دنور مترو به محل سکونت بازار مرده است

تاخیر بازار بهار است که در اینجا و دنور مترو بازار املاک و مستغلات وزوز با فعالیت. خریداران آماده برای انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ از اوایل بهار امسال و فروشگاه به صورت کامل جای خود را به خانه تماس بگیرید. در حالی که این درست است که در پی این بیماری همه گیر بسیاری از homebuyers در حال تمرکز بر روی پیدا کردن خانه های خصوصی فضای زندگی در فضای آپارتمانهای هنوز هم گزینه های زیادی برای خریداران به دنبال بی نظیر و راحتی و امکانات رفاهی.

در زمان دنور مترو محل سکونت بازار وجود دارد فرصت برای هر دو خریداران و فروشندگان برای رسیدن به اهداف خود. هنگامی که به دنبال در معیارهای مانند لیست فعال و در انتظار قراردادهای ماه مه این سال انجام شده بهتر از ماه مه سال 2019 با توجه به اطلاعات ارائه شده در مترو دنور گزارش بازار گردآوری شده توسط مگان اللر از اولین آمریکایی عنوان شده است. ماه گذشته وجود دارد 2,272 فتح واحد موجود یک 5.6 درصد افزایش از ماه مه سال 2019. افزایش موجودی می دهد خریداران گزینه های بیشتر را انتخاب کنید و از مزایای فروشندگان با تقویت کل فروش.

پیش فروش بالغ بر 1,769 برای ماه مارس که آن هم بالاتر از آن است که از مارس 2019. چه حتی بیشتر قابل توجه است که در یک سال به طور متوسط به مقایسه تاریخ از گذشته هفت سال 2020, فروش انتظار هستند تا 5.7%. این آمار همراه با افزایش قدرت خرید با توجه به نرخ بهره پایین تاریخی ایجاد یک بازار املاک و مستغلات است که تشویق برای مصرف کنندگان است که با توجه به خرید و یا فروش محل سکونت.

ممکن است برخی از تردید برای خریداران به خرید یک متصل ملک پس از همه گیر اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از عوامل است که زندگی در بالا آمدن صفحه اصلی جذاب است. اغلب اوقات وجود دارد این است که کمتر کار تعمیر و نگهداری مورد نیاز از صاحبان خانه متصل ساخت آپارتمانهای ساده تر برای مدیریت و همچنین مناسب برای فصلی و یا خانه های تعطیلات. امکانات موجود با متصل و مجتمع مسکونی خانه ها دیگر انگیزه ای برای خریداران به خرید این نوع از خانه ها. اما مهمتر از همه, آپارتمان, ارائه یک زندگی خاص است که تساوی خریداران به این خوابگاه.

“در حالی که رفت و آمد ترافیک کاهش یافته است این واقعیت است که وجود دارد و بیشتر مردم زندگی در مرکز شهر دنور از همیشه قبل از و با همین دلیل خوب. به رغم حوادث اخیر بسیاری از قدرت پردازش از زندگی در مرکز شهر دست نخورده باقی می ماند” توضیح LIV آقا کارگزار آدم مور. “آپارتمان ادامه به پرداخت هزینه صاحب یک تعمیر و نگهداری رایگان آرایش زندگی سراسر آرایه ای از کارآمد ردپای در یک مرکز محلی است که با تمرکز بر سادگی و راحتی و walkability.”

در حالی که طیف وسیعی از گزینه های سرگرمی است و لحظه ای کاهش یافته و با توجه به اجتماعی فاصله, هسته, ویژگی ها و مزایای فراهم شده به ساکنان زندگی در مرکز شهر باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم دست نخورده است. این دوره از دسترسی محدود به سرگرمی و امکانات رفاهی در حالی که مخل است تنها به طور موقت. آپارتمان بسیاری از آن ها واقع در مرکز شهر پر جنب و جوش تنظیمات همیشه شامل مزایای ذاتی و به عنوان شهر دوباره باز می شود که بیرونی مزایای دوباره پر کردن.

خریداران و فروشندگان می توانید بقیه مطمئن باشید که همه گیر شده است مرگ از زندگی محل سکونت. وقتی که می آید به راحتی زندگی, مزایای اضافه و سرگرمی, آن سخت است برای رقابت با آپارتمانهای.

“ما ادامه خواهد داد برای دیدن خریداران گله به خرید آپارتمانهای” اظهار نظر LIV SR کارگزار رابین دریاچه. “یک طبقه زندگی عملا هیچ تعمیر و نگهداری, رفت و آمد مکرر لوکس-سبک و امکانات و حس جامعه ایجاد یک شیوه زندگی به سادگی در دسترس نیست در خارج از محل سکونت و زندگی می کنند!”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بالا متصل شده و زندگی در دنور مترو و یا برای شروع جستجوی خود را به صورت کامل محل سکونت و تماس با LIV Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول از طریق تماس 303.893.3200 و یا بازدید از LivSothebysRealty.com.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de