دنور سلامت بازنشستگان دستور داد به بازپرداخت $11M پس از اشتباه

حدود 40 بازنشستگان از شهر دنور شده اند دستور داد به پرداخت 11 میلیون دلار در مزایای بازنشستگی پس از آنها به اشتباه دریافت بودجه به دلیل یک اشتباه در یک طرح بازنشستگی مدیر یک ایستگاه تلویزیونی گفت.

“این بسیار مایه تاسف است برای تحت تاثیر قرار کارمندان” گفت: هدر دارلینگتون, مدیر اجرایی, Denver, طرح بازنشستگی کارکنان یک سازمان است که مدیریت مزایای بازنشستگی برای 10,000 بازنشسته دنور کارکنان.

“این یک DERP خطا اداری” گفت: دارلینگتون. “ما متاسفانه پرداخت بیش از حد به کسری از یک درصد از ما بازنشستگان. ما در حال انجام کار درست با تصحیح خطا. هر گونه پرداخت اضافی نیاز به جبران از نظر قانونی از این فرد است. آن بود که بازنشستگان’ گسل.”

خطا رخ داده است در حدود 15 سال پیش و در اواخر کشف شد 2019 در طول یک روال بررسی مقامات آژانس گفت که نامه ارسال شد به بازنشستگان و بازماندگان.

یکی از دریافت کنندگان بود Tod Sedbrook که همسر لین ساندر کرده دنور بهداشت برای 23 سال KCNC-تلویزیون گزارش شده است. ساندر درگذشت در سال 2013 اما Sedbrook ادامه داد: دریافت مزایای از سال 2004 تا او درگذشت.

“کسی خراب کرد” Sedbrook گفت KCNC-تلویزیون پس از گفت او نیاز به پرداخت بیش از $58,000. “من در واقع در از دست دادن در اینجا. این منصفانه نیست به من آنچه آنها انجام می دهند.”

Sedbrook می گوید: او به احتمال زیاد به استخدام یک وکیل و یک حسابدار است و تکیه به سمت جذاب این سازمان تلاش برای بازپرداخت شود.

“DERP به تازگی مطلع دنور بهداشت و گروه DERP عضو است که بازنشسته هستند و زمان دنور سلامت کارکنان که DERP کشف خطا در آن ساخته شده است در محاسبه مزایای بازنشستگی از آن دسته از بازنشستگان و کارکنان” دنور بهداشت در بیانیه ای گفت. “دنور سلامت است همیشه مورد نیاز پرداخت کمک به DERP-در زمان و در کامل-به نمایندگی از همه کارکنان که اعضای DERP. ما نگران این موضوع و عواقب آن برای ما بازنشستگان و کارکنان فعلی که تحت تاثیر قرار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de