دنور خانواده باقی می ماند درست به عید فصح سنت جشن از طریق صفحه نمایش کامپیوتر

همه چیز در مورد ملک خانواده فصح جدول بود سنتی از درخشان دوقلو شمع در بالای تزئینی جشن به شراب نشسته و دست نخورده در یک پنجم شیشه سمت چپ برای الیاس مسیح. اما تعطیلات untraditionally جشن بیش از زوم با ملک بستگان تماس از سراسر کشور است.

“هدف هرگز تغییر” کیم ملک گفت. “ما هنوز هم در حال جشن گرفتن در هسته ای ما روح آزادی است.”

کیم نشسته در یک جدول در خانه دنور با شوهرش چارلز خود را 15-year-old daughter مولی و پسر دوقلو هنری و یعقوب خواهد شد که به نوبه خود 13 روز دوشنبه. با توجه به گسترش رمان coronavirus پسران تا به حال به تعویق انداختن خود نوار حکم کتاب مقدس و خانواده تا به حال برای تنظیم به زندگی در خانه. اما فصح ادامه داد: به عنوان تا حدودی معمول است.

هارون Ontiveroz دنور پست

DENVER, CO – آوریل 8: چارلز مالک اشتر نشسته در جدول اتاق ناهار خوری خود را با خانواده و اعضای خانواده ارتباط از راه دور در طول Seder به مناسبت اولین شب فصح را در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. اعضای خانواده اتصال از راه دور از طریق زوم به جشن می گیرند. (عکس از آرون Ontiveroz/دنور پست)

چهارشنبه شب مشخص شده در شب اول عید فصح و آن را نیز مشخص اولین بار در سال Maleks تا به حال دیده می شود خانواده خود را همه با هم. یک برادر به نام از شیکاگو و همچنین به عنوان یک خاله و عمو از کالیفرنیا و یک پسر عموی است که اغلب دور با نیروی دریایی است.

“اگر میخوای نگاه کنید در هر چیزی خوب در مورد همه این است که همه ما قادر به با هم” کیم گفت.

خانواده Seder مراسم متناسب با این مناسبت است. این مراسم قرار است در اطراف یک سری از سوالات کیم توضیح داد و در این سال خانواده بمب موضوعاتی که تا به حال هرگز قبل از. چگونه ما خوش آمدید گرسنه زمانی که ما در خانه گیر کرده در انزوا? آنچه که ما باید اضافه کنیم فصح صفحه به ما یادآوری از این وضعیت منحصر به فرد? چه آهنگ شما آواز خواندن زمانی که شما شستن دست های خود را برای 20 ثانیه ؟

در سراسر کشور خانواده های جمع آوری شده در اطراف خود را عید فصح جداول به یک سوال بپرسید که می آید تا در هر عید فصح. چرا این شب متفاوت از تمام دیگر شب ؟ در این سال که سوال یکی از آسان.

“بدیهی است که در این سال کاملا متفاوت از هر سال است که من می توانم به یاد داشته باشید و احتمالا تا کنون گفت: خاخام یوسف, سیاه, خاخام ارشد در معبد Emanuel دنور. او گفت که بسیاری از چیزهایی که با وجود این ویروس تغییر نکرده است. “همه چیز هنوز هم همان است. تعهد ما به ایمان ما قوی تر از همیشه است.”

معبد معمولا میزبان Seder مراسم با حدود 300 عضو آن جماعت سیاه گفت. در این سال آنها به اقتباس های تعطیلات از طریق Facebook Live. این معبد Seder خواندن خواهد بود ارسال شده در Facebook صفحه معبد Emanuel دنور برای مردم به تماشای در روزهای آینده در اوقات فراغت خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im