دنور پلیس قرار “وسیله نقلیه مورد علاقه” در تصادف که زخمی 3 افسران فرد گرفته شده و به بازداشت

دنور پلیس واقع یک “وسیله نقلیه مورد علاقه” در تحقیقات خود از hit-and-run تصادف که در سمت چپ مجروح شدن سه افسر پلیس و یک نفر آنها را بازداشت رئیس Paul Pazen اعلام کرد در بعد از ظهر یکشنبه در کنفرانس خبری.

دنور اداره پلیس

دنور پلیس منتشر شد در این تصویر از وسایل نقلیه گفته می شود که یک شورلت کبالت یا Cruze که آنها می گویند روز سه افسر و یک غیر نظامی در کاپیتول هیل در اواخر شنبه شب.

“شب گذشته یک فرد سوار یک ماشین به طور مستقیم به سه افسر پلیس و یک innocent bystander,” Pazen گفت. “…یک خودرو مورد علاقه واقع شده و ما به طور جدی به بررسی این جرم و جنایت است.”

یکی از سه افسران باقی مانده بستری با آنچه یک سخنگوی پلیس زودتر مشخص به عنوان “عمده شکستگی.”

“او می رود را به یک بهبودی کامل” Pazen گفت: با توجه به دو نفر دیگر از افسران منتشر شده است از بیمارستان است.

Pazen آدرس نیست وضعیت کسی که زخمی شده بود در حالی که به زندان برده شد. پلیس نمی ارائه هر گونه اطلاعات که فرد آسیب.

چهار مجروح شدند اواخر شنبه شب هنگامی که یک شورلت کبالت یا Cruze زد به یک رزمناو پلیس با توجه به دنور اداره پلیس جیر جیر. تصادف رخ داده است حدود ساعت 11 شب در نزدیکی کلیسای جامع کلیسای مفهوم معصوم در Colfax خیابان و لوگان خیابان با توجه به دنور پست روزنامه نگار در صحنه است.

در حالی که پلیس دنور می گویند که آنها پیدا کرده ام آنچه ممکن است ماشین های درگیر در تصادف که مجروح افسران آنها ساخته شده است هر دولتی اطلاعیه در مورد جستجوی خود را برای راننده ای که زده یک معترض در نزدیکی کنگره آمریکا در روز جمعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de