دنور معترضان مونتاژ برای ششمین روز تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید

یک روز ششم از راهپیمایی و تظاهرات در زمان بیش از مرکز شهر دنور سه شنبه صدها نفر از مردم شعار “نه عدالت. نه صلح” به عنوان یک درام ضرب و شتم یک آهنگ.

مردم راه می رفت از کلرادو کنگره به مرکز مدنی و سپس به سمت 16th Street Mall.

معترضان در حال خشم بیش از مرگ جورج فلوید درگذشت مارس 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. از آغاز دنور تظاهرات شده اند تنش با standoffs بین دنور اداره پلیس ماموران و مردم در راهپیمایی خیابان.

پلیس مستقر کرده اند گاز اشک آور فوم گلوله فلفل توپ و بمب های دود برای جلوگیری از معترضان و متفرق کردن جمعیت. معترضان را آغاز کرده اند به آتش سوزی و تخریب ساختمان پرتاب ترقه و lobbed سنگ و بطری در افسران. از روز پنج شنبه 338 نفر دستگیر شده اند در هزینه های مختلف.

شهردار مایکل Hancock دستور داد 9 بعد از ظهر حکومت نظامی از طریق پنج شنبه اما معترضان تا حد زیادی آن را نادیده گرفته است. روز دوشنبه هزاران نفر از مردم در خیابان ماندند و گذشته آخرین مهلت برای ترک. یک گروه کوچک از معترضان باقی مانده تا نیمه شب هنگامی که یک گروه از دنور افسران پلیس ضد شورش شلیک گاز اشک آور در آنها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>