دنور آب و هوا: پراکنده, باران, دوش, درجه حرارت بالا در 50s فوقانی

آفتابی آسمان انتظار می رود با چند پراکنده بارش باران دوشنبه بعد از ظهر در منطقه دنور مترو پايتخت گفت.

باید آن را آفتابی در دنور با 20 درصد احتمال بارش باران پس از 3 بعد از ظهر خدمات ملی آب و هوا در بولدر گفت. بالا بودن دمای هوا خواهد بود حدود 57 درجه است. یک کم در حدود 32 درجه پیش بینی شده است.

بین 2-6 اینچ از برف می تواند سقوط در کوه های دوشنبه, در حالی که دشتهای شرقی را پراکنده باران و رگبار و رعد و برق NWS گفت.

آن را دریافت کنید گرمتر در دنور در روز سه شنبه تحت آفتابی آسمان. بالا بودن دمای هوا خواهد بود حدود 63 درجه آب و خدمات گفت.

آفتابی در آسمان رود دوباره شنبه با درجه حرارت بالا حدود 62 درجه است. از آن خواهد شد یک شادی بخش با gusts باد تا 20 mph NWS گفت.

اوایل روز شنبه از آن خواهد شد آفتابی با درجه حرارت بالا حدود 60 درجه است.

باران دوش ممکن است در آغاز صبح روز جمعه قبل از 2 صبح و سپس احتمال وجود دارد, بارش برف و باران بین 2 صبح و ساعت 5 پیش بینی گفت. برف, فرشته, انتظار می رود پس از 5 صبح NWS گفت. این می تواند به نوبه خود از برف به باران دوباره مدتی قبل از 10 صبح و پس از آن حدود 8 p. m. باران می تواند تبدیل به برف دوباره. آن است که انتظار می رود پر باد.

وجود دارد شانس اندکی از باران و برف, دوش صبح روز شنبه قبل از آن می شود آفتابی با دمای نزدیک به 50 درجه است. باید آن را گرم و حتی بیشتر در روز یکشنبه با بالا خواهد بود در اطراف 56.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im