دنور councilwoman را تهدید به اقدام قانونی علیه Hancock دولت

دنور شهرستان councilwoman تهدید به اقدام قانونی علیه شهردار مایکل هنکاک دولت در نامه ای در اواخر بعد از ظهر جمعه گفت او شده است موضوع کمپین اسمیر.

“من درخواست شما مستقیم به مقامات خود را به توقف اقدامات که بدنام Councilwoman ساویر و تشکیل اقدامی تلافی جویانه در برابر او برای صحبت کردن در مورد مسائل عمومی نگرانی” در این نامه از آماندا سایر وکیل می گوید.

وکیل پاتریشیا Bangert می رود به توصیف این اقدامات به عنوان “نامناسب و غیر قانونی” و می گوید اگر آنها همچنان “اقدام قانونی مناسب آغاز خواهد شد.”

پس از او انتخاب شد و در ماه ژوئن 2019, Sawyer گفت: او سرخوردگی شده اند با چندین شهرستان بخش. برخی از ابلاغ ضعیف و یا نه در همه و دیگران کشیده پاهای خود را و یا کاهش یافته است به کار بر روی پروژه های او درخواست شده است.

ارائه شده توسط کمپین

آماندا Sawyer

هنگامی که او به نام او نگرانی و یا قانون پیشنهادی به منظور افزایش پاسخگویی ساویر گفت: مسئولان شهرستان حلیم با غلط و جنسیتی حملات.

“من قصد ندارم به اذیت توسط شهردار و یا منصوب او مقامات و من اجازه رفتن به منطقه پنج ساکنان تواند تحت فشار قرار دادند در اطراف این” ساویر گفت: دنور پست در یک مصاحبه.

هنکاک سخنگوی ترزا Marchetta پاسخ جمعه: “تا آنجا که من می دانم هیچ سابقه برای یک عضو شورای شهر و یا هر بنده های عمومی برای برقراری ارتباط با دفتر شهردار در این راه است.”

ساویر تف با هنکاک و دولت او است که آخرین نمونه از این قوی شهردار برخورد با اعضای شورای.

Councilwoman کاندی CdeBaca اغلب درگیری با هنکاک و کارکنان خود را, و در اوایل این هفته شورای کریس هرندون ابراز ناامیدی خود را که هنکاک “طبقه سوم” آمده بود به دفتر خود را به بحث در مورد یک پیشنهاد است که شهردار در نهایت کشته با حق وتو.

ساویر گفت: مشکلات خود را شروع به عنوان به زودی به عنوان رای دهندگان انتخاب خود را در ماه ژوئن. شکایت از اتومبیل های سریع نا امن خیابان و عدم پیاده رو و بیشتر قریب به صندوق پستی خود, او گفت:. اما وزارت حمل و نقل و زیرساخت های مقامات به او گفت که اگر او می خواست مطالعات ترافیک — لازم است قبل از هرگونه ساخت و ساز می تواند آغاز خواهد شد — او می خواهم که برای استفاده از شورای بودجه.

این تصور به نظر می رسید خاموش ساویر گفت: پس از مطالعات می تواند هزینه دهها هزار دلار و این بخش با بودجه سنگین است که مسئول کار است و نه فردی اعضای شورای. او هرگز دریافت پاسخ از مدیر اجرایی Eulois Cleckley که چرا او را مجبور به پرداخت هزینه.

در میان کسانی که ناکامی سایر شروع به کار در یک پیشنهادی شهرستان منشور اصلاح که نیاز به این شورا به تصویب تمام شهرداری منصوب مانند Cleckley در حال حرکت رو به جلو است. مشکلات بدتر شده او گفت:.

“که علامت آنها را خاموش و من فکر می کنم این تلافی برای تلاش به اعمال نظارت از طریق شورای,” او گفت:.

بعد ساویر شکایت به Cleckley که یک بخش رابط دفتر او همواره شکست خورده در وظایف خود از جمله نشان دادن به جلسات دیر و آوردن اطلاعات نادرست.

او پرسید: او را به جابهجا کردن کارمند — نه آتش او — اما Cleckley کاهش یافته است, او گفت:. او به دادگاه تجدید نظر به هنکاک در یک ایمیل اما شهردار ایستاده بود پشت خود منصوب.

“او در واقع فقط گفت:” با تشکر برای ایمیل,'” ساویر گفت.

ناکامی نصب ساویر به نام بخش را عدم پاسخگویی در یک Feb. 10 جلسه شورای گفت او برنامه ریزی شده به رای دادن در برابر هر بخش قرارداد تا نگرانی خود را در حال کاهش داد.

Cleckley پاسخ دادند در این نشست گفت: سایر مشغول به کار بود به خرابکاری در این بخش قرار دادن دنور در خطر است. در رسانه های اجتماعی عضو هنکاک کارکنان متهم ساویر از قلدری Cleckley کارمند.

که واکنش نه تنها نادرست بلکه جنسیتی ساویر گفت.

“توسط trivializing نگرانی خود را به عنوان یک ‘دختر’ مقامات در تلاش برای منحرف کردن توجه و دور از مسائل با سازمان های اداری و توهین به همه زنان در انجام این کار” ساویر وکیل نوشت.

این councilwoman گفت که او می خواهم به حل و فصل درگیری ها با دولت است.

“این کار من در حال حاضر به مجموعه ای از تن در حال حرکت رو به جلو” ساویر گفت. “من ساخته شده من ایستاده است. بیایید حرکت رو به جلو در راه مثبت تشخیص اشتباهات ساخته شد و اذعان کرد که ما در حال رفتن به انجام این کار بیشتر.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>