دنور به خطر می اندازند دلار مالیات توسط “غیرموثر” حسابرسی ماری جوانا کسب و کار, شهرستان, حسابرس مدعی

دنور فرایند حسابرسی ماری جوانا کسب و کار ناکافی است و به طور بالقوه هزینه شهر بی شماری مالیاتی دلار اختصاص داده شده برای خدمات عمومی در برنامه های شهرستان حسابرس اتهام پنج شنبه.

در یک داغدار گزارش جدید دنور حسابرس و حسابدار خبره عمومی Timothy J. o’brien ارزیابی این شهر روش ها, استراتژی ها و استانداردهای حسابرسی درمانگاه ماری جوانا, کشتهای و امکانات تولیدی deeming آنها را “بی اثر” و “ناکارآمد است.”

مقامات نیز شکست خورده اند به آدرس چندین بدون مجوز ماری جوانا خدمات تحویل و فعال در شهرستان, این گزارش گفت:.

دنور خزانه تقسیم مسئول نظارت بر مجموعه ضبط و واریز از تمام شهر مالیات و سایر درآمدها از جمله کسانی که از صنعت ماری جوانا. آن را حفظ و خود را حسابرسی و واحد اختصاص داده شده مالیات تکنسین متخصص است که کمک می کند شناسایی که ماری جوانا کسب و کار حسابرسی.

“ما کامل تجزیه و تحلیل داده ها از جنبه های مالیاتی ارزیابی خزانه انجام داده است و ما در بر داشت نمونه هایی از خطرات از دست رفته و نیاز به بیشتر از توجه به علائم هشدار دهنده” اوبراین در بیانیه ای گفت.

پرسید: اگر او می تواند این شهرستان استاندارد نامه درجه برای عملکرد خود اوبراین گفت: این امر می تواند یک “ناقص است.”

“خزانه داری نیست پیوستن به پیشرو استاندارد حسابرسی و نگه داشتن نیست مدارک مورد نیاز برای حمایت از خود حسابرسی گیری” اوبراین گفت: دنور پست توسط ایمیل, اضافه کردن او نمی تواند گمان چقدر درآمد مالیاتی شهر ممکن است از دست داده اند به دلیل عدم دنباله مقاله.

فروش ماری جوانا مالیات اختصاص داده شده به دولت در آموزش و پرورش عمومی صندوق را پوشش می دهد که طرح هایی به عنوان کلرادو وزارت آموزش و پرورش را در ساخت مدارس عالی امروز (بهترین) صندوق; دولت صندوق به طور کلی را پوشش می دهد که سازمان های هزینه و ماری جوانا مالیاتی صندوق که مزایای برنامه های مرتبط با سوء مصرف مواد و درمان, بهداشت, پژوهش جوانان آموزش و پرورش و بیشتر. درآمدهای مالیاتی نیز به نفع دولت های محلی.

یکی از دنور بزرگترین اشتباه بر اساس این گزارش این است که چگونه این شهرستان شناسایی شاهدانه عملیات آن را انتخاب حسابرسی. در حال حاضر این شهر به نظر می رسد در کسب و کار فردی را حسابرسی تاریخچه و کل مبلغ پرداخت مالیات به تعیین که باید reexamined. این عوامل نیست دقت شناسایی ماری جوانا شرکت هایی که مطرح بالاترین خطر تحت-گزارش مالیات این گزارش گفت:.

برای مثال اوبراین مستقل تجزیه و تحلیل نشان داد که کسب و کار با اختلاف در خود شغلی امتیاز مالیاتی به احتمال زیاد به تحت-گزارش سراسر هیئت مدیره به عنوان کسب و کار بودند که متورم خود را از کل فروش. برعکس یک کسب و کار با هر دو پزشکی رشد و فروش مجوز شد 76 درصد کمتر احتمال دارد به غلط مالیات است.

“خزانه تقسیم مدیر انطباق مالیاتی باید توسعه داده محور با رویکرد نظارت و شناسایی ماری جوانا کسب و کار با خطر بالا از گزارش دهی” این گزارش به این نتیجه رسیدند.

