دنور رئیس پلیس وعده تغییر و پاسخگویی در تاون هال اما ارائه می دهد تعداد کمی از جزئیات

دنور رئیس پلیس بارها و بارها وعده داده شده را تغییر دهید و پاسخگویی در مجازی تاون هال پنج شنبه شب اما ارائه چند جزئیات در مورد آنچه که می خواهم نگاه.

رئیس Paul Pazen سابقه بیش از یک دوجین گسترده سوالات در طول مجازی تاون هال با حضور بیش از 1200 نفر است. سوالات آب گرفتگی آنلاین فروم از جمله ده ها مورد پلیس زخمی مسالمت آمیز معترضان با گاز اشک آور و فلفل توپ.

بیش از 1400 سوال و دیدگاه ارسال شده و در طول ساعته رویداد سخنگوی پلیس سانی جکسون گفت. آنها در محدوده سوالات در مورد اینکه آیا سمی مردانگی منفی بر پلیس فرهنگ به چه بخش نگه می دارد سفید supremacists خارج از گروه.

دیگران بیشتر بود مستقیم: “آیا می توانم u را متوقف و با گلوله های لاستیکی لطفا لطفا لطفا.” پلیس اخراج شده اند فوم گلوله در جمعیت در دنور جورج فلوید تظاهرات.

Pazen راه می رفت با معترضان دوشنبه و اذعان عمق غم و اندوه و درد در مورد خشونت پلیس نسبت به سیاه مردم را برانگیخته روز از تظاهرات.

“این یک شروع یک جنبش” Pazen گفت. “این یک نقطه اوج.”

برخی از نظرات و سوالات نیز پیشنهاد برچیدن کامل از زمان policing سیستم. Pazen خواسته شد آنچه که او انجام می دهد اگر او می تواند به طور کامل بازسازی policing سیستم.

“وای. این یک سوال بزرگ است و من همین حالا یک جواب” رئیس گفت.

Pazen به شدت محکوم کرد, رسانه های اجتماعی پست توسط rookie افسر پلیس عنوان “بیایید شروع یک شورش.”

“آنچه گفته شد در این پست واقعا خدمت به تشدید تنش ها” Pazen گفت.

او ارائه نمی دهد همان محکومیت برای افسران که شات کمتر-از-کشنده پرتابه و گاز در مسالمت آمیز مردم ، او وعده داده شده یک تحقیق کامل در مورد حوادث و گفت که او را دیده می شود برخی از اقدامات است که او “نه افتخار” اگر او مشخص نیست چه کسانی که همه چیز بودند.

“من قطعا می تواند عذرخواهی به مسالمت آمیز مردمی که منفی تحت تاثیر قرار توسط این قطعا نیست قصد ما,” او گفت:.

Pazen گفت که این گروه را یک گام به عقب و با جامعه, ورودی, بررسی مجدد این گروه را به استفاده از زور در سیاست استخدام و آموزش.

او گفت: او از ایجاد یک قانون است که آن را غیر قانونی برای افسران به مداخله هنگامی که یک شخص مسئول است که با استفاده از نیروی بیش از حد که دولت بزرگترین اجرای قانون سازمان نیز پرتاب حمایت خود را پشت سر گذاشت. او همچنین گفت او حمایت و گسترش برنامه های که با استفاده از مددکاران اجتماعی و مشاوران و پرستاران به جای افسران پلیس در برخی از موقعیت ها. این گروه تاسیس یک شرکت پاسخگوی برنامه در سال 2016 است که جفت یک رفتار بهداشت حرفه ای با افسران 911 تماس مربوط به سلامت روحی و روانی نیاز دارد.

“این مهم است که ما بخش گوش” Pazen گفت. “البته کلمات فقط کلمه تا زمانی که تبدیل شدن آنها به اقدامات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de