دنور آب و هوا: بسیار گرم روز پیش با امکان بعد از ظهر رعد و برق

دنور باید ببینید بسیار گرم روز یکشنبه با ابری شدن آسمان و امکان از بعد از ظهر بارش باران یا رعد و برق با توجه به خدمات ملی آب و هوا پیش بینی در بولدر.

روز یکشنبه بالا است و پیش بینی برای رسیدن به نزدیک به 88 درجه قبل از انداختن به پایین به یک شبه کم 62 با توجه به آب و خدمات.

وجود 40 درصد احتمال رگبار و رعد و برق پس از 2 بعد از ظهر کاهش به 30% شانس آسمانی در شب تا حدود ساعت 11 شب از خدمات ملی آب و هوا گفت.

در یک صدای جیر جیر صبح روز یکشنبه این سرویس آب و هوا پیش بینی “پراکنده طوفان در حال حرکت از کوه ها در بعد از ظهر به دشت توسط شب. کوچک تگرگ توفانی بادها مختصر باران سنگین ممکن است.”

روز دوشنبه پیش بینی شده است که مشابه با 90 می رود و 40 درصد احتمال بارش باران و رعد و برق بعد از ظهر, آب و خدمات گفت. درجه حرارت در حال انتظار برای رسیدن به پایین یا اوایل 80s 90s در تمام این هفته با یک شانس و یا خفیف باران هر بعد از ظهر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>