دنور تظاهرات زندگی می کنند: به روز رسانی از 2 ژوئن تظاهرات در کنگره

دنور پنجمین شب از تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز روز شنبه تا زمانی که پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت هنوز هم جمع آوری شده در این کنگره حدود نیمه شب — به خوبی گذشته 9 بعد از ظهر اضطراری و مقررات منع رفت و آمد. دنور رئیس پلیس پل Pazen پیوست روز دوشنبه مارس, راه رفتن با جمعیت زیادی از معترضان را از طریق خیابان های مرکز شهر.

مقامات انتظار می رود یک شب دیگر از تظاهرات روز سه شنبه. چک کنید اینجا برای دیدن آخرین به روز رسانی در تظاهرات در دنور.

تظاهرکنندگان در سراسر کشور در حال اعتراض در جمعیت های بزرگ بعد از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. فلوید بود و یک مرد کشته شدند که یک افسر پلیس به زانو در پشت فلوید گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان فلوید فریاد زد “من نمی توانم نفس بکشم!” فلوید بعدها تلفظ مرگ و افسر اخراج شد و دستگیر شد.

هر شب از روز پنج شنبه محلی معترضان شده اند ملاقات با گاز اشک آور و دیگر غیر کشنده استفاده-از-نیروی روشها توسط پلیس دنور. پس از چندین فیلم ها و گفته های شاهدان عینی نشان داد که پلیس با استفاده از زور علیه صلح آمیز معترضان Pazen که به بررسی حوادث و بخش های استفاده-از-نیروی روشها.

دنور مقررات منع رفت و آمد اجرا می شود که از 9 بعد از ظهر تا 5 صبح تمدید شده است توسط شهردار مایکل Hancock از طریق پنج شنبه صبح. بازداشت حداقل 284 نفر در ارتباط با شب اعتراضات بسیاری برای شکستن حکومت نظامی در روز شنبه و یکشنبه شب.

قبلی پوشش

 • RJ Sangosti دنور پست

  فهرستی از Campbell, 17, دنور صحبت می کند با دنور رئیس پلیس پل Pazen در مورد تمایل تغییر به عنوان Pazen راهپیمایی با معترضان در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است. دوشنبه مشخص پنجمین شب از تظاهرات برگزار شده در اعتراض به کشتار جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که 25 مه در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. مأموران اجرای قانون ساخته شده اند 284 دستگیری به اتهام اعم از نقض شهر اضطراری و مقررات منع رفت و آمد به منظور آتش سوزی در ارتباط با تظاهرات برگزار شده در شهر دنور هسته ای برای چهار شب متوالی.

 • RJ Sangosti دنور پست

  دنور رئیس پلیس پل Pazen راهپیمایی با معترضان در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است. این بود که در پنجمین شب از تظاهرات برگزار شد در پاسخ به مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  چندلر مسلمات راهپیمایی با جمعیت از 16 خیابان بازار به کنگره آمریکا در دنور در دوشنبه 1 ژوئن سال 2020 در جریان اعتراض های پس از مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد یک مینیاپولیس افسر پلیس در مه 25.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  JayShawn Dowman می پوشد “من نمی توانم نفس بکشم” ماسک او به عنوان گوش به سخنرانان در طول یک تظاهرات جمعه, ژوئن 1, 2020, پس از مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد یک مینیاپولیس افسر پلیس در مه 25.

 • RJ Sangosti دنور پست

  مردم را متوقف به گوش دنور رئیس پلیس پل Pazen صحبت به میان جمعیت او راهپیمایی با طی یک اعتراض در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

 • RJ Sangosti دنور پست

  دنور رئیس پلیس پل Pazen راهپیمایی با معترضان در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است. این بود که در پنجمین شب از تظاهرات برگزار شد در پاسخ به مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  یک زن که نخواست نامش افشا می پوشد سیاه زندگی ماده گوشواره او به عنوان گوش به سخنرانان در طول یک تظاهرات در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 پس از مرگ جورج فلوید.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  Devin Urioste یک مربی در جوانان در ضبط متوقف می شود ماشین خود را در لینکلن به عنوان هزاران نفر از راهپیمایان به خیابان ها در اعتراض یکشنبه, ژوئن 1 سال 2020 پس از مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد یک مینیاپولیس افسر پلیس در مه 25.

