دنور تشک Co. با استفاده از کارخانه به صورت, ماسک برای کمک به نبرد coronavirus شیوع

زمانی که بالاتر یو پی اس در دنور تشک Co. شنیده در مورد جرم کمبود در صورت ماسک برای حرفه ای پزشکی مبارزه رمان coronavirus آنها نگاه درون.

معلوم است همان مواد مورد استفاده در ماسک صورت در حال حاضر در حال استفاده در صنعت تشک.

به عنوان کلرادو و ایالات متحده در سراسر کشور دست و پنجه نرم کردن با کمبود شدید تجهیزات حفاظت فردی در طول COVID-19 بحران دنور تشک های غول پیکر است که تغییر تولید از آسایش شخصی به ایمنی شخصی. این حرکت به عنوان شرکت در سراسر کشور از خودروسازان به شرکت های تولید پوشاک و حتی مشروب مشروب هستند retooling کسب و کار خود را برای مقابله با بهداشت عمومی اورژانس.

“در نشان دادن جامعه پزشکی (ما نمونه های اولیه) آنها بسیار هیجان زده به دریافت این برای قرار دادن بر روی بیماران در آینده تا زمانی که آنها می توانید تشخیص داده و در” باب Rensink شرکت مدیر کل برای ساخت و گفت: دنور پست.

دنور تشک روز چهارشنبه تولید 1,200 ماسک صورت در آن دنور کارخانه با برنامه ای به سطح شیب دار تا 3000 به 5000 در روز در حال حرکت رو به جلو است. این شرکت نیز ارائه شده را به تعداد تخت های اضافی برای بیماران به عنوان شیوع بدتر. این شرکت هنوز ساخت تشک برای سفارشات و تحویل او اضافه شده است.

این ماسک ها غیر-رتبه — معنی آنها نمی رود به همان سطح ایمنی به عنوان استاندارد N95 ماسک که جلوگیری تقریبا تمام عوامل بیماری زا از طریق Rensink گفت. در حالی که بیرونی مواد تشک ماسک — غیر بافته شده پلی پروپیلن — تقریبا همان به عنوان یک N95 ماسک آنها را به همان درونی مواد مانع.

“این ارائه برخی از حفاظت, اما بدیهی است که یک غیر-دارای ماسک صورت” Rensink گفت.

اندی عبور از دنور پست

دنور تشک Co. خیاط گوادلوپ Gonzalez بخیه هم یکی از بسیاری از سفارشی ساخته شده ماسک صورت شبیه به یکی از او پوشیده است در کارخانه مارس 27 سال 2020 است.

او گفت: سازمان ها و عمده بیمارستان گروه نشان داده اند آنها را خوش آمدید این ماسک است. این شرکت شده است در گفتگو با محلی جانبازان اداره پزشکی مرکز و برنامه ریزی برای تامین نیازهای خود را قبل از باز کردن محصولات خود را به دیگر امکانات محلی.

کارا ولش سخنگوی کلرادو انجمن بیمارستان گفت: این سازمان است سپاسگزار برای شرکت های که می خواهند برای کمک به, اما آن است که او را درک بیمارستان ممکن است در حال حاضر نمی توان پذیرش ماسک که نمی N95-تاریخ و برخی ممکن است پذیرش هر گونه ماسک های خانگی.

“همانطور که بیشتر بیمارستانها در نظر گرفتن حرکت به جهانی پوشش پروتکل (به معنی همه کارکنان در بیمارستان پوشیدن ماسک در تمام طول روز – حتی اگر آنها را در یک COVID-19 مراقبت از بیمار منطقه به طور خاص) و اگر سنتی PPE عرضه می شود حتی بیشتر محدود این نوع از ماسک ممکن است بیشتر لازم است,” او گفت: در یک ایمیل.

در دنور تشک 20 کارمند در حال کار بر روی ماسک شش روز در هفته 10 تا 12 ساعت در روز Rensink گفت.

دنور تشک نیز به خارج از شهرستان و مقامات دولتی در واشنگتن و نیویورک — دو تا از coronavirus فاصله — با ارائه می دهد به ارائه تشک های ماهواره ای بیمارستان, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im