دنور وکیل مایک Farley یک مسکن کم درآمد حمایت می میرد از coronavirus

مایک Farley شکایت در راه به اتاق اورژانس صبح روز 19 مارس ، او به شوخی.

و او را به نام برادر, فیل, از بیدار شدن او.

“او تا به حال این واقعا حس شوخ طبعی تیره طنز. او همیشه سریع با یک جناس. برخی از وحشتناک بودند; برخی از آنها بزرگ” فیل Farley گفت. “هنگامی که من به او صحبت کرد برای آخرین بار او گفت:” خوب به نظر می رسد مانند شما در حال رفتن به تمیز کردن پس از من.”

“من آرزو می کنم من می خواهم که پاسخ سریع به اندازه کافی به می گویند” اوه معنا است که من خود را مشروب کابینه?'” فیل Farley اضافه شده است.

سوئد مرکز پزشکی بستری فارلی که بعد با تب و سرفه مداوم. همسر خود را از 59 سال نانسی گفت: او دست پاچه. نه به دلیل بیماری اما از آنجا که او تا به حال به پایان رسید و این کتاب او به خواندن شده بود.

“او من را به او چندین کتاب به طوری که او نمی خواهد بدون یک کتاب در دست” نانسی Farley گفت.

دوشنبه, مارس 23 مایک Farley درگذشت یکی از کلرادو 51 و میر گزارش شده از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس. او 87.

حسن نیت ارائه میدهد از مگی Farley

مایک Farley, 87, از, Denver, درگذشت مارس 23.

Farley خانواده بسیج. خود را در پیوند نزدیک نگه داشته و آنها را قوی خود را از طریق بیماری و آن را نگه می دارد آنها را در غیاب او. اما آنها سوگواری برای از دست رفته خود را با برادر شوهر و پدر در حالی که اصرار دیگران در کلرادو و در سراسر کشور به این ویروس به طور جدی.

حتی در یک اخیر مجازی پی برای فارلی, جوک ادامه داد.

“بهترین خط بود از پسر عموی من که گفت:” من فکر می کنم این اولین بار است که من بیدار شده ام به جایی که شما لازم نیست که شلوار خود را در ” گفت:” مایک Farley دختر, مگی Farley.

اما برای همه, خنده, کار خود را کار جدی بود. او صرف چند دهه به عنوان املاک و وکیل در دنور و به عنوان یک مدافع برابری نژادی خانواده اش گفت. او همچنین یک طرفدار قوی ارائه مسکن برای خانواده های کم درآمد, خدمت به عنوان موسس و عضو وابسته بقلمرو اسقف اعظم مسکن کمیته.

او اصولی را مرد حتی در مواجهه با ناملایمات. مگی فارلی که زندگی در مریلند با شوهر و فرزندان خود گفت: برخی از مخالفت پدرش در مبارزات انتخاباتی برای مسکن مقرون به صرفه به طوری که آنها به شدت در معرض تهدید زندگی خود را. اما هنوز هم او را در انجام به دلیل آن را درست انجام دهید.

“او یک ایرلندی اول از همه. این بدان معناست که او تا به حال یک لجبازی خط. و او گفت:, جوک, اما آنها بیشتر به جوک های بد” نانسی Farley گفت.

مایک Farley نیز مادام العمر حزب دموکرات یک خواننده حریص و یک مرد خانواده با عشق زندگی او اضافه شده است.

“او دوست داشت به سفر و می خواستم برای دیدن جهان” نانسی Farley گفت. “او بسیار خروجی اجتماعی و … و او فقط دوست داشت در گفتگو با مردم است.”

حسن جان فارلی

مایک Farley, 87, از, Denver, درگذشت مارس 23.

او را نگه نمی کینه.