 • RJ Sangosti دنور پست

  یک معترض دست از گل بعد از اعضای دنور اداره پلیس پیوست و مردم محوری در اعتراض در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25. دنور پیوست تظاهرات برگزار شد در شهرستانها در سراسر کشور.

 • RJ Sangosti دنور پست

  معترضان نشستن به شنیدن دنور رئیس پلیس پل Pazen صحبت به میان جمعیت او راهپیمایی با طی یک اعتراض در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  Assétou Xango, شفق شاعر برنده جایزه ارائه می شود و کلمات او را به جمعیت در طول یک تظاهرات در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 پس از مرگ جورج فلوید.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  Shayana Dabney ارشد در رشته علوم سیاسی و تاریخ در CSU-پوبلو و رئيس جمهور از اتحادیه دانشجویی صحبت می کند به جمعیت در طول یک تظاهرات در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 پس از مرگ جورج فلوید.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  بیانکا Mikahn فعال و نوازنده افزایش مشت خود را در افتخار از زندگی در طول یک تظاهرات در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  Torrence قهوه ای, کلرادو شمالی و فارغ التحصیل دانشگاه سینسیناتی دانشجوی دکتری پیاده روی در امتداد یک یادبود برای کاهش, سیاه, افرادی که کشته شدند در ایالات متحده به عنوان او صحبت می کند به جمعیت در طول یک تظاهرات در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  مردم افزایش مشت خود را در میان جمعیت هزار نفر به افتخار سیاه و سفید زندگی می کند در طول یک تظاهرات در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

 • RJ Sangosti دنور پست

  معترضان قرار دادن گل در یک جنگ داخلی در بنای تاریخی در خارج از کنگره آمریکا در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است. دوشنبه مشخص پنجمین شب از تظاهرات برگزار شده در دنور پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

 • RJ Sangosti دنور پست

  معترضان راه خود را Colfax خیابان در طول یک تظاهرات در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

 • RJ Sangosti دنور پست

  زنان نهفته در خیابان با غلبه بر احساسات در طول یک اعتراض به مرگ جورج فلوید در تاریخ 1 ژوئن 2020 در دنور.

 • RJ Sangosti دنور پست

  ماموران امنیتی استخدام دنور ائتلاف برای بی خانمان ها به سمت چپ گیر کرده در ترافیک به عنوان معترضان ساخته شده راه خود را در سراسر Colfax خیابان در طول یک تظاهرات در دنور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25. نگهبانان گفت: آنها استخدام شده بودند به تماشای بیش از بی خانمان ها در اعتراض.

 • RJ Sangosti دنور پست

  معترضان فریاد زدن برای یک طبیب پس از یک مرد بود زدم در طول یک مبارزه است که شکست در وسط Colfax خیابان در طول یک تظاهرات در دنور در تاریخ 1 ژوئن 2020 سازمان در واکنش به کشته شدن جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25. یکی از معترضان سنباده توسط سعید مرد زخمی در تلاش بود برای جلوگیری از کسی که از سوزاندن پرچم آمریکا.

