برف سنگین در انتظار آخرین سراسر منطقه دنور بسیاری از دوشنبه شب و به صبح روز سه شنبه به طور بالقوه مانع شنبه صبح رفت و آمد است.

پس از یخ و برف آهسته مسافران در صبح روز دوشنبه, برف دوباره تشدید دوشنبه بعد از ظهر و اوایل شب ساعت با بالاترین تجمع در سراسر منطقه مترو هنوز هم به احتمال زیاد برای آمدن شب دوشنبه و صبح سه شنبه.

بارش برف نرخ در سراسر منطقه مترو می تواند در دستور 1-2 اینچ در هر ساعت بین 7 بعد از ظهر و نیمه شب روز دوشنبه. برف روشن خواهد شد صبح روز سه شنبه.

نور برف و وزش ناگهانی باد معطل خواهد شد از طریق پنج شنبه صبح رفت و آمد در سراسر منطقه مترو منجر به اضافه شدن نرم و صاف کردن لکه ها و تکه تکه یخ را از طریق ساعت صبح.

برف باید پایان ظهر سهشنبه هر چند بسیاری از این تجمع باید به پایان رسید در اواخر صبح. درجه حرارت بالا را تنها بالا در بالا در روز سه شنبه در دنور.

همانطور که از اواسط بعد از ظهر شنبه تنها یک گرد به یک اینچ از برف و یخ افتاده بود سراسر بسیاری از فوری منطقه مترو دنور. تخته سنگ به حال 4.6 اینچ از برف و غرب اروادا تا به حال 2 اینچ با توجه به گزارش های اولیه از سرویس ملی آب و هوا.

هنوز هم سیاه یخ ساخته شده برای خائنانه سفر با wrecks به طور موقت بسته شدن بخش بین ایالتی 70 و بین 25 در روز دوشنبه. خطوط هوایی نیز لغو و تاخیر صدها پرواز در روز دوشنبه به دلیل خطرناک آب و هوا شرایط.

اکثر فوری منطقه دنور مترو از جمله شهر دنور به احتمال زیاد تا پایان با شش تا هشت اینچ از برف در زمان طوفان به پایان می رسد در اطراف ظهر روز سه شنبه. مقادیر ممکن است متفاوت باشد به طور گسترده ای بین شرق و غرب به طرف شهر با شرق دنور و فرودگاه بین المللی دنور نزدیک به 5 یا 6 اینچ و غرب دنور نزدیک به هشت یا نه اینچ است.

بالاترین به طور کلی مقدار انتظار می رود که باقی می ماند در کوهپایه فقط در غرب دنور و در امتداد پالمر تقسیم فقط در جنوب شهر است. Boulder, Conifer و قلعه سنگ (غربی جفرسون و بولدر شهرستان همراه با Elbert و داگلاس استان ها) می تواند در میان مکان های که در آن نزدیک به یک پا از برف می تواند سقوط.

زیر است سه شنبه, برف, دمای خواهد شاقول زیر صفر سه شنبه شب و به صبح روز چهارشنبه با یک شبه پایین حذف به عنوان کم به عنوان -5 درجه است. -5 درجه خواندن علامت خواهد بود دنور سردترین دما تا کنون در این زمستان.

درجه حرارت به تدریج وزش پشت سهشنبه برف با اوج در 40s تا پایان هفته. دیگر فرصتی برای برف می تواند در پیش بینی برای طیف مقدم روز پنج شنبه و جمعه اما در این مرحله به نظر می رسد کمتر قابل توجهی طوفان سیستم از یک جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im