا یک سال پیش گفت: Brian Fennelly, Brookfield, معاون رئیس جمهور و رئیس امور مالی.

“رویکرد ما بوده است که ما در حمایت از آنچه که جامعه می خواهد به انجام” گفت: Fennelly که اشاره کرد که یک هیئت مدیره رای تا به حال هنوز به طور برنامه ریزی شده بود اما انتظار می رود به زودی کنند.

عضو شورای شهر کریس هرندون منتشر شد بیانیه چهار شنبه که در شهر دنور بود “آمادگی کامل” به حمایت از تغییر نام و که او تا به حال خواسته شهردار مایکل Hancock برای حذف استاپلتون به عنوان محله شناسه در شهرستان های رفتن به جلو.

“من را تشویق به دیدن این محله را با هم به کار نسبت به ایجاد قابل توجهی پایدار تغییر” هرندون بیانیه خود ادامه داد.

سابق فرمانداری نامزد و دولت خزانه دار واکر استاپلتون بزرگ-نوه سابق دنور شهردار توییتی در اواخر بعد از ظهر یکشنبه بود که او “نا امید تنها است که (دموکراتیک) روند (بود) نادیده گرفته; آرا چندین بار توسط ساکنان محله … اما … اگر … تغییر نام به ارمغان می آورد بیشتر به عدالت و انصاف و فرصت برای Denverites و به طور خاص Coloradans از رنگ من است.”

یک همه پرسی در محله نام قرار بود به رأی صاحبان املاک در تابستان گذشته با بیش از 65 درصد از شرکت رای دهندگان امید بستن به حفظ آن است.

که رای مورد انتقاد قرار گرفته توسط برخی از رهبران جامعه پس و Elkind گفت که در حالی که او ترجیح می دهند برای دیدن تغییر نام حل و فصل توسط مردم “ما تا به حال چنین بد مردم در انتخابات (در سال 2019) … آنچه که ما احساس که مردم اهمیتی نمی دهند. من فکر می کنم از آن زمان به مراقبت از خود است.”

یکی از وصول نماینده گفت که او احساس “پارک مرکزی” یک جایگزین محبوب. Elkind می گوید: او از طرفداران “فلش پارک” و امیدوار است که خانواده ها را در تعامل با جامعه و مسئولان در تغییر نام فرایند.

“(وجود دارد) افرادی که در حال رفتن به آن را دوست دارم” Elkind گفت. “احساس من این است که ما در حال انجام کار درست است و اگر آن را واقعا به کسی صدمه دیده است به این تغییر و باعث می شود بسیاری از افراد دیگر احساس بزرگ چگونه می شود که یک چیز بد است ؟

“اجازه دهید چیزی خوب است. من فکر می کنم که خط پایین. اجازه دهید نشان می دهد ما می توانیم انجام کاری خوب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de