دنور مدارس دولتی برنامه ریزی برای فرد در یادگیری 5 روز در هفته این سقوط

دنور مدارس دولتی در حال برنامه ریزی برای استقبال از دانش آموزان خود به پردیس و پنج روز در هفته این سقوط, ساخت قابل توجه خروج از یک پیشنهاد در اوایل این تابستان به ترکیب فرد و آموزش آنلاین.

سرپرست سوزانا Cordova اعلام کرد که قصد دارد روز شنبه در Facebook اضافه کردن منطقه را نیز ارائه از راه دور آنلاین گزینه برای خانواده هایی که احساس نمی راحت جسمی بازگشت به مدرسه. دانش آموزانی که آیا بازگشت به کلاس درس مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک.

“اگر شما یک پدر و مادر و بچه دارید و شما نگران آنها بودن در مدرسه 100% آنلاین برنامه اجازه خواهد داد که بچه های خود را به یک کامل مدرسه تجربه با استفاده از کلاس های آنلاین” کردوا گفت. “برای همه چیز مدرسه را بازگشایی پنج روز در هفته به همه دانش آموزان ما, اما آن را به تو نگاه بسیار متفاوت است.”

اعلام می آید تقریبا دو ماه پس از آوارگان گفت که با توجه به یک رویکرد یادگیری ترکیبی برای سقوط به کاهش گسترش COVID-19. که شامل تقسیم دانش آموزان به “A” و “B” گروه ها به طور متناوب و حضور در کلاس های حضوری و مکمل است که با کار از راه دور به کمک مسئولان به رعایت بهداشت عمومی و اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اما در منطقه تغییر دیدگاه خود را پس از دریافت به روز رسانی ارشاد از مترو دنور مشارکت برای, سلامت, Cordova گفت. این گروه که متشکل از شش محلی بهداشت عمومی سازمان منتشر شد گزارش روز شنبه توصیه بازگشایی مدارس با استفاده از خطر-راهکارهای کاهش آن گفت: کاهش گسترش این رمان coronavirus.

در حالی که وجود دارد قطعا امکان COVID-19 شیوع در یک مدرسه نویسندگان این گزارش گفت: کودکان هستند نه اصلی drivers انتقال بیماری و داشتن امکانات بسته بیش از آسیب خوب.

“باز شدن مدارس ما در پاییز یکی از مهم ترین اجزای بازگشایی منطقه مترو” گفت: لایحه برمن مدیر اجرایی دنور بهداشت عمومی و مشترک حزب مشارکت در بیانیه ای. “مدارس حمایت اجتماعی و عاطفی و رشد فکری کودکان و آنها اجازه می دهد پدر و مادر برای بازگشت به کار.”

در تصویری آدرس Cordova مشخص شده چندین استراتژی های جدید DPS خواهد پیاده سازی برای نگه داشتن دانش آموزان خود کارکنان و امکانات امن است. دانش آموزان را به گروه های که با هم ماندن در طول روز به حد بچه های تعامل با دیگر دانش آموزان و کارکنان. اگر کسی در یک گروه آزمایش مثبت برای رمان coronavirus هر کس در این گروه نیاز به قرنطینه برای 14 روز Cordova گفت.

برای دانش آموزان متوسط و بالا و مقامات با توجه به تغییرات برنامه ریزی برای به حداقل رساندن جنبش خود را در طول روز Cordova گفت. یک احتمال این است که چهار در چهار برنامه, که بدان معنی است که دانش آموزان را به چهار کلاس در هر ترم.

“کلاس های دیگر در یک روز اما کوتاه تر در سراسر سال و پس از آن را به حداقل می رساند تعداد تعاملات کودکان و نوجوانان را در حالی که آنها در مدرسه” او گفت:.

هر فرد مورد نیاز خواهد بود برای انجام یک سلامت غربالگری قبل از آمدن به مدرسه و به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها را به یک دلیل پزشکی نیست به او گفت. DPS نیز برنامه ریزی برای تعیین درب های خاص به عنوان ساختمان ورودی و خروجی را در راهرو یکی از راه های ارزیابی مدرسه سیستم تهویه در آماده سازی برای ترم پاییز.

این احتمال وجود دارد مدارس را تلو تلو خوردن دانشجویی ورود و اخراج بار به جای اجتماعی فاصله در اتوبوس, او گفت:.

“راهنمایی می کند و اجازه می دهد تا یک دانش آموز به ازای هر صندلی که خیلی کمتر کودکان و نوجوانان به طور معمول از سوار یک اتوبوس بنابراین ما می دانیم که ما باید انجام دهیم این مسیر بیش از یک بار” کردوا گفت. “ماسک استفاده بسیار مهم خواهد بود و بر همه ما و اتوبوس و… ما را بسیار سخت پروتکل های اطراف ضد عفونی مدارس ما از جمله اتوبوس ما.”

DPS دولت بزرگترین منطقه می پیوندد تعداد فزاینده ای از مناطق به اتخاذ کلاس های حضوری پنج روز در هفته از جمله وست مدارس دولتی و مپلتون مدارس دولتی. Jeffco مدارس دولتی است میزبانی از دانش آموزان مدرسه ابتدایی را در همان راه است اما هنوز برای تصمیم گیری در یک فرمت برای متوسط و بالا در دانش آموزان.

کردوا تصریح کرد که اگر سلامت هدایت تغییرات خواهد شد تا منطقه طرح.

“ما شده ایم واقعا روشن است که ما کاملا با رفتن به دنبال ایمنی و سلامت راهنمایی برای مطمئن شوید که آنچه ما انجام می دهیم راستا با کارشناسان بهداشت و درمان و اگر در هر مرحله ما نیاز به تغییر چیزی است که ما می خواهیم انجام,” او گفت:. “آرمان ما این است که قادر به راه اندازی این مدرسه سال با دانش آموزان ما در مدرسه ای که ما می دانیم که آنها نیاز به.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de