دنور شهر به نظر شورای گسترش در نیمه راه خانه قرارداد با بخش خصوصی زندان شرکت — دوباره

به عنوان دنور ارقام را چگونه به حرکت از خصوصی نیمه راه به خانه های رهبران آن خواسته خواهد شد که برای تمدید قرارداد با خصوصی زندان شرکت یک بار دیگر.

اگر تایید CoreCivic ادامه خواهد داد چهار عامل در نیمه راه خانه در دنور از طریق ژوئن 2021 هر چند دنور را کاهش دهد و تعداد تخت های آن را می پردازد به 250 از 330 سپتامبر. CoreCivic فعلی قرارداد برنامه ریزی شده است به پایان می رسد ژوئن 30.

این فرمت پیشنهادی خود را دریافت کنید برای اولین بار رای گیری روز چهارشنبه در شورای امنیت مسکن, آموزش و پرورش, و بی خانمانی جلسه کمیته. اگر این کمیته تصویب و فرمت کامل شورای خواسته خواهد شد که برای رای دادن بر روی آن.

“من خوشبین هستم چرا که فرمت مورد نیاز است و گروه مشورتی تایید شده گفت:” گرگ مائورو مدیر دنور جامعه اصلاحات است.

پیشنهاد دوم خواهد شد زمان شورای شهر در نظر تمدید قرارداد پس از رای گیری در ماه اوت به قطع روابط با شرکت های خصوصی CoreCivic و ژئو گروه ارائه شده است که جامعه اصلاحات در اینجا. از آن پس شهر و رهبران جامعه باید کار می کرد برای پیدا کردن دیگر ارائه دهندگان خدمات و امکانات برای پر کردن شکاف سمت چپ توسط شرکت مجبور به خروج.

این فرایند طول می کشد زمان مائورو گفت. ژئو گروه قرارداد منقضی شده در ماه دسامبر کاهش تعداد موجود در نیمه راه خانه تخت با 157 به 591 از 748.

“این یک سیستم توسعه یافته است که بیش از چهار دهه,” او گفت:.

این شهر در حال حاضر تصمیم به خرید یکی از ژئو گروه امکانات به نام Tooley سالن برای ایجاد تا 60 تخت است. اگر چه مائورو قبلا برآورد Tooley سالن می تواند دوباره باز ماه اوت او تجدید نظر شده است که برآورد دوشنبه و گفت که به احتمال زیاد این تسهیلات خواهد بود عملیاتی در پاییز. این شهر همچنین می توانید در نظر خرید برخی از CoreCivic اموال مائورو گفت.

بدون پسوند, CoreCivic احتمال توقف قرار دادن مردم در آن دنور امکانات این ماه مائورو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de