دنور تست سلامت داده ها نشان می دهد که محله را بالاترین coronavirus عفونت نرخ

واشنگتن پارک ولورد و شمال پارک هیل در میان دنور محله با بالاترین coronavirus نرخ ابتلا به عفونت در میان موارد تایید شده توسط Denver سلامت با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده از پنج شنبه توسط شهرستان.

داده ها ارائه می دهد اولین نگاه در آن جوامع هستند که در سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر می آید و به عنوان ادارات بهداشت در سراسر کشور در حال فشرده به انتشار اطلاعات دموگرافيک مرتبط با COVID-19 عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

محله های دیگر با بالاترین نرخ ابتلا به عفونت شامل جنوبی پارک هیل Skyland و آمریکا. شش محله عفونت نرخ که در محدوده بین 1.7 و 3.1 در هر 1000 نفر با توجه به دنور تست سلامت داده است.

داده بود پیروی توسط دنور بهداشت عمومی است که یک بازوی دنور هیت و منتشر شده در قالب یک نقشه.

از مردم تست شده توسط Denver سلامت 40 درصد سفید, 24 درصد لاتین و 13 درصد سیاه, با توجه به داده ها.

این جمعیت در شش محله با بالاترین نرخ ابتلا به عفونت هستند تا حد زیادی سفید است. در ولورد 84 درصد از ساکنان سفید هستند و 77 درصد از لاتین. در Skyland 53 درصد از ساکنان سفید هستند و 41 درصد از ساکنان سیاه, با توجه به داده ها از شهرستان.

اما آمار منتشر شده در روز شنبه و برای اولین بار گزارش شده توسط Denverite بسیار محدود است. این اطلاعات تنها شامل 762 افرادی که آزمایش مثبت در دنور بهداشت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تا کنون وجود دارد 1,031 تایید موارد COVID-19 در دنور با توجه به گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است.

این داده ها شامل اطلاعات در مورد هر یک از افراد آزمایش شده توسط وزارت بهداشت دولت یا بیمارستان های دیگر. تست نیز متناقض دلیل کمبود عرضه و معنی آن این است که تا حد زیادی محدود به مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که در حال حاضر در بیمارستان بستری و افراد بیشتر در معرض خطر ابتلا به عوارض. این به این معنی بیشتر مردم به این بیماری نسبت به تعداد موارد تایید شده.

کشورهای دیگر در حال پیدا کردن که ساکنان سیاه در حال مرگ هستند از COVID-19 در نرخ بالاتر از ساکنان سفید. کلرادو را منتشر کرده است هر ایالتی اطلاعات فردی خود را برای تایید coronavirus موارد است.

افرادی که سیاه پوست و لاتین در نرخ بالاتر از اساسی مسائل مربوط به سلامت مانند دیابت و فشار خون که می تواند منجر به عوارض ناشی از کروناویروس جدید. عوامل اجتماعی و اقتصادی مانند کار می تواند به جلوگیری از آنها را از اجتماعی فاصله به عنوان مقامات بهداشتی توصیه دکتر گفت: Michael وکسلر استاد پزشکی و مدیر آسم در برنامه ملی یهودی سلامت.

“وجود دارد در حال افزایش است به رسمیت شناختن است که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند احتمال بیشتری برای دریافت COVID و بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID از دیگر قومی و نژادی, گروه,” او گفت:. “ما لازم نیست بزرگ داده ها در آن هنوز اکثر ایالات آمریکا نیست و گزارش موارد و مرگ و میر بر اساس نژاد.”

کاریکاتور Leslie هیرودیس D-دنور خواسته است دولت نیاز به ادارات بهداشت به ارائه اطلاعات دموگرافيک مرتبط با جدید کروناویروس.

“در کلرادو ما گزارش داده ها در سن و جنس و نه نژاد” هیرودیس نوشتن در خبرنامه. “این بسیار مهم است که ما شروع به ردیابی این اطلاعات را بنابراین ما می توانیم درک و آدرس نژادی و نابرابری است که بخصوص در این زمان است.”

نویسنده کارکنان Saja Hindi کمک به این گزارش.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im