دنور-بر اساس Whiting نفتی فایل برای ورشکستگی به عنوان coronavirus ادامه ساخت اقتصادی امواج

دنور-بر اساس Whiting نفت گفت: این پرونده برای ورشکستگی با اشاره به افت شدید در قیمت گاز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است.

پودر گچ در بیانیه ای گفت که در آن زمان مراحل را برای افزایش جریان نقدی خود و کاهش هزینه های زمانی که آن را حذف 254 موقعیت یک سوم از نیروی کار خود را در ماه ژوئیه سال 2019.

شرکت هیئت مدیره تصمیم گرفت که با تشکیل پرونده فصل 11 سازماندهی مجدد به مذاکره با طلبکاران خود را خواهد بود که بهترین مسیر رو به جلو گفت: Bradley J. هالی Whiting رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

Whiting ذکر شده $3.6 میلیارد دلار بدهی و $7.6 میلیارد دلار از دارایی های در پرونده ورشکستگی. این شرکت گفت: آن مبادله خواهد شد 97 درصد از سهام جدید از تجدید سازمان شرکت برای حک بیش از $2.2 میلیارد دلار در بدهی.

هفته گذشته Whiting مدیره تایید شده حدود 14.6 میلیون دلار پاداش ها و مشوق ها به مدیران ارشد از جمله حدود 6.4 میلیون دلار برای هالی.

Whiting گفت: این $585 میلیون به صورت نقدی و ادامه خواهد داد به کار “در دوره عادی و بدون مواد اختلال در آن فروشندگان و همکاران یا کارکنان.”

این شرکت پاسخ نمی سهشنبه به سوالات در مورد هر گونه اخراج یا پرداخت به مدیران.

صنعت نفت و گاز مشکلات را وادار DMC Global Inc. به قطع 264 مواضع حدود یک سوم از نیروی کار خود را. این Broomfield مبتنی بر شرکت گفت: کاهش 97 که به طور موقت در حال ساخته شده چون از پایین به شدت به نفت و گاز فعالیت است.

“نیروی کار کاهش اصولا نهفته تمام وقت, پاره وقت و موقت مستقیم-کار نقش در تولید و مونتاژ در DynaEnergetics DMC را نفتی و محصولات کسب و کار” این شرکت اعلام کرد.

Whiting ورشکستگی می آید به عنوان صنعت نفت و گاز در چهره قطره قیمت بزرگ. بسیاری از شرکت ها شد و تحت بدهی های سنگین که ناگهان گسترده رکود در سفر و کسب و کار اتفاق افتاده است به دلیل جهانی coronavirus بیماری همه گیر. قیمت نفت باید کاهش یافته و به حدود 20 دلار در هر بشکه و پایین تر است.

جنگ قیمت میان روسیه و عربستان سعودی که شکست در مارس زمانی که این دو نمی تواند توافق بر سر یک طرح برای ایجاد ثبات در قیمت ها دارای ریخته بیشتر نفت ارزان در بازار بیشتر افسرده قیمت در حالی که تقاضا nosedived.

برنادت جانسون معاون رئیس جمهور از استراتژیک تجزیه و تحلیل با Enverus گفت: این احتمال وجود دارد که بیشتر نفت و گاز تولید خواهد شد فایل برای ورشکستگی. او گفت: Whiting اول عمومی شرکت نفت و گاز به دنبال سازماندهی مجدد در طول بیماری همه گیر.

“برخی از اپراتورها با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن خریداران گفت:” جانسون که انتظار دارد قیمت نفت به خاطر حذف در حال حاضر.

Whiting یکی از بزرگترین اپراتورها در داکوتای شمالی Bakken زمینه است. این شرکت همچنین در شمال شرق کلرادو.

دو تولید کنندگان نفت و گاز در کلرادو در حال کاهش هزینه و کاهش کارکنان پرداخت و ساعت به دلیل کاهش قیمت نفت و تقاضا است. Occidental Petroleum این بازیکن در غالب در کلرادو دنور-Julesburg حوضه خبر داد و گفت: این اطلاع کارکنان از تعدادی از اقدامات از جمله کاهش پرداخت به مقابله با “این بی سابقه ای در زمان.”

نجیب انرژی دولت دوم-بزرگترین تولید کننده با حجم گفت: شروع آوریل 6, آن را تقریبا 30 درصد از نیروی کار ایالات متحده خود را در کردند و یا پاره وقت ساعت. کارگران ادامه خواهد داد برای دریافت کامل مزایای بهداشت و درمان ،

وجود دارد یک اثر موج دار شدن زمانی که شرکت های نفت و گاز کاهش تولید و هزینه های, گفت:, Ryan Smith, ارشد کالا مدیر در شرق دیلی سرمایه مشاوران در کنتننیل. این midstream شرکت هایی که فرآیند ذخیره و کشتی های نفت و گاز هستند که تحت تاثیر اکتشاف و تولید شرکت reorganizes و renegotiates آن توافق اسمیت گفت.

اما اسمیت گفت: به عنوان تولید کنندگان کاهش منابع باید شروع به حذف و بازار باید شروع به متعادل کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de