دنور دا دارای فروم های کشنده تیراندازی پلیس ویلیام DeBose

دنور دفتر دادستان منطقه برگزار مجازی تاون هال نشست یکشنبه شب به بحث و بررسی تصمیم خود در پاکسازی دنور افسر پلیس از اتهامات جنایی در تیراندازی مرگ 21 ساله ویلیام DeBose.

دادستان منطقه بث McCann پاک سرجوخه اد گالو) اتان Antonson از اتهامات هفته گذشته در تیراندازی از DeBose در مارس 1. McCann برگزار شد 90 دقیقه ای حاضر در جلسه به بیش از چگونه دفتر او آمد به تصمیم خود و او جواب داد حدود ده پرسش از عمومی به عنوان بخشی از ارائه.

McCann گذاشته چگونه دفتر بررسی تیراندازی همراه با دنور پلیس رفتن گام به گام از طریق فرایند از جمله نمایش شخصا در صحنه تیراندازی.

Antonson محققان گفت که DeBose اشاره کرد و تفنگ او را به عنوان او فرار از آنها را در پارکینگ Rodolfo “چوب پنبهای” گونزالس کتابخانه های عمومی شعبه در غرب Colfax خیابان و ایروینگ خیابان.

مک کین گفت که شواهد فیزیکی از جمله بازیابی از یک تفنگ شاهد حساب از یک افسر پلیس در صحنه و افسر بدن-فیلم دوربین در میان دیگر شواهد موید Antonson حساب.

یکی از پرسش های که ارائه شد در نوشتن و خواندن به McCann توسط مدیر پرسید که آیا DeBose از نظر قانونی متعلق به یک اسلحه و یا می تواند حمل سلاح.

مک کین گفت که او نمی دانم پاسخ به این سوال اما در این افسر-درگیر تیراندازی تحقیقات این یک مسئله.

“مهم نبود” آیا DeBose بود “از نظر قانونی تحت عنوان” به خود و یا حمل سلاح. “او برگزار شد و با اشاره (تفنگ) یک افسر پلیس است. این چیزی است که من به دنبال در تحت قانون. این افسر توجیه, در پاسخ به راه كرد ؟ نتیجه گیری من بود او … بر این باور بودند که خطر مرگ یا جراحت بدنی” و استفاده از زور توجیه است. “مهم نیست که اگر او (DeBose) می تواند اسلحه خود را.”

ژاک McCabe ارشد معاون دادستان منطقه همچنین شرکت در فروم.

McCabe گفت: اسلحه موجود در صحنه که DeBsoe کاهش یافته است پس از ضربه بودن و به عنوان او به زمین افتاد بود و از نظر قانونی خریداری شده توسط یک مرد دیگر در ماه ژانویه به گفته محققان. که شناسایی شد, محققان گفت که تفنگ از دست رفته از محل اقامت خود را پس از او تا به حال یک حزب خانه. مرد نه گزارش آن را به سرقت رفته است. محققان می گویند چگونه DeBose آمد به در اختیار داشتن 9mm handgun.

در پایان از ارائه McCann تشکر کنندگان برای گوش دادن و سوال پرسیدن اگر چه هیچ تبادل مستقیم.

او توضیح داد که همه افسر-درگیر تیراندازی موارد به عنوان قلب wrenching عاطفی تجربه برای خانواده و دوستان مرحوم و برای افسران درگیر است.

“آنها در حال غم انگیز است. آنها همیشه غم انگیز برای خانواده است که از دست یک عشق, یک,” McCann گفت. “آنها در حال غم انگیز برای افسر پلیس است. آن است که یک وضعیت وحشتناک.”

در پایان در آینده به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به تعقیب و فایل اتهامات جنایی McCann گفت: او هدایت شده توسط قانون است.

“آیا یک هیئت منصفه قادر به محکوم کردن تحت قانون؟”

در این مورد دفتر او تصمیم گرفت که جواب این است: “هیچ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de