دنور فرهنگ پاپ باهم به تعویق افتاد, با استناد به استفاده های پزشکی کلرادو مرکز کنوانسیون

گابریل بونو به عنوان Harley Quinn شمار برای یک پرتره در طول دنور فرهنگ پاپ باهم در کلرادو مرکز کنوانسیون در تاریخ 1 ژوئن 2019 در دنور, کلرادو. (ست مک کانل ویژه به دنور پست)

دنور فرهنگ پاپ باهم بودن است به تعویق افتاد تا ماه نوامبر به عنوان شهر دنور آماده به نوبه خود کلرادو مرکز کنوانسیون که در آن رویداد برگزار شده است به طور موقت امکانات پزشکی برای درمان coronavirus بیماران.

فرهنگ پاپ, کلاس درس, آموزشی غیر انتفاعی است که تولید دنور فرهنگ پاپ باهم تصمیم روز شنبه به تعویق انداختن این رویداد سالانه که به طور معمول به تساوی بیش از 100,000 کل شرکت کنندگان بیش از یک آخر هفته از پانل, افراد مشهور, تولدش, خریدهای, فوتبال و هنرمند بازارهای.

در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 3-5 دنور فرهنگ پاپ باهم در حال حاضر به طور آزمایشی برگزار Nov. 27-29. این رویداد ممکن است بیشتر به تعویق افتاد اگر در این شهر تمرینات خود را گزینه ای برای استفاده از 1 میلیون به علاوه فوت مربع فضا در کلرادو مرکز کنوانسیون برای ادامه درمان COVID-19 بيمار فرهنگ پاپ, کلاس درس گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی دوشنبه شب.

“پس از مشاوره با کلرادو مرکز کنوانسیون و شهر دنور ما معتقدیم این تعویق این است که بهترین گزینه برای ایمنی و رفاه حال شرکت کنندگان و شهروندان دنور گفت:” کریستینا فرشته کنوانسیون مدیر دنور فرهنگ پاپ Con.

کلرادو مقامات امیدوار هستند برای شروع با استفاده از کلرادو مرکز کنوانسیون به عنوان موقت مرکز پزشکی به عنوان به زودی به عنوان مارس 18 دنور پست امروز گزارش داد. به عنوان بسیاری از 2000 نفر از تخت می تواند, قرار دارد در حال حاضر فضای خالی با توجه به داخلی شهرستان اسناد و مدارک به دست آمده توسط پست.

مرتبط با: دنور در حال آماده شدن برای استفاده از کلرادو مرکز کنوانسیون به عنوان یک بیمارستان

این شهر قصد دارد با استفاده از ساختمان از طریق ماه ژوئن است اما گزینه ای به گسترش است که اگر شرایط به آن نیاز دارد.

بلیط به قبلا برنامه ریزی شده در جولای تاریخ به طور خودکار معتبر برای نوامبر تاریخ با هیچ اقدام لازم توسط خریدار پاپ فرهنگ کلاس درس گفت. جزئیات بیشتر به زودی ارائه خواهد شد در denverpopdulturecon.com و سازمان حساب های رسانه های اجتماعی.

مردم به دنبال فوری بازپرداخت داده خواهد شد اطلاعات بیشتر در روزهای آینده به گفته یک سخنگوی دنور فرهنگ پاپ کلاس درس.

فروشندگان و غرفه داران افرادی که ارائه پانل ها و یا سخنرانیها تایید مهمانان و ده ها تن از داوطلبان که کارکنان این رویداد در هر سال خواهد بود به صورت جداگانه از طریق ایمیل تماس.

فیلم و تلویزیون مهمان برنامه ریزی برای عظیم جولای رویداد شامل اعضای بازیگران از ان بی سی “دفتر” صدای بازیگرانی که به تصویر کشیده معروف دیزنی شاهزاده خانم و بازیگرانی چون Dean Cain (“لوئیس & Clark”), الا جی بسکو (“پرندگان شکاری”), Anson Mount (“Star Trek: کشف”), David Tennant (“Doctor Who”), میراندا اتو (پیتر جکسون “ارباب حلقه ها” سه گانه) و ده ها تن بیشتر است.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم در جامعه ما نیاز به چیزی برای نگاه به جلو به سمت راست در حال حاضر” فرشته گفت. “خود را با کمک و حمایت مستمر ما اعتماد به نفس ما می توانید با قرار دادن در یک رویداد شگفت انگیز در پاییز امسال — روز شکرگزاری آخر هفته — که در آن ما می توانیم تمام جشن می گیرند.”

شده اند وجود دارد هیچ اخراج و یا furloughs در فرهنگ پاپ, کلاس درس به عنوان یک نتیجه از پیش بینی دست دادن دنور غیر انتفاعی سالانه بزرگترین رویداد جمع آوری کمک سخنگوی کنوانسیون گفت. این رویداد به طور معمول تا به حال تاثیر اقتصادی در حدود 10 میلیون دلار با توجه به دنور مجله کسب و کار.

عضویت در خبرنامه هفتگی ما در برای دریافت اخبار سرگرمی ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im