دنور کارمند که به بیرون درز جزئیات کلانتر معاون اتهام سوء رفتار قرار داده و در ترک

دنور شهر کارمند که به بیرون درز اطلاعات به رسانه ها در مورد یک کلانتر معاون اتهام سوء رفتار قرار داده شد در پرداخت مرخصی اداری روز شنبه.

بریتنی Iriart سابق نماینده ویژه با وزارت امور خارجه ایالات متحده کار کرده است که برای شهرستان برای حدود سه سال قرار داده شده بود در مرخصی به “نقض قوانین محرمانه” گفت: Kelli کریستنسن یک سخنگوی وزارت امنیت عمومی. کریستنسن گفت Iriart همچنین “ساخته اظهارات تهدید نسبت به کارکنان.”

Iriart وکیل لورا گرگ را تکذیب کرد و گفت که Iriart ساخته شده است هر گونه تهدید اما گفت که او نشت جزئیات مربوط به یک مورد که در آن او اصلی محقق به دلیل Iriart احساس این شهر انجام شد به طوری فاحش که در آن مورد نیاز است را در معرض. Iriart همچنین شهادت جمعه قبل از کلرادو نماینده مجلس در حمایت از پلیس لایحه اصلاحات.

“موکل من به بیرون درز کرد که وجود دارد مشکلات را با تحقیقات داخلی و نظم و انضباط توصیه می شود که تحقیقات به دلیل نگرانی برای ایمنی عمومی” گرگ گفت. “است که یک بررسی که نتایج ساخته شده اند که در دسترس عموم — بر اساس این واقعیت وجود دارد نظم و انضباط است که تا به حال توصیه شده است و تایید شده توسط این واقعیت است-پیدا کردن فرآیند — تا دنور overrode که تصمیم گیری در بالاترین سطح از قدرت برای پنهان کردن سوء استفاده است.”

در مورد سوال درگیر یک کلانتر معاون بود که متهم از مشت زدن یک مرد در یک صندلی چرخدار پس از انسان بر روی او تف به گفته فاکس 31 که زد یک داستان در هفته گذشته در مورد اتهامات. با وجود تصویری که به نظر می رسد نشان می دهد معاون پرتاب پانچ در مرد و ضربه زدن بر صندلی چرخدار معاون پاک شد از همه تخلف است.

در حال حاضر معاون دوم نیروی بیش از حد شکایت که Iriart گفت: او متهم شده بود با بررسی تا زمانی که او قرار داده شد ،

Iriart مدعی این مورد یکی از چندین در آن بالا مقامات شهرستان را رد نظم و انضباط از توصیه های عمومی یکپارچگی بخش است که مستقل از وزارت امنیت عمومی. آثار او وجود دارد به عنوان یک محقق در تحقیقات اداری واحد.

در مصاحبه روز شنبه, Iriart ادعا کرد که واقعی گزارش نمایندگان اقدامات است تغییر داده شده است به منظور حمایت از نظم و انضباط کمتر و یا هیچ نظم و انضباط از اصل توصیه می شود توسط مردم صداقت را بدست آورد.

“من شخصا با چشم من اصل پایدار و توجیه گزارشات و من دیده ام که گزارش نهایی آن در حال تغییر و متناسب با یافته های جدید,” او گفت:, و اضافه کرد که او معتقد است که تغییرات ساخته شده پس از گزارش های ترک, عمومی یکپارچگی را بدست آورد و در حال بررسی توسط بالا کلانتر شهر و پرسنل.

کریستنسن گفت: گزارش در حال تغییر مکرر در طول فرآیند تحقیقی.

“ما اعتقاد داریم که خانم Iriart با اشاره به پیش نویس اسناد و مدارک که به موضوع اصلاح یا تجدید نظر به عنوان آن می رود از طریق فرایند چند مرحله ای و نقد و بررسی قبل از تبدیل شدن به نهایی بنابراین ما احساس می کنیم او اتهامات نادرست هستند,” کریستنسن گفت.

Iriart گفت: تغییرات او را دیدم اتفاق افتاده است و پس از گزارش پیش نویس شد و پس از آنها می خواهم بررسی شده توسط بسیاری از مردم و پس از تحقیقات ارائه شده در انضباطی جلسات.

“پس از آن در جایی در پایان” او گفت:.

این شهرستان می تواند در ارائه هر چه نظم و انضباط آن را می بیند مناسب Iriart گفت: اما او باور نمی کند حقایق در گزارش باید تغییر داد که برای حمایت از نظم و انضباط.

“آنچه که مربوط به من است این تغییر از حقایق” او گفت:. “شما نمی تواند انجام دهد.”

Iriart شهادت قبل از قانونگذاران دولت روز شنبه در حمایت از این لایحه در مجلس سنا 217 به نام اجرای قانون صداقت عمل می کنند که می تواند اصلاحات فراگیر به پلیس در دولت است.

“من را دیده اند که افسران که درگیر انجام است که حکم نظم و انضباط از جمله استفاده نامناسب از زور در حال تبرئه از همه تخلف” او شهادت دادند. “این افسران هستند و سپس بازگشت به پست های خود را در تعامل با داشتن یاد گرفتم که آنها عمل می تواند با مصونیت از مجازات که آنها آسیب می تواند با مصونیت از مجازات. این یک تصمیم بسیار دشوار است برای من به اینجا آمدهام.”

گرگ گفت: شهرستان تصمیم به محل Iriart در ترک نشان می دهد که یک مشکل وجود دارد در تحقیقات داخلی روند و شهرستانها باید قادر به بررسی خود را.

“برای من این یک مورد کلاسیک از دنور با استفاده از سوء استفاده فرایند نه تنها به پنهان کردن اطلاعات از مردم و قرار دادن مردم در معرض خطر, اما پس از آن به افرادی که وظیفه حفاظت از امنیت شهروندان ما و خود قرار داده مشاغل در معرض خطر برای صحبت کردن در مورد آنچه که در واقع اتفاق می افتد داخلی با این نقد و بررسی فرآیندهای,” او گفت:.

عمومی یکپارچگی بخش غیر نظامی سازمان است که به بررسی شکایات در برابر دنور کلانتر بخش.

این شهرستان اعلام کرد که ایجاد این بخش در ماه دسامبر سال 2018 به عنوان تلاش برای رفع کلانتر وزارت backlogged امور داخلی واحد بود که ناکارآمد و ناکافی است. دفتر مستقل نظارت در سال 2018 توصیه می شود که یک غیر نظامی سازمان نظارت بر اداره امور داخلی پس از یک بررسی چگونگی سیستم قبلی نتوانست به درستی بررسی مرگ مایکل مارشال که در زندان بازداشت هستند.

این بخش نیز وظیفه با بررسی شکایت علیه شهرداری انتصاب در وزارت امنیت عمومی از جمله رئیس پلیس و کلانتر.

بخش اول رهبر اریک ویلیامز استعفا داد و از این موقعیت در ماه اکتبر پس اختلاف نظر در مورد چگونه به تصمیم گیری های سیاست. این شهر پس از آن نام دیو Walcher سابق, Arapahoe, County sheriff, به رهبری را بدست آورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net