دنور آب و هوا: برف باید قطع دوشنبه شب آفتابی در روز شنبه قبل از برف بازده

بارش برف در منطقه دنور ادامه خواهد داد به شب جمعه کاهش تدریجی بعد از 10 p. m. با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

زمستان آب و مشاوره, نوشته شده توسط سرویس آب و هوا باقی می ماند در اثر مترو منطقه از طریق نیمه شب. جدید انباشت برف در شهرستان جمعه شب باید کمتر از 1 اینچ است. یک شبه پایین در دنور را شیب حدود 20 درجه است.

در صبح روز جمعه دنور دریافت کرده بود 6.5 اینچ از برف از طوفان است. درجه حرارت بالا در دنور در روز جمعه صدر در 28 درجه در 3:59 بعد از ظهر, آب و خدمات گفت.

در سراسر ایالتی 25 راهرو و شرقی دشت متحد برف ادامه خواهد داد به جمعه شب با بسیار متنوع مقادیر بارش برف, آب و هوا گزارش سرویس. شدید گروههای برف تولید خواهد شد و تا 2 اینچ در هر ساعت در برخی از مناطق ایجاد سرعت در حال انداختن دید برای رانندگان و مسافران است. خارج شدید گروههای نور برف ادامه خواهد داد و در جای دیگر قبل از dissipating یک شبه.

در روز شنبه آسمان آفتابی خواهد شد و درجه حرارت بالا صعود خواهد کرد تا 49 درجه و با توجه به آب و خدمات. بادها در روز شنبه می تواند تند باد به 20 مایل در ساعت.

شنبه شب در دنور وجود دارد 40% شانس برف پس از 11 p. m. و تجمع باید کمتر از 1 اینچ است. یک شبه پایین تحت ابری آسمان را به 22 درجه است.

روز یکشنبه در دنور, آسمان ابری را به ارمغان بیاورد 70 درصد شانس بارش برف زیاد و دمای بالای 29 درجه و آب و هوا خدمات گفت. وجود 30 درصد احتمال بارش برف قبل از 11 p. m. روز شنبه و یک شب کم خواهد شد در حدود 14 درجه است.

پس از خشک روز شنبه, برف, همچنین انتظار می رود در کوه ها شنبه شب و یکشنبه. رانندگان و مسافران باید آماده برای شرایط زمستانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>