دنور آب و هوا: باد خنک عوامل هوا را احساس می کنم مثل منهای 11 درجه

تلخ سرد را ترک کرده است برخی از امتداد دنور بزرگراه یخ زده و کنار جاده ها برف بسته بندی شده برای پنجشنبه صبح رفت و آمد است.

درجه حرارت در دنور بود 13 درجه فقط پس از 6 صبح اما هوا را احساس مانند آن را منهای 11 درجه با باد لرز عوامل گفت: خدمات ملی آب و هوا در بولدر.

از آن خواهد شد بیشتر ابری و سپس به تدریج رو به آفتاب, اجازه می دهد درجه حرارت به خزش به حدود 32 درجه و یا نقطه انجماد NWS گفت.

نور برف انتظار می رود که در جایی که بین 1 تا 4 اینچ از برف می تواند تجمع آب و خدمات گفت. بادها می تواند تند باد تا 45 مایل در ساعت پنج شنبه.

برف نیز ممکن است در شمال شرقی دشت که در آن به یک اینچ از برف جدید می تواند تجمع آب و خدمات گفت.

دمای پایین در دنور سقوط خواهد کرد و به حدود 16 درجه پنج شنبه شب گفت: پیش بینی.

روز جمعه از 50 درجه ممکن است احساس مانند بهار فرا رسیده است در مقایسه به بخش اول از هفته است. دنور گرم خواهد شد تا به عنوان southwesterly بادها جریان از طریق مترو منطقه با توجه به NWS.

درجه حرارت گرمتر خواهد شد و در ادامه از طریق آخر هفته.

در روز شنبه زمانی که از آن خواهد شد آفتابی بالا خواهد شد و در حدود 43 درجه و در روز یکشنبه زمانی که از آن خواهد شد ابری اما هنوز گرم بالا خواهد بود و به حدود 49 درجه NWS گفت.

وجود دارد شانس اندکی برای برف, دوش, دوش گرفتن پس از 11 p. m. روز شنبه, پیش بینی گفت.

در واشنگتن تولد در روز دوشنبه برف دوش ممکن است و درجه حرارت خواهد بود سردتر از آخر هفته با بالا نزدیک به 37 درجه NWS گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su