دنور بولدر اجرای قانون دستگیری مردم کمتر برای جلوگیری از معرفی coronavirus را به زندان

اجرای قانون در دنور و تخته سنگ در حال محدود کردن تعداد زیادی از مردم آنها بازداشت در سطح پایین جنایات به حداقل رساندن خطر از معرفی جدید کروناویروس به زندان.

تغییر می آید به عنوان زندان های سراسر کشور در حال کار برای جلوگیری از معرفی COVID-19 به امکانات اجتماعی که در آن فاصله و برخی از گام های اساسی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس ها دشوار است. سازمان های اجرای قانون هستند و وظیفه حفظ ایمنی عمومی در حالی که همچنین حفاظت از سلامت زندانیان و زندان های کارکنان.

دنور افسران پلیس را به طور پیش فرض به صدور احضاریه به جای دستگیری افراد مظنون به سطح پایین و غیر خشونت آمیز اموال و جرایم مواد مخدر و رئیس Paul Pazen گفت: در مصاحبه روز شنبه. احضار یک سند حقوقی سفارش یک فرد به نظر می رسد قبل از یک قاضی. کسانی که با توجه به احضار هنوز هم می تواند چهره اتهامات اما نمی شود آنها را به زندان برده شد.

“ما نمی خواهیم به بی ارزش معرفی عفونت در (مرکز شهر بازداشتگاه) و یا زندان شهرستان برای سطح پایین جرم و جنایت” Pazen گفت. “ما می خواهیم به استفاده از قضاوت خوب برای کاهش خطر و کاهش قرار گرفتن در معرض.”

دادستان و اجرای قانون در بولدر شهرستان در حال تصویب دستورالعمل های مشابه در مورد دستگیری و دفتر دادستان منطقه است بررسی که در زندان می تواند با خیال راحت منتشر شد, Boulder County District وکیل Michael Dougherty گفت.

دفتر دادستان است ثبت حرکات توصیه آزادی برخی از زندانیان که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد و یا شرایط بهداشتی جدی است. این دفتر همچنین توصیه آزادی برخی از زندانیان که در کمتر از 45 روز باقی مانده در حکم خود و برخی از زندانیان برگزار شد پیش از محاکمه به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به ارسال اوراق قرضه.

“ما از رئیس جمهور گفت: ما نباید در گروه جمع آوری بیش از 10 و اگر ما یک گروه از 500 نفر در زندان که به نظر می رسد مانند یک بحران بهداشت عمومی در حال انتظار برای رخ می دهد,” او گفت:.

تعداد فزاینده ای از زندان هستند محرومیت در فرد بازدید از خانواده و دوستان و در حال تغییر چگونه بازديد حرفه ای رخ می دهد برای به حداقل رساندن خطر عفونت.

امکانات زیر دیگر اجازه می دهد در فرد اجتماعی ملاقات:

  • Boulder County jail
  • Adams County jail
  • El Paso County jail
  • همه گروه کلرادو اصلاحات زندانها
  • شفق قطبی قرارداد بازداشتگاه که خانه های بازداشت شدگان مهاجر به ایالات متحده مهاجرت و گمرک

این Arapahoe شهرستان بازداشتگاه این شهرستان داگلاس زندان و دنور زندان اجازه نمی دهد در فرد ملاقات است. به جای آنها استفاده از ویدئو کنفرانس. تماس های ویدئویی هزینه ای در حدود 9 دلار در هر 30 دقیقه ،

امکانات بسیاری نیز مسدود بازديد از داوطلبان که اغلب با ارائه خدمات مذهبی و هنر برنامه نویسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de