دنور آب و هوا: جزئیات روز یکشنبه برف

آن را مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند مارس است که در آینده مانند یک شیر یا حداقل meteorologically صحبت کردن.

دنور snowiest ماه از سال شروع خواهد شد با شما حدس زده آن بیشتر برف. با شروع در روز یکشنبه 1 به 4 اینچ از slushy برف خواهد usher موج دیگری از انباشته شدن برف به جلو برد. در حالی که مقدار برف در دنور به دنبال نور به طور کلی آن را احتمالا می خواهید تحت تاثیر قرار جمعه صبح رفت و آمد در سراسر منطقه مترو.

“انتظار جاده های لغزنده باقی بماند به (دوشنبه) صبح رفت و آمد بار حتی به عنوان برف به پایان می رسد در طول ساعات اولیه صبح جمعه,” خدمات ملی آب و هوا در بولدر نوشت را در هوا بحث و گفتگو در روز شنبه.

یک جبهه سرد و موجی از اقیانوس آرام رطوبت را ترکیب به ارائه فقط به اندازه کافی سرد و بلند به ایجاد انباشته شدن برف در شب یکشنبه به دوشنبه صبح. پس شاید در ابتدا شروع به عنوان یک باران-برف مخلوط در بعد از ظهر یکشنبه آسمانی خواهد سوئیچ بیش به همه برف پس از تیره در روز یکشنبه منجر به چند برف دوش طولانی را در اوایل صبح روز دوشنبه.

سفر توصیه نمی شود در اطراف این منطقه دنور در یکشنبه شب پس از تاریک. بدترین برف و احتمال سقوط بین 6 بعد از ظهر و نیمه شب روز یکشنبه شب با موضعی انفجار سنگین برف به طور بالقوه راه اندازی یکشنبه شب نیز هست. که می تواند منجر به چند منطقه در پایان بالاتر از پیش بینی بارش برف در مقیاس و بالاتر road اثرات به عنوان به خوبی.

دنور خود و بسیاری از فوری منطقه مترو خواهد شد و احتمالا تا پایان نزدیک به یک اینچ کنار 1 – 4-اینچ هوا در مقیاس اگر چه موضعی برف گروههای احتمالا تحویل نزدیک به چهار اینچ از مجموع تجمع در چند زمینه.

بالاترین مقادیر بارش برف در کوه های شمال همراه با کوهپایه غرب دنور. در اینجا 3 و 6 اینچ از برف سقوط کند و شاید با برخی از محلی مقادیر بالاتر در رشته کوه در شمال بزرگراه میان ایالتی 70.

بزرگترین سوال با این برف رویداد به احتمال زیاد حول درجه حرارت و یا حداقل در ابتدا. پس از خفیف شنبه که برجسته بالا در نزدیکی 60 درجه در دنور یک جبهه سرد را از طریق حرکت در طول بعد از ظهر یکشنبه زمان قاب انداختن درجه حرارت از بالا و در حدود 50 درجه پایین به اواسط 30s توسط غروب یکشنبه شب. در حالی که برف و احتمال سقوط نسبتا به سرعت پس از بارش شروع می شود در روز یکشنبه آن را تلاش برای جمع آوری در ابتدا با توجه به خفیف درجه حرارت و نسبتا گرم و سطوح در بخشی به جمعه و شنبه را خوشبو آب و هوا.

جاده تجمع انتظار نمی رود که برای اکثر تا بعد از تاریکی روز یکشنبه هنگامی که هر دو شب آسمان و سرد در دماهای را ترکیب برای ایجاد یک محیط مساعد برای برف به چوب در تمام سطوح.

این موج بعدی بارش برف به شرح زیر 11-snowiest مارس در ضبط با 16.5 اینچ از برف رسمی در فرودگاه بین المللی دنور ، دنور به طور متوسط 11.4 اینچ از برف هر مه و 7.7 اینچ در هر ماه فوریه.

اگر شما در حال گرفتن بیمار از این همه برف, اما الگوی کلی پس از این رویداد برف به نظر می رسد به نفع یک خشک کن و گرم کشش. درجه حرارت باید دوباره بجای اول برگشتن دوباره به 50s سه شنبه و به 60s به احتمال زیاد توسط چهار شنبه یا پنج شنبه. آخر هفته آینده به نظر می رسد خفیف نیز با اوج خوبی به دهه 60 و آفتابی آسمان برای جمعه و شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de