خزانه تقسیم بندی حسابرسان نیز مورد برای غفلت به اهرم تمام داده های در اختیار خود را. اوبراین بررسی 23 ماری جوانا کسب و کار ممیزی انجام شده از جولای تا ژوئن 2018 2019 و متوجه شد که فقط پنج متقابل همه توصیه می شود منابع به منظور بررسی مالیات بر درآمد. منابع آن هستند اجرای ماری جوانا, ردیابی, گزارش و انطباق یا Metrc سیستم را فروش ماهانه گزارش Metrc را عمده فروشی, نقل و انتقالات, گزارش و Metrc پسماند گزارش.

حدود 83 درصد از ممیزی (19) موفق به بررسی مالیات برابر ماهانه, گزارش فروش و 91% (21) موفق به بررسی آنها در برابر عمده فروشی نقل و انتقالات گزارش اوبراین گفت. دنور مقامات اهرم گزارش زباله در همه, مهم است چرا که کسانی که “ممکن است باعث تحقیقات بیشتر برای تعیین اینکه آیا این مقدار بود و به درستی دفع و یا وجود دارد که آیا خطر آن فروخته شد خارج از سیستم فروش” — و در نتیجه untaxed — گزارش اعلام کرد.

علاوه بر این اوبراین انتقاد دنور مقامات برای نادیده گرفتن “غیرطبیعی یا نامنظم” نوسانات در فروش ماری جوانا است که می تواند کمک به شناسایی کسب و کار است که باید مورد بررسی قرار گرفت. کد شهرستان مقرر خزانه مالیاتی متخصص گزارش غیر معمول فروش روند به لشکر حسابرسان هر شش ماه; اما اوبراین گفت که وظیفه تنها تکمیل شده است و دو بار پس از سال 2018 است. در آن زمان او متوجه شد چند نمونه از فعالیت های مشکوک مانند نوسانات بزرگ در فروش ماهانه دقیق همان میزان خرده فروشی گزارش را برای چند ماه متوالی و کسب و کار گزارش فروش بالاتر به دولت از شهرستان.

همه این مسائل بودند تشدید عدم نگهداری اسناد و مدارک توسط این شهرستان اوبراین گفت.

ماری جوانا تحویل شده است به یک موضوع داغ در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان طرفداران تماس برای امن تر و موثر تر راه برای فروش علف هرز در حالی که اجرای اجتماعی فاصله. کلرادو قانونی شاهدانه تحویل با عبور از خانه بیل 1234 در سال 2019 شروع با ماری جوانا پزشکی در سال 2020 و پس تفریحی شاهدانه در 2021. اما قانون آن را از چپ به شهرداری به صورت جداگانه تصمیم بگیرید که اگر آنها اجازه خواهد داد که خدمات و تا کنون فقط یک درمانگاه به دست آمده است یک مجوز.

اوبراین گزارش گفت: “یک جستجوی ساده در گوگل” بازگشت سه بدون مجوز تحویل شرکت های فعال در دنور محدوده شهرستان.

“بین سه کسب و کار وجود دارد 169 آنلاین نظرات مشتریان قدمت بیش از سه سال” در این گزارش است. “ماری جوانا کسب و کار تحویل در برخواهد داشت خطر از دست دادن درآمد به شهرستان به دلیل کسب و کار ذاتا سخت تر برای ردیابی به خاطر تلفن همراه خود و طبیعت است.”

در همه اوبراین ساخته شده 11 توصیه به شهر در مورد چگونگی آن می تواند به بهبود ماری جوانا مالیاتی, حسابرسی و برای اکثر مسئولان شهرستان مورد بازنگری فرآیندهای خود را با توجه به گزارش. یکی از اختلاف نظر در آمد بیش از retainment از حسابرسی اسناد که وزارت خزانه داری گفت: “ارائه شده در اشکال گوناگون رسانه” و “نیز ممکن است حجیم است.”

“حفظ آنها در فایل های حسابرسی است نه عملی و نه اموال خزانه” مقامات پاسخ داد.

تمام توصیه های میله میله برای اجرا توسط Aug. 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de