دنور مبتنی بر استخراج نفت و گاز آخرین تولید به فایل برای ورشکستگی

استخراج نفت و گاز یکی از کلرادو عمده تولید ورشکستگی کرده است.

دنور-بر اساس شرکت در بیانیه ای گفت: روز شنبه که آن را امن 125 میلیون دلار تامین مالی طرح که با ارائه 50 میلیون دلار در پول زمانی که ایالات متحده در دادگاه ورشکستگی مسائل مربوط به سفارش. این شرکت گفت: آن را وارد به یک تجدید ساختار توافق با برخی از آن نا امن بدهی دارندگان تحت فصل 11 ورشکستگی حمایت می کند.

استخراج شد و سومین نفت و گاز تولید کننده در کلرادو در سال 2019 پس از Occidental Petroleum شریف و انرژی با توجه به کلرادو نفت و گاز حفاظت از محیط زیست به کمیسیون.

این شرکت که در عمل در جبهه شمال در محدوده اعلام کرد در اوایل ماه آوریل بود که برش آن سال 2020 بودجه برای اکتشاف و تولید 42 درصد به طیف وسیعی از $250 میلیون به 300 میلیون دلار. آن گفت: این امر کاهش عمومی و اداری, نقدی, بودجه 18 درصد به طیف وسیعی از $40 میلیون به 50 میلیون دلار است و تمام شرکت افسران در نظر گرفتن 10% کاهش پرداخت.

در ماه فوریه استخراج کاهش حدود 20 درصد از آن ایالت موقعیت.

“بازسازی مراحل ما امروز اعلام کرد: لازم است برای تقویت ترازنامه بهبود کلی ما ساختار هزینه و موقعیت استخراج برای موفقیت در آینده” مت Owens مدیر عامل این شرکت گفت: در روز یکشنبه ،

کاهش قیمت نفت موجب شده توسط یک تقاضا از یک جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه و به طور ناگهانی رها کردن در تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ترکیب به نیروی شرکت نفت و گاز در سراسر کشور به بریده بریده بودجه و اخراج کارکنان. حتی قبل از همه گیر بسیاری از شرکت ها در تلاش بودند با بدهی های سنگین که منجر به سرکوب توسط سرمایه گذاران و خواسته است که تولید کنندگان نفت و گاز بیشتری تولید می گرداند.

Whiting نفت مستقر در دنور برای ورشکستگی زمینه آوریل 1.

هفته گذشته تحلیلگران صنعت گفت: تعداد سکوهای حفاری فعال در دنور-Julesburg حوضه یکی از کشور های بزرگتر در زمینه های نفت شد, پنج, پایین, از 22 در آغاز سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net