دنور پلیس اتحادیه رئیس جمهور می گوید SWAT ستوان فرمانده نادیده گرفته عقب نشینی منظور در طول روز یکشنبه میگیرد تظاهرات

رئیس جمهور دنور پلیس اتحادیه روز چهارشنبه در پلیس رهبری به عذرخواهی برای عدم محافظت از نرم افزار-پلیس تظاهرکنندگان که بسیج در مرکز مدنی در روز یکشنبه بودند و تاخت و تاز کردن توسط ضد داعش است.

“ما به عنوان افسران پلیس ما قادر به ریشه برای یک طرف و یا دیگر مانند Broncos و اظهارات” نیک راجرز رئیس پلیس دنور محافظ Association, گفت, رادیو, نشان می دهد بحث میزبان پیتر Boyles در KNUS صبح روز چهارشنبه. “ما نمی تواند به ریشه برای یک طرف و یا دیگر. ما مجاز به اجازه دهید یک طرف برنده است. اما حدس بزنید چه ؟ ما در روز یکشنبه. و برای که ما در اشتباه بودند. و برای آن عذرخواهی باید به… هر کسی که وجود دارد.”

راجرز همچنین اظهار داشت که پلیس دستور داده شد برای خروج از سالن آمفی تئاتر که در آن ضد معترضان و نرم افزار-پلیس تظاهرکنندگان, درگیری مسلحانه در برابر خشونت — اما این یکی دنور SWAT ستوان حاضر به ترک.

“این ستوان گفت:” این افراد در حال رفتن به کشته اگر ما نمی ماند,'” راجرز گفت: در رادیو نشان می دهد که همچنین برجسته محافظه کار مفسر Michelle Malkin که با حضور در این تجمع است. “بنابراین او خود را نگه داشته وجود دارد. و این تنها دلیل این چیزی نیست بدتر چون کسی را شکست صفوف. و تصمیم به عقب نشینی. و آنها باقی می ماند به طوری که آنها می تواند برخی از کمک.”

سخنگوی پلیس دنور داگ Schepman کاهش یافته است به نظر راجرز اظهارات روز شنبه به دلیل “روزشمار حادثه” هنوز در حال بررسی است. او گفت: هیچ افسران در حال حاضر رو به نظم و انضباط در ارتباط با روز یکشنبه ، تلاش برای رسیدن به راجرز در چهار شنبه ناموفق بودند.

راجرز خواهان عذرخواهی می آید به عنوان محافظه کاران انتقاد دنور رئیس پلیس پل Pazen برای چه این بخش به کار گرفته pro-پلیس تجمع نشان می دهد که Pazen موفق به اندازه کافی محافظت از جمعیت زیرا او قبلا راهپیمایی با زندگی موضوع شدند.

“تا آنجا که رئیس Pazen عذرخواهی, نه, من فکر می کنم رئیس Pazen باید استعفا دهد” گفت: شیدا Corporon یک وکیل است که سازماندهی pro-پلیس تظاهرات کردند. “عذرخواهی نیست حتی به اندازه کافی برای آنچه اجازه داده شد به اتفاق می افتد به صلح دوست قانونی مونتاژ حامیان مردان و زنان خوب در اجرای قانون است.”

روز یکشنبه میگیرد تظاهرات تفویض به هرج و مرج و بی طغیان خشونت زمانی که یک تجمع برای حمایت از پلیس بود و آب گرفتگی توسط ضد معترضان که با هدف تعطیل کردن این رویداد با کوبیدن گلدان باد سوت خروشان و کف زدن.

چند لغو کردند درگیری بین تظاهرکنندگان مخالف با دو زن در یک نقطه وارد شدن به یک مبارزه که شکسته شد توسط پلیس و چندین نفر دیگر پرتاب مشت. دنور پلیس بازداشت شده one, رزرو دیرین محلی معترض Caryn Sodaro, 55, برای حمله به.

Corporon گفت: اعضای گروه خود شد تف به عنوان آنها سعی به ترک و گفت: پلیس در زمان به نظر می رسید به تماشای ضد معترضان بدون دخالت. طرح دعوی در دادگاه در برابر اداره پلیس است “بسیار محتمل” او گفت:.

“آنها قادر به گرفتن دور با برخی از چیزهایی که هرگز نباید اجازه داد چنین اتفاقی رخ دهد” Corporon گفت.

در جریان درگیری پلیس و ایالتی کلرادو سربازان اقدام به شکل خطوط برای جدا کردن دو گروه شد اما تا حد زیادی ناموفق بود. پس از حدود یک ساعت تقریبا تمام نرم افزار-پلیس تظاهرکنندگان در سمت چپ سالن آمفی تئاتر و سپس پلیس نیز عقب نشینی کردند.

آن بود که در آن نقطه به عنوان ضد معترضان راهپیمایی کردند و فریاد در کنار عقب نشینی دنور افسران پلیس که حداقل یک افسر مستقر اسپری فلفل در جمعیت و دیگران استفاده می شود کمتر-از-سلاح های کشنده در تلاش برای متفرق کردن جمعیت و روشن شدن مسیر برای افسران به عقب نشینی.

لیلیان با دنور برای سوسیالیسم و آزادی که سازمان ضد, تظاهرات روز چهارشنبه گفت که اکثر تظاهرکنندگان درگیر نیست در طی روز یکشنبه رویداد.

“اکثریت جمعیت بود به سادگی به ایجاد سر و صدا و ساخت کلامی مقاومت خود را طرفدار پلیس, جشن,” او گفت:. “به عمل می کنند مانند درگیری فیزیکی رخ داده است که آغاز شد در درجه اول ما این است که فقط مضحک است.”

او گفت که واکنش محافظه کار این هفته در برابر ضد معترضان و برابر دنور پلیس قابل پیش بینی بود.

“کاملا واضح است که مردم در حق آمد, با این انتظار که اگر ما نشان داد تا پلیس قرار بود برای سرکوب ما با خشونت و آنها را دریافت نمی کند که” او گفت:. “من فکر می کنم که صحبت می کند واقعا به وضوح به کسی که واقعا خشونت آمیز طرف.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de