دنور آب و هوا: طوفان سیستم را به باران آخر هفته برف

دنور را یک باران چند روز آینده و پس از آن برف دوش بیش از آخر هفته پیش بینی گفت. انتظار می رود که به خنک در روز پنج شنبه.

بالا بودن دمای هوا خواهد بود حدود 56 درجه در مرکز شهر دنور با توجه به خدمات ملی آب و هوا در بولدر. ابرها را افزایش می دهد از طریق روز. وجود 20 درصد احتمال بارش باران در یک شب در دنور. بالا بودن دمای هوا خواهد بود حدود 39 درجه است.

جمعه است و پیش بینی می شود آفتابی با 20% درصد شانس از بعد از ظهر بارش باران. بالا بودن دمای هوا خواهد بود در اطراف 71 درجه و پایین خواهد بود نزدیک به 39 درجه شب جمعه NWS گفت.

بعد از ظهر بارش باران نیز ممکن است در روز شنبه هنگامی که درجه حرارت بالا خواهد بود حدود 67 درجه پیش بینی گفت. بادها می تواند تند باد تا 20 مایل در ساعت.

باران می تواند همچنان تا حدود 4 صبح روز یکشنبه قبل از مخلوط باران و برف شروع به سقوط. برف انتظار می رود که پس از ساعت 5 فرصتی برای آسمانی افزایش خواهد یافت و به 80% در روز یکشنبه هنگامی که درجه حرارت بالا تنها حدود 34 درجه NWS گفت. برف است به احتمال زیاد به ادامه عمدتا قبل از نیمه شب.

وجود دارد یک فرصت برای برف دوش بین دوشنبه و چهارشنبه هنگامی که درجه حرارت به تدریج افزایش خواهد یافت از 30s به بالا 40s پیش بینی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im