دنور جهش به 22nd در شهرستانها ایالات متحده پارک رتبه بندی عقب مانده در سطح زیرکشت

دنور وقفه و پشت سر بسیاری از دیگر شهرهای ایالات متحده در پارک فضا اما شروع به پریدن کرد از 29 به 22nd, در آخرین رتبه بندی بر اساس افزایش بودجه عمومی است.

رای دهندگان-تصویب افزایش مالیات در سال 2018 افزایش بیش از 30 میلیون دلار در سال برای پارک ها و دنور مقامات گفته اند که آنها را صرف در حدود نیمی که در دستیابی به فضای باز.

اعتماد عمومی زمین محققان که تولید سالانه رتبه بندی اعتبار دنور با حفظ یک توزیع گسترده ای از پارک — 91 درصد از ساکنان می تواند رسیدن به یک پارک در عرض 10 دقیقه — و امکانات فراوان از قبیل بسکتبال پرتال تخصصی اولی. دنور صرف 130 دلار به ازای هر ساکن در پارک ها در سال گذشته از $115 سال گذشته محققان دریافتند.

اما با موجود پارک های تعیین شده در 8% (9.85 مایل مربع) از دنور 153 مایل مربع مساحت در میان توسعه و رونق این شهرستان است که در پشت میانگین ملی از 9.6 درصد به TPL داده ها از 100 پرجمعیت ترین شهرها آمده است. دنور پارک فضا در مقایسه با 21 درصد در نیویورک 24 درصد در واشنگتن و 21 درصد در سان فرانسیسکو.

همسایه شفق دارای 11 درصد از مساحت این شهرستان تعیین شده به عنوان پارک به ثمر رساند اما پایین تر از دنور به طور کلی با توجه به کمتر دسترسی و امکانات رفاهی.

TPL را “parkscore” رتبه بندی بر اساس چهار عامل: پارک دسترسی (درصد از ساکنان زندگی در داخل یک پیاده روی 10 دقیقه ای از یک پارک) پارک وسعت زمین به جریب (ميانه پارک اندازه و درصد شهر منطقه) هزینه های عمومی در پارک ها و امکانات (بسکتبال hoops خارج از دسته سه تایی سگ و پارک ها و زمین های بازی, آب بازی, سازه, rec مراکز دستشویی).

TPL محقق چارلی McCabe گفت: دنور و خارج از غرفه به عنوان یک مجموعه موفق سازنده از مسیرهای پیاده روی در امتداد آبراه و این می تواند گسترش به عنوان در دالاس به کمک آدرس زیر کشت کمبود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net