دنور شهردار پیاده روی پشت “قتل” نظرات هر چند دیگران او را به آن

دنور شهردار مایکل هنکاک دفتر به دنبال به جلو و عقب نظرات خود را ساخته شده در هفته گذشته طی مصاحبه تلویزیونی که دنور افسران پلیس تا به حال به قتل سه نفر گفت که او misspoke.

کسانی که نظرات و برگشت به عنوان دنور و بقیه کشور ادامه اعتراض به نژادپرستی در آمریکا سیستم عدالت. به عنوان کسانی که در تظاهرات ramped تا در دنور, Hancock, به یاد می آورد سه پرونده قتل در دنور در مصاحبه با 9News. وقتی پرسید که آیا او فکر ماروین بوکر جسیکا هرناندز و مایکل مارشال شده بود به قتل شهردار پاسخ داد: “”کسانی که به افراد با, بله, به قتل توسط پلیس و” هنکاک گفت: ایستگاه Kyle کلارک.

روز بعد, با این حال یک سخنگوی شهردار رفت نظرات به گفته هنکاک به جای آن به معنای گویند که بوکر, هرناندز و مارشال شده بود “کشته” توسط افسران پلیس. هنکاک نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

واکنش به وجود آمد به سرعت در رسانه های اجتماعی. برخی ادعا کرده اند که هنکاک اظهارات اولیه به احتمال زیاد جرم دنور اجرای قانون باعث تغییر دهید. دیگران را رد کرد به عقب و جلو. به جای گفتن آنها یافت راحتی که Hancock ادا نام در همه.

دیگران از جمله بوکر خانواده را رد کرد و این تغییر در عبارت.

“برای هنکاک به خود تجلی لحظه, لحظه ای از حقیقت لحظه ای از صداقت و یک لحظه از صداقت. نیز وجود دارد برخی از چیزهایی که شما نمی توانید راه رفتن مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید” گفت: اسپنسر بوکر, Marvin بوکر برادر.

زندان نمایندگان کشته بوکر, یک بی خانمان در خیابان واعظ در سال 2010 پس از آنها مهار و شوکه او را با یک تیزر. در 2014 فدرال حقوق مدنی دادگاه هیئت منصفه یافت نمایندگان در قبال بوکر مرگ و شهر موافقت به پرداخت یک خانواده 6 میلیون دلار حل و فصل است.

دنور پلیس کشته هرناندز, 17 پس از او در یک ماشین به سرقت رفته و سعی به فرار. ماموران آتش گشودند کشتن هرناندز بود که مسلح شده است. این شهرستان پرداخت هرناندز خانواده 1 میلیون دلار حل و فصل است.

زندان نمایندگان کشته مارشال پس از سنجاق صورت خود را به کف و اعمال فشار به بدن خود را برای بیش از 10 دقیقه حتی پس از سقوط لنگی و آغوشش استفراق کند همچنان کودکش. این شهرستان پرداخت شده 4.6 میلیون دلار به مارشال خانواده است.

هر سه مرگ و میر بیرون کشیدن خاطرات دردناک برای بسیاری از. نام و داستان بوکر, هرناندز و مارشال فراخوانده شده اند در روزهای اخیر به عنوان تظاهرات دارای عقاید.

برای اسپنسر بوکر و همسرش, گیل بوکر این زخم هرگز بسته شده است. آنها نمی خواهد احساس بسته شدن تا پنج نمایندگان درگیر هستند متهم و محکوم گفتند. زن و شوهر نوشت: به دنور دادستان منطقه بث مک کین روز شنبه با استناد به هنکاک اخیر نظرات و درخواست خود را به فایل اتهام قتل.

McCann در سال 2017 راه اندازی یک هیئت منصفه اعتراض به انسداد عدالت و شواهد دستکاری به بوکر است. هیئت منصفه را یافته بودند ساخته شده زمانی که این کاوشگر در سال 2018 به پایان رسید. اما این مورد را نمی توان به بازگشایی دوباره McCann گفت.

“چه اتفاقی افتاد به آقای ماروین بوکر دلخراش بود و من فکر می کنم در مورد او و خانواده اش اغلب” McCann نوشت: در بیانیه ای. “من بیشترین احترام را برای بوکر خانواده و تنها می توانید تصور کنید که خود را ادامه درد به عنوان یک نتیجه از فاجعه است. من در پاسخ به آنها را به طور مستقیم.”

در عموم, Hancock, اولیه نظرات درو واکنش های مختلفی در رسانه های اجتماعی و برخی محکوم به اجرای قانون است. دیگران گفت: شهردار روشن دنور پلیس و نمایندگان.

رئیس پلیس پل Pazen نمی گویند که آیا او با Hancock مورد نظر و یک سخنگوی دادستان شهرستان گفت: او نمی خواهد بود قادر به اظهار نظر در مورد هر بحث بین آن اتاق و شهردار.

سهشنبه, ترزا Marchetta یک سخنگوی Hancock recanted شهردار قبلی نظرات.

“وقتی پرسیده شد که در مورد موارد مرگ غم انگیز در دست اجرای قانون محلی شهردار با استفاده از واژه “قتل” هنگامی که آنچه که او به معنای “کشته” Marchetta گفت: 9News خبرنگار.

اسپنسر بوکر خواسته هنکاک به تجدید نظر خود را در راه رفتن به عقب

“به خود خود تو درست باشد و مردم به شما احترام بگذارند بیشتر آقا” اسپنسر بوکر گفت. “مردم خواهد تجمع پشت سر شما مانند قبل از هرگز. اما به راه رفتن آن ما در حال حاضر می دانم که شما در حال دروغ گفتن سیاستمدار.”

به خاطر سپردن نام آنها

Qusair Mohamedbhai وکیل که به نمایندگی هرناندز, خانواده, گفت که او و خانواده بی تفاوت هستند به راه رفتن به عقب.

“آن طراوت بود که نام جسیکا هرناندز بود که در زبان او و مرگ او گیر کرده با او شخصا به عنوان طولانی به عنوان آن است” Mohamedbhai گفت.

این تظاهرات اخیر نشان دهنده چالش عاطفی برای هرناندز خانواده Mohamedbhai گفت. آنها درک اعتراضات لازم است و نگاه به تغییرات مثبت است که باید به دنبال هرناندز مرگ از جمله تغییر در دنور سیاست پلیس که منع افسران به ساقه در حال حرکت اتومبیل.

“آنها خوشحال هستیم که دختر خود را در حافظه است که برانگیخته امیدوارم برای یک علت خوب است. عزیزان و خانواده او را از دست وحشتناکی” Mohamedbhai گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de