 • RJ Sangosti دنور پست

  تظاهرات همچنان بیش از مرگ جورج فلوید در تاریخ 1 ژوئن 2020 در دنور.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  یک دست است joyously مطرح شده در هوا پس از یک جمعیت زیادی در راهپیمایی به پنج امتیاز و بازگشت به کنگره آمریکا در دنور در طول یک تظاهرات در افتخار, سیاه, زندگی در دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 است. دوشنبه درو جمعیت زیادی به مرکز شهر دنور در طول روز و به شب. بسیاری از اعضای جوان از جامعه صحبت در مورد موضوعات مختلف از قربانیان خشونت پلیس به توانمند سازی مردم سیاه و سفید در سراسر کشور.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  A 15-year-old boy نهفته است بر روی زمین با دست خود از پشت او را در کنار پدر خود در یک تجمع مسالمت آمیز در افتخار, سیاه, زندگی در دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 است. پدر و مادر خواسته ناشناس باقی می ماند اما توافق برای استفاده از عکس خود را به امید جلب توجه به خود را غیر خشونت آمیز و غیر agitative روش های برقراری ارتباط پیام خود را.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  A 15-year-old boy آغوش پدرش پس از دروغ گفتن در معده خود را با دست خود پشت سر خود را در یک تجمع مسالمت آمیز در افتخار, سیاه, زندگی در دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 است. پدر و مادر خواسته ناشناس باقی می ماند اما توافق برای استفاده از عکس خود را به امید جلب توجه به خود را غیر خشونت آمیز و غیر agitative روش های برقراری ارتباط پیام خود را. پدر ابراز غرور پسرش که از او خواست برای رفتن به مرکز شهر برای شرکت در حوادث روز.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  از چپ به راست کنی سفید کینگزلی Lawson, Tae گادفری و نیل Shultz افزایش مشت خود را به عنوان آنها افتخار جورج فلوید با هفت دقیقه سکوت پس از راهپیمایی پایین برادوی در طول یک تظاهرات در افتخار, سیاه, زندگی در دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 است. این رویداد برجسته شد با تن از مثبت و مسالمت آمیز تظاهرات در طول روز است.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  معترضان نشستن در برادوی پس از ساخت یک مارس از طریق پنج امتیاز در دنور در طول یک تظاهرات در افتخار, سیاه, زندگی در دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 است. دوشنبه درو جمعیت زیادی به مرکز شهر دنور در طول روز و به شب. بسیاری از اعضای جوان از جامعه صحبت در مورد موضوعات مختلف از قربانیان خشونت پلیس به توانمند سازی مردم سیاه و سفید در سراسر کشور. این رویداد برجسته شد با تن از مثبت و مسالمت آمیز تظاهرات در طول روز است. شرکت کنندگان در راهپیمایی رقصید و نشان داد joyously.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  جمعیت می شکند به شادی به عنوان آهنگ Meek Mill چتری از یک boombox پس از راهپیمایی از کاپیتول در مرکز شهر دنور به تاریخی پنج امتیاز محله و برگشت در طول یک تظاهرات در افتخار, سیاه, زندگی در دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 است. دوشنبه درو جمعیت زیادی به مرکز شهر دنور در طول روز و به شب. بسیاری از اعضای جوان از جامعه صحبت در مورد موضوعات مختلف از قربانیان خشونت پلیس به توانمند سازی مردم سیاه و سفید در سراسر کشور. این رویداد برجسته شد با تن از مثبت و مسالمت آمیز تظاهرات در طول روز است.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  شرکت کنندگان به افتخار جورج فلوید با هفت دقیقه سکوت به عنوان آنها در راهپیمایی پایین برادوی در طول یک تظاهرات در افتخار, سیاه, زندگی در دوشنبه, ژوئن 1 سال 2020 است. دوشنبه درو جمعیت زیادی به مرکز شهر دنور در طول روز و به شب. این رویداد برجسته شد با تن از مثبت و مسالمت آمیز تظاهرات در طول روز است. شب تا به حال برخی از پلیس تعامل بود اما محدود به کاهش جمعیت حدود نیمه شب.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  یک گروه کوچک از تظاهرکنندگان آتش آتش بازی در جهت از افسران پلیس پس از یک مقدار بزرگتر از هزاران نفر از مردم جمع شده بودند با هم در روز قبل از آن در دنور با مثبت و جشن تن به افتخار سیاه و سفید زندگی می کند در دوشنبه 1 ژوئن 2020.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  پلیس پرتاب کپسول های گاز به سوی تظاهرکنندگان که باقی مانده پس از حکومت نظامی و جمعیت های مسالمت آمیز تا به حال عمدتا پراکنده در دنور اواخر روز دوشنبه 1 ژوئن 2020. باقی مانده معترضان متفاوت از روز را تا حد زیادی مثبت و جشن تن به افتخار سیاه و سفید زندگی می کند.

 • هارون Ontiveroz دنور پست

  افسران پلیس دور تا باقی مانده چند معترضان پس از یک مقدار بزرگتر از هزاران نفر از مردم جمع شده بودند با هم در روز قبل از آن در دنور با مثبت و جشن تن به افتخار سیاه و سفید زندگی می کند در دوشنبه 1 ژوئن 2020.

اطلاعات بیشتر در مورد پلیس و تظاهرات

زنده وبلاگ

دریافت آخرین اخبار ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را با ثبت نام برای هشدار ایمیل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>