دنور آب و هوا: دور دیگری از بهار برف در روز جمعه?

نمی توان آن را به عنوان بد به عنوان هفته گذشته طوفان اما احتمالا بیشتر برف در راه برای جلو محدوده اواخر این هفته.

پس از رسیدن به درجه حرارت بالا تقریبا 70 درجه در روز پنج شنبه بعد از ظهر یک منطقه کم فشار بیاورد تغییرات بزرگ در روز جمعه از جمله امکان بیشتر در فصل بهار بارش برف.

این سیستم با این حال به نظر نمی رسد تقریبا بسته پانچ و تاثیر کلی از هفته گذشته طوفان که منجر به دنور snowiest بعد از چهار سال در 19 مارس ، هفته گذشته طوفان همچنین منجر به هزاران نفر از قطع برق در شرق کلرادو با توجه به توفانی بادها و, سنگین برف مرطوب. این هفته طوفان به نظر نمی رسد که هر کدام از این تهدیدات است.

اما slushy 1 به 4 اینچ از برف می تواند در فروشگاه برای دنور منطقه عمدتا به سقوط در شب جمعه.

“بنابراین وجود دارد برخی از پتانسیل های سنگین برف در برخی از مناطق کوهپایه های مجاور دشت و پالمر تقسیم” خدمات ملی آب و هوا در بولدر نوشت: روز چهارشنبه در مورد روز جمعه برف شانس. “در (کوه ها) نیز وجود داشته باشد خطر ابتلا به برخی سنگین برف نیز هست.”

پس از ابرها و برخی از بارش باران و احتمالا رعد و برق و یا دو روز جمعه و بعد از ظهر جمعه, باران احتمال انتقال به بارش برف در سراسر غروب و در شب جمعه.

درجه حرارت خواهد شد و مرزی برای بارش برف در شب جمعه و همراه با نسبتا گرم زمین درجه حرارت آن را دشوار خواهد بود برای برف به چوب. اما پشت سر هم از یک اینچ یا دو نفر از برف است و ممکن است در دنور در شب جمعه با مبالغ بالاتر به احتمال زیاد در کوهپایه و پالمر تقسیم. در کوهپایه و پالمر تقسیم سرد درجه حرارت و رطوبت بالاتر ارزش (از upslope جریان و یا رطوبت-غنی بادها پشتوانه برابر بالاتر از زمین) را افزایش بارش برف در مجموع نزدیک به 3 تا 6 اینچ. سفر بین ایالتی 25 در جنوب دنور و بین 70 در غرب این شهرستان می تواند دشوار در شب جمعه.

هنوز هم وجود دارد برخی از عدم قطعیت در پشت این طوفان به ویژه در اطراف منطقه کم فشار را دقیق موقعیت و نیز در سطح بسیار پایین است. تغییرات به هر یک از کسانی که می تواند منجر به یک تنظیم در روز جمعه پیش بینی شده است.

تا کنون در این ماه دنور دیده است 6.5 اینچ از برف در شهرستان آب و هوا مشاهده سایت در فرودگاه بین المللی دنور. در این شهر بیشتر مرکزی-واقع شده Stapleton, فرودگاه, سایت مشاهده, اما, 10.5 اینچ از برف افتاده اند تا کنون در این ماه نزدیک به 11.4 اینچ از برف که د

nver به طور متوسط هر ماه مارس است.

تا کنون در این فصل زمستان DIA دیده است 52.9 اینچ از بارش برف, است که تقریبا برابر با کامل-فصل متوسط 57.1 اینچ از بارش برف. در Stapleton, سایت 60.2 اینچ از برف کاهش یافته است و تا کنون در این فصل در حال حاضر ساخت این snowiest فصل زمستان در چهار سال.

به نظر می رسد هر دو از کسانی که در مجموع می تواند یک افزایش کوچک در اواخر این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de