دنور در بالا 10 برای سگ حمله به پست الکترونیکی حامل در سال 2019

در مجموع 5,803 خدمات پستی کارمندان شدند, حمله سگ در سال 2019 و دنور در میان 10 شهرستانها با اکثر حوادث این سازمان پنج شنبه اعلام کرد.

کل مشخص شده یک قطره در حدود 200 حوادث از سال 2018 و بیش از 400 کمتر از در سال 2017 خدمات پستی گفت. سازمان مدیریت و طرح های ایمنی برای کمک به حفاظت از کارکنان خود را ارائه می دهد و راهنمایی برای صاحبان حیوان خانگی به عنوان بخشی از آن ملی گزش سگ آگاهی در هفته اجرا می شود که از روز شنبه از طریق ژوئن 20.

دنور نهم در کشور در سال 2019 با حملات 30 در پستی کارگران خدمات آژانس گفت. هوستون (85), لس آنجلس (74) و شیکاگو (54) ساخته شده سه.

“این مهم است که مشتریان ما را به درک که نامه حمل و هنوز هم در حال آمدن به خانه روزانه و نیاز به ارائه پست الکترونیکی با خیال راحت” خدمات پستی ایمنی آگاهی مدیر برنامه های کریس جانسون گفت. “ما با اعتماد به نفس ما می توانید نگه دارید در حال حرکت در این روند از حملات رو به پایین و ramping تا به آگاهی کلی برای همه, بهترین راه برای انجام این کار است.”

جانسون گفت: کارگران حمل اسکنر برای تایید مشتری تحویل و نشان می دهد حضور یک سگ در یک فرد آدرس. سیستم هشدار مشتریان به پست الکترونیکی با توجه به تحویل داده می شود, اجازه می دهد آنها را به امن سگ خود را.

پستی خدمات زیر را ارائه می دهد نکات ایمنی:

  • هنگامی که یک نامه حامل ارائه پست الکترونیکی به درب خانه شما محل سگ خود را در یک اتاق جداگانه و نزدیک است که قبل از باز کردن درب.
  • پدر و مادر باید به یاد کودکان و دیگر اعضای خانواده را به پست الکترونیکی به طور مستقیم از نامه حامل در حضور خانواده حیوان خانگی. سگ ممکن است مشاهده نامه حامل توزیع پست الکترونیکی به یکی از اعضای خانواده به عنوان یک تهدید ژست.

اگر یک ایمیل حامل احساس تهدید توسط یک سگ مالک ممکن است خواسته می شود را انتخاب کنید تا ایمیل در نزدیکی اداره پست تا زمانی که کارگر است و مطمئن باشید این حیوان خانگی شده است محدود. اگر سگ رومینگ محله صاحب حیوان خانگی و همسایگان ممکن است خواسته شود به انتخاب کنید تا ایمیل خود را در نزدیکی اداره پست.

کلرادو نمی شد در میان 10 ایالت با بیشترین حملات سگ در خدمات پستی کارگران با توجه به آژانس فدرال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de