دنور jazz legend فردی رودریگز, Sr. می میرد از coronavirus عوارض

6.9 K سهام

Freddy Rodriguez, Sr. (ارائه شده توسط Evan Sémon عکاسی)

دنور jazz legend فردی رودریگز, Sr. درگذشت جمعه از عوارض COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, پسر, Freddy Rodriguez جونیور میگوید.

“او پادشاه ما ما sax مرد” رودریگز جونیور گفت. “نه فقط در موسیقی بلکه در زندگی است. او در یک مدرسه اختصاص داده شده کسی که تحت درمان با همه با احترام بگذارند.”

رودریگز, Sr, 89 در بیمارستان بستری شده بود برای بیش از یک هفته در بیمارستان سنت جوزف اما در پایین مرکز شهر را ال چپولتپک باشگاه به تازگی به عنوان سه هفته پیش گفت: Andrew Hudson که بازی باس با رودریگز برای دو دهه گذشته به عنوان بخشی از موسیقی جاز اتصال باند.

“من به مدرسه رفتم از Freddy Rodriguez گفت:” هادسون که برای اولین بار ملاقات کرد و با رودریگز در سن 15 سالگی. “یکی از بزرگترین خطوط بود که او می خواهم به عقب نگاه در گروه با پوزخند و بگو: بیایید بازی این آهنگ بعدی نه خیلی سریع و نه خیلی آهسته — در مورد نیمه سریع است.’ می گویند آن را به سرعت برای اثر است.”

مرگ دیرین ساکسیفون بازیکن نمایندگی یکی از دنور بالاترین-مشخصات ضرر و زیان در عین حال از همه گیر جهانی است که توقیف سالن های موسیقی و بسیاری دیگر از فضاهای عمومی در هفته های اخیر.

رودریگز منظم بود مجری در این شهر معتبرترین جاز مراحل شروع دوران طلایی عصر پنج امتیاز محله در Rossonian هتل و در ادامه با LoDo موسسه ال چپولتپک مرکز شهر را خیره جاز و سالانه موسیقی جاز در پارک سری در پارک شهر — که آخرين برگزار شد ادای احترام برای دنور جاز Hall of Famer در سال 2014.

در 1980s و ’90s در سطح بین المللی تور نوازندگان موسیقی جاز که در کلرادو به طور منظم گله به ال چپولتپک برای گوش دادن به و یا نشستن در با رودریگز در طول چهار شنبه و پنج شنبه شب مجموعه.

“او کسی است که آغاز شده و جاز در” پک در سال 1980 گفت:” کارلوس Lando مدیر کل از KUVO دنور را جاز ایستگاه های رادیویی. “(صاحب) جری Krantz استخدام او و نفوذ او و پرورش بسیاری از جاز دبیرستان و کالج موسیقی جاز قابل توجه بود.”

اما ال چپولتپک بود رودریگز’ زندگی دوم و زندگی حرفه ای. در 1960s او کار کرده و ثبت در لس آنجلس کمک به چنین شناخته شده به عنوان پلاتر جاز سپاه ” خود با عنوان آلبوم و همکاری با بازیکنان مانند تامی Peltier, Wilton Felder و رولاند کرک.

متولد بهمن. 9, 1931, رودریگز مطرح شد در این محله در حال حاضر اشغال شده توسط Auraria دانشگاه و Elitch باغ. او درگیر شدم در موسیقی در بیکر دبیرستان در سال 1942 پس از مدرسه شروع “ابزار های وام دهی به مردم فقیر” را به عنوان او را در در سال 2011 تصویری جشن خود را 80th birthday (و 31 سال در El چپولتپک).

شروع در کلارینت, رودریگز نقل مکان کرد و به تنور ساکس زمان با حضور او در دنور غرب دبیرستان. مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی در سال 1948 او به ارتش پیوست و انجام شده در یک گروه موسیقی نظامی در منطقه سیاتل است که به او اجازه دیدار با تور و محلی موسیقی جاز.

“این بار از گروه بزرگ عصر بود و من بسیار علاقه مند به موسیقی جاز و باند او گفت:” در این ویدئو. “من دوست دارم همه انواع موسیقی … (اما) Cole Porter, جروم کرن این نوع از موسیقی من است.”

او به ملاقات همسرش Fina بیشتر از 75 سال پیش باقی مانده و باید خود را تا پایان پسرش گفت:. رودریگز’ برنامه های خانواده برای برگزاری, بزرگ, عمومی یادبود به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این کار.

نوازنده ساکسیفون Freddy Rodriguez, Sr. (دوم از راست) و گروه او خارج ال چپولتپک. (ارائه شده توسط Andrew Hudson)

پس از در حال توسعه یک شهرت در دنور در اوایل 1980s رودریگز’ شب به طور منظم در ال چپولتپک شد یک نقطه کانونی از تور موسیقی جاز که بازی کیر گیبسون موسیقی جاز کنسرت در تئاتر پارامونت یا جاز حزب رویدادهای برگزار شده در Broadmoor هتل در کلرادو اسپرینگز.

“اگر شما می تواند آنها را به نام آنها وجود دارد گفت:” هادسون 54 که شروع به رخنه کردن به ال چپولتپک در دبیرستان فقط به شنیدن رودریگز بازی را از سمت باز کردن درب. “اسلاید, Hampton, Wynton و برانفورد مارسیاس برونو Carr, Nat Shultz خاکو pastorius به Javon Jackson — so many more.”

رودریگز’ گرم و نزدیک با شخصیت و تسلط بر ژانرهای متنوع ساخته شده او را یکی از چهره های برجسته در صحنه برای نزدیک به چهار دهه گفت: KUVO را Lando. KUVO در نظر دارد به رول آنلاین و over-the-air مراسم تجلیل از رودریگز بیش از چند روز آینده و در حال حاضر آغاز پخش برخی از رودریگز’ ضبط شده به عنوان به زودی به عنوان اخبار رسیده Lando.

“بودن مکزیکی-آمریکایی و Chicano خود موسیقی پس زمینه و منافع خود رفت و نه فقط به موسیقی جاز اما تمام موسیقی او در اطراف” گفت: Lando که پخش هفتگی از ال چپولتپک از سال 1992 از طریق 1994 و حفظ ده ها ساعت از مواد آرشیوی. “اگر موسیقی نقل مکان کرد و شما او را به قفل در شیار و فقط رفتن از وجود دارد. او نمی باید هر گونه تظاهر در مورد چه چیزی است و یا نیست جاز.”

Freddy Rodriguez, Sr. (دوم از راست) بر روی صحنه با گروه خود در خیره جاز. (ارائه شده توسط Andrew Hudson)

رودریگز خواهد بازی استاندارد مانند دوک الینگتون را “Satin Doll” یک دقیقه و در آینده تغییر برای funk مانند Commodores’ “خانه آجر.” با وجود داشتن یک ضربان ساز نصب شده حدود نه ماه پیش او وفادار به خود هفتگی ال چپولتپک کنسرتهایی تا او مجبور شد برای جلوگیری هادسون گفت: معمولا ماندن از 9 شب تا 1 صبح برای هر بازدید.

طبیعت رودریگز’ مرگ شده است دشوار است به ویژه در خانواده Lando اضافه شده است.

“او تا به حال شده است در بیمارستان برای حدود 10 روز است و آن را واقعا سخت بود آنها را از آنجا که آنها نمی تواند وجود دارد,” او گفت:.

“او فوق العاده پدر و پدر بزرگ و دوست برای همه” هادسون گفت. “و او swingin’ لب به لب خود را تا پایان.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما در برای دریافت اخبار سرگرمی ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

6.9 K سهام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im