دنور اعضای شورای شهر تماس برای تحقیقات به پلیس در استفاده از زور در طول جورج فلوید تظاهرات

دنور اعضای شورای شهر خواستار رسیدگی به پلیس ماموران پس از مجروح تماشاگران معترضان و روزنامه نگاران در روزهای اخیر به عنوان هزاران نفر جمع شده بودند به تماس برای عدالت نژادی و تغییرات سیستمیک در پلیس در سراسر کشور است.

کشتن جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس موجب اعتراضات گسترده در سراسر کشور. در بسیاری از موارد — از جمله در دنور — تظاهرات را تبدیل خشونت به خصوص در طول شب ساعت منجر به آسیب املاک عمومی و خصوصی یکسان است.

حتی پس از شکایت به ادامه سیل در که مأموران اجرای قانون در حال هدف قرار دادن صلح آمیز معترضان تماشاچیان و به وضوح روزنامه نگاران با فلفل, خایه ها, اسپری های شیمیایی و nonlethal پرتابه. عکس ها و ویدئوها به سرعت پاره از طریق رسانه های اجتماعی نشان دادن مردم در اعتراض خونین با چهره کبود و پر از اشک چهره های پوشش داده شده با شیر استفاده شده است که برای آرام شیمیایی محرک.

A protestor stands in a cloud ...

هارون Ontiveroz دنور پست

یک معترض می ایستد در یک ابر گاز از پلیس در جریان اعتراض های پس از کشتن جورج Floyd – مینیاپولیس مرد که کشته شد یک افسر در حالی که در حال بازداشت در مرکز شهر دنور در شنبه 30 مه سال 2020 است. هزاران نفر جمع شده بودند برای اعتراض به پلیس اجرا 8 p. m. سراسر شهر بود حکومت نظامی. به عنوان افسران پیشرفته معترضان شروع به پرتاب اشیاء به عنوان افسران بازگشت غیر کشنده آتش به جمعیت.

دنور مقامات اداره پلیس اخراج یک افسر پلیس روز شنبه برای نوشتن “بیایید شروع یک شورش” به عنوان یک عنوان به عکس او نوشته شده در Instagram از خود و دو تن دیگر از افسران ضد شورش.

پیش از آن در روز Councilwoman کاندی CdeBaca درخواست شده است که Denver Public Safety Manager مورفی رابینسون و نیک Mitchell, شهرستان مستقل نظارت بر بررسی.

“تظاهرات در برابر سوء استفاده پلیس نباید در نتیجه بیشتر پلیس سوء استفاده” CdeBaca نوشت: در یک ایمیل به رابینسون و میچل. “به نظر می رسد که پس از این تصمیم بود برای خاموش کردن اعتراضات در حال حاضر همه هدف قرار داده بود با همان سطح از خشونت در نتیجه جراحات برخی از نیاز به مراقبت اورژانس.”

“حداقل بیش از حد پاسخ پلیس موجب شده است تا ضربه به در حال حاضر دچار آسیب های روانی و عزادار جامعه” او ادامه داد.

دنور رئیس پلیس پل Pazen در حال حاضر متعهد به بررسی تمام اتهامات از زور علیه مردم صلح آمیز اما CdeBaca است تماس برای اطلاعات بیشتر.

CdeBaca خواسته رابینسون و میچل به بررسی استفاده از فلفل اسپری گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور و همچنین استفاده از وسایل نقلیه نظامی است. این councilwoman نیز خواست یک گزارش غیر نظامی صدمات و یک توضیح که چرا روزنامه نگاران هدف قرار گرفتند توسط پلیس.

Alex Woods stands with milk dried ...

هارون Ontiveroz دنور پست

الکس جنگل می ایستد با شیر خشک بر روی صورت خود را از dousing پس از اسپری فلفل توسط پلیس در جریان اعتراض های پس از کشتن جورج Floyd – مینیاپولیس مرد که کشته شد یک افسر در حالی که در حال بازداشت در مرکز شهر دنور در شنبه 30 مه سال 2020 است. هزاران نفر جمع شده بودند برای اعتراض به پلیس اجرا 8 p. m. سراسر شهر بود حکومت نظامی. به عنوان افسران پیشرفته معترضان شروع به پرتاب اشیاء به عنوان افسران بازگشت غیر کشنده آتش به جمعیت.

رابینسون را بلافاصله بازگشت یک تماس را به دنبال نظر.

گزارش از اعتراض نیز نگران اعضای شورای Paul Kashmann و جیمی تورس رهبران این گروه و کمیته ایمنی که گفت آنها حمایت CdeBaca درخواست.

Kashmann نیز خواسته رابینسون و رئیس Paul Pazen به آدرس کمیته.

“ما لازم نیست کل بخش نقاشی با قلم پهن مگر اینکه شما این نوع از تحقیق و بررسی ما به دنبال” Kashmann گفت. “این تنها راهی است که شما می توانید به آنچه اتفاق افتاده است و اگر یک مشکل وجود دارد, چقدر گسترده است؟”

تحقیقات و کمیته بحث باید قادر به آدرس شورا نگرانی و می تواند مستقیم در شهرستان گام های بعدی تورس گفت.

“آیا پلیس به دنبال روش مناسب? شاید آنها” تورس گفت. “اما آیا ما باید مناسب روش؟”

بخش نورد جدید استفاده از نیروی سیاست در سال 2018 که در زمان 19 ماه به نوشتن و درگیر قابل توجه ورودی های عمومی.

Kashmann گفت رابینسون و Pazen باز هستند به بحث و گفتگو با کمیته و به نظر می رسد باید قبل از این گروه در هفته های آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>