دنور مدارس دولتی پرده 3 برنامه ای برای چرخش بین دانش آموزان در کلاس و آموزش آنلاین

دنور مدارس دولتی پرده برداری از سه گزینه های برنامه ریزی برای سقوط در جمعه مجموعه ای از برنامه های است که دیکته می کند که دانش آموزان یاد بگیرند از خانه و زمانی که آنها یاد بگیرند که در کلاس های درس خود را.

بزرگترین مدرسه در منطقه دولت خواسته والدین بازخورد به اطلاع رهبران چگونه به بهترین خدمت به خانواده کاهش به تنظیم سال تحصیلی این بیماری همه گیر را اختلال به آموزش و پرورش در سراسر کشور است.

“ما می دانیم که سناریوی ایده آل این است که شرایط بهداشتی را بهبود بخشد و ما پشت در ساختمان های ما هر روز با همه دانش آموزان ما” DPS سرپرست سوزانا Cordova نوشت: در یک ایمیل به پدر و مادر است. “این گزینه ها بر اساس زمان شرایط سلامت و توسعه یافته بودند در پاسخ به آنچه که ما از شما شنیده ام که اولویت خود را است بهداشت و سلامتی است.”

گزینه تقسیم دانش آموزان به “A” و “B” گروه های دوار زمانی که این گروه ها در ساختمان مدرسه به عنوان یک راه برای کاهش اندازه کلاس و بهتر با تامین اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

گزینه 1 “” گروه یادگیری دانش آموزان در کلاس های درس به صورت دو back-to-back روز در هفته و به دنبال آن “ب” گروه دو back-to-back روز. یک روز در هفته خواهد بود این سایت متعلق به فرد در یادگیری برای دانش آموزان با اولویت بالا نیاز از جمله کودکان معلول و کسانی که در مراحل اولیه یادگیری زبان انگلیسی است.

زمانی که دانش آموزان در کلاس های درس خود آنها خواهد بود آموزش از راه دور — روش های انجام شده توسط تمام کلرادو K-12 مدرسه از اواسط ماه مارس تا پایان سال تحصیلی پس از ساختمان مدرسه بسته شد برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری تنفسی.

گزینه 2 تناوب “A” و “B” روز طول هفته با یک روز در هفته این سایت متعلق به فرد برای یادگیری بالا-اولویت دانش آموزان است.

گزینه 3 را به جای چرخش گروه در هفته به معنی “یک” گروه دانش آموزان را به حضور فرد در یادگیری چهار روز در هفته به مدت یک هفته و به دنبال آن “ب” گروه به مدت چهار روز هفته بعد. روز پنجم از هر دو هفته خواهد بود این سایت متعلق به فرد برای یادگیری بالا-اولویت دانش آموزان اگر چه DPS نمی دانم کدام روز هفته این امر رخ می دهد.

DPS گفت: خواهر و برادر خواهد بود اولویت بندی در همان گروه است.

به طور کامل از راه دور آموزش ارائه خواهد شد برای خانواده هایی که ترجیح می دهند برای بازگشت به ساختمان مدرسه فقط رتبهدهی نشده است, DPS گفت.

DPS خانواده دریافت خواهد کرد یک نظرسنجی برای ارزیابی پاسخ به پیشنهاد برنامه می باشد که می توان از طریق مدرسه مسنجر منطقه وب سایت و کانال های رسانه های اجتماعی.

در روز پنج شنبه DPS صادر اول نگاه اجمالی به دستورالعمل میدهد و چه روز مدرسه ممکن است نگاه مانند سقوط می آیند از جمله کوچکتر اندازه کلاس روزانه چک های بهداشتی و به احتمال زیاد نیاز است که تمام دانش آموزان و کارکنان ماسک می پوشند در حالی که در مدرسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de