دنور پلیس برگزار شد 3 سیاه و سفید کودکان در اسلحه پلیس را غیرمسلح پدر وکیل می گوید

دنور پلیس گروهبان ماه گذشته برگزار شد اماتور, کون بزرگ, کودکان در زور اسلحه در روز روشن و دستبند خود را غیر مسلح پدر پس از دریافت یک تماس 911 که یک مرد سیاه و سفید در یک فروشگاه مواد غذایی پارکینگ تا به حال اسلحه با توجه به Killmer, Lane & Newman قانون شرکت.

دنور اداره پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر اما حقوق مدنی وکیل دیوید لین گفت: رئیس Paul Pazen خواست یک جلسه در مورد این حادثه.

با توجه به یک حساب کاربری ارائه شده توسط لین شرکت نفتالی اسرائیل راه می رفت سه stepdaughters — سنین 2 و 7 و 14 — بازگشت به ماشین خود را پس از خرید آنها رفتار در مارس 7 در یک Safeway در 14 خیابان و Krameria خیابان در دنور و سپس بازگشت به فروشگاه را به پایان برساند ،

دنور پلیس دریافت 911 تماس از فروشگاه های مواد غذایی درخواست افسران به رها کردن توسط زیرا کسی گزارش یک مرد سیاه و سفید hoodie نشستن در یک کادیلاک توسط خود را با یک تفنگ با توجه به خط این شرکت است.

“در واقع, آن است که بسیار مهم است به درک که نشستن در یک ماشین با یک تفنگ است نه یک جرم و تخلف و یا جرم خرده از هر نوع” لین شرکت نوشت: در انتشار اخبار..

در حالی که اسرائیل هنوز هم خرید و امنیت و فیلم های ارائه شده توسط Killmer, Lane & Newman نشان می دهد دنور گروهبان درایو و نقطه تفنگ خود را برای حدود 15 ثانیه در سه کودک در اتومبیل — که همسان شرح از 911 تماس — و نه reholster سلاح برای حدود دو دقیقه است.

که فیلم بدون صدا اما با توجه به خط 14 سال گفت: گروهبان دستور داد او را به “او (expletive) دست فرمان!”

لین گفت: نمی دانم نام این افسر که کشیده تفنگ خود را.

زمانی که اسرائیل در آمد از فروشگاه پلیس فیلم — نیز ارائه شده توسط Killmer, Lane & Newman — نشان می دهد که او دست به دستبند و جستجو برای یک سلاح است که او را ندارد. “ما یک تماس است که شما باید یک تفنگ” یک افسر شنیده می شود گفت: در بدن مخفی فیلم.

اسرائیل شنیده می شود توضیح داد به پلیس که او نمی باید تفنگ و این وضعیت مسخره بود.

“هنگامی که ما دریافت یک تماس این است که ما چگونه به آن را انجام دهد” یکی از افسران می گویند.

اسرائیل گفته دنور پست او تا به حال فقط در بازگشت از بیمارستان با نوزاد و, نامزد و در زمان خود کودکان بزرگتر خرید مواد غذایی تا شریک زندگی خود را می تواند برخی از زمان به تنهایی با نوزاد خود.

هنگامی که کودک نو پا خود را شروع بی قرار گرفتن در فروشگاه او گفت که او خریداری فرزندان خود تنقلات و آنها را در زمان به عقب برای ماشین گفتن آنها را به ترک درب باز به گرفتن برخی از هوا.

او به عنوان چک کردن یک زن زد داخل فروشگاه و گفت که او نیاز به پیدا کردن یک پدر به خاطر فرزندان خود را برگزار می شد به زور اسلحه.

اسرائیل بیرون دوید که در آن او سپس دست به دستبند و جستجو.

“من فقط خرید در Safeway, و من در نهایت با اسلحه کشیده فرزندان من” اسرائیل گفت. “من نمی دانم که چرا کسی که می گویند من تا به حال یک تفنگ اما حتی اگر من آن را غیر قانونی نیست. که من از این فروشگاه تنها چیزی که من می توانم در مورد فکر می کنم من زندگی کودکان است. من نزدیک وضعیت به عنوان آرام به عنوان امکان پذیر است اما در عین حال هنوز هم افسران برداشت سلاح های خود را. این چیزها باید اتفاق نمی افتد.”

اسرائیل گفت: 14 سال است که در حال حاضر در درمان و خانواده است که به دنبال درمانی برای 7 ساله به عنوان به خوبی.

44 ساله و پدر گفت که او تا به حال به صحبت با فرزندان خود پس از این حادثه اطلاع رسانی به آنها را که آنها نیاز به آگاهی بیشتری از شرایط آنها در به دلیل رنگ پوست خود را و نیاز به تطابق با پلیس سفارشات در هر شرایطی — حتی اگر آنها احساس آنها بدرفتاری.

“من امیدوارم که عدالت غالب” اسرائیل گفت.

اسرائیل گفت که او شده است با توجه به هزاران نفر از معترضان که جمع آوری کرده اند در سراسر کلرادو در هفته گذشته به نگرانی از مرگ جورج فلوید درگذشت مارس 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

“من قطعا برای موضع تظاهرات” اسرائیل گفت. “من فکر می کنم که پلیس به طور کلی نه تنها شده اند التماس برای این به اعتقاد من آنها بوده ام به تپش پنجره های شیشه ای به طور مداوم تا زمانی که آن را شکست.

“مردم شده اند مصرف تظاهرات مسالمت آمیز مصرف زانو برخی از نوع مسالمت آمیز اصلاحات — و زمان پس از زمان کسی غیر مسلح به پایان رسید تا مرده. کسی که در یک توقف ترافیک به پایان رسید تا مرده” او گفت:. “در حال حاضر که غارت و خشونت و هرج و مرج شما ناراحت است در این مورد گفت:” چرا آنها نمی مسالمت آمیز? چرا این غارت اتفاق می افتد؟’ هنگامی که وجود دارد, صلح آمیز, شرایط رفتن در خود موضع همان موضع. ‘چرا او گرفتن زانو?’ به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>