باغ وحش دنور بازگشایی عمومی با چند COVID-19 اقدامات ایمنی در محل

دنور باغ وحش را بازگشایی به این هفته و چند COVID-19 اقدامات ایمنی و شیوه را در محل از جمله اجتماعی فاصله و محدودیت خطوط و ظرفیت.

پس از بسته شدن از مارس 17 برای کمک به مبارزه با گسترش COVID-19 باغ وحش را بازگشایی چهار شنبه و پنج شنبه فقط برای اعضا عضو قدردانی روز — و به عموم شروع جمعه.

“مطابق با آخرین راهنمایی از محلی و مقامات دولتی این باغ وحش اجرا کرده است جارو تغییرات عملیاتی برای ایجاد یک محیط سالم و اطمینان از ایمنی آن مهمانان کارکنان و حیوانات” با توجه به دوشنبه انتشار اخبار.

همه مهمانان بیش از سن 3 مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت به عنوان دستور دنور مقامات.

“ما فراتر از آن هیجان زده به استقبال جامعه ما از دوستان و همسایه ها که ایستاده اند در کنار ما و ارائه چنین مهم و معنی دار حمایت در حالی که ما بسته شد” گفت: Bert Vescolani, باغ وحش, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت انتشار. “اما ما هوشیار باشند و در تعهد ما برای محافظت از این جامعه و رفته اند از طریق جامع برنامه ریزی و آماده سازی به طوری که مهمانان ما می توانید احساس امن و راحت در حالی که اتصال با ما 3,000 حیوانات.”

در زیر برخی از اقدامات ایمنی در باغ وحش:

  • تمام بلیط باید محفوظ است و به صورت آنلاین خریداری در باغ وحش در وب سایت.
  • بلیط های در دسترس خواهد بود برای خرید در باغ وحش.
  • پذیرش محدود خواهد شد, اجتماعی, فاصله تمرین با دستورالعمل مشخص شده.
  • شستن دست ها-ایستگاه های نصب شده در سراسر محوطه دانشگاه.
  • باغ وحش کارکنان باید به دنبال پروتکل های ایمنی از جمله ماسک و متوسط چک.

مهمانان نیز خواسته می شود برای انجام بخشی خود را و به دنبال باغ وحش دستورالعمل های ایمنی.

این باغ وحش, جدیدترین جاذبه — Stingray — یارو باز می شود در اواسط ماه ژوئن. خرید و ناهار خوری اصلاح شده است در این باغ وحش 80 هکتار محوطه دانشگاه. این باغ وحش را ادامه خواهد داد برای به روز رسانی آن سیاست ها و روش های به عنوان مورد نیاز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de