دنور دستگیری 83 نفر برای نقض مقررات منع رفت و آمد در سومین شب از جورج فلوید تظاهرات

بیش از 80 نفر دستگیر شدند در دنور در شنبه شب برای نقض 8 بعد از ظهر اضطراری و مقررات منع رفت و آمد اعمال شده توسط شهردار مایکل, Hancock, یک سخنگوی پلیس گفت:.

هشتاد و سه نفر دستگیر شدند به اتهام نقض مقررات منع رفت و آمد دنور سخنگوی پلیس کورت بارنس گفت و یکی از معترضان دستگیر شد قبل از حکومت نظامی به اثر رفت. بارنز بود هنوز مطمئن شوید که چه باعث شد که قبل از آن بازداشت.

از 83 نفر به اتهام نقض مقررات منع رفت و آمد چند نیز به اتهام پرتاب موشک و آسیب رساندن به اموال و حمل سلاح بارنز گفت. او نیست که یک تعداد دقیق فورا در دسترس است.

حکومت نظامی را در اثر دوباره از 8 p. m. روز شنبه تا 5 صبح دوشنبه. تخلفات مجازات 999 دلار جریمه و تا 300 روز در زندان شهرستان خبر داد.

شنبه شب دنور افسران پلیس ضد شورش شلیک گاز اشک آور فلش چتری و فلفل توپ و اسفنج گلوله در صدها نفر از معترضان که نادیده گرفته شده این شهرستان را 8 بعد از ظهر حکومت نظامی اعلام شده توسط شهردار در روز قبل از آن پس از دو شب قبل از اعتراض و خشونت است.

جمعیت جمع شده بودند برای سومین روز متوالی در ساختمان کاپیتول در اعتراض به مرگ جورج فلوید که در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس قرار زانو در Floyd گردن و دوخته فلوید به زمین برای چند دقیقه در حالی که مرد التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد. که افسر متهم شده است با سوم قتل درجه.

فلوید از مرگ برانگیخته تظاهرات خشونت و شورش و غارت در سراسر ایالات متحده است. روز شنبه معترضان در دنور به درگیری با یکدیگر و همچنین با پلیس با معترضان در تلاش برای نگه داشتن تظاهرات مسالمت آمیز در حالی که دیگران تحریک خشونت است.

دنور پلیس انتظار می رود به آدرس شنبه اقدامات در طول یک بعد از ظهر یکشنبه در کنفرانس خبری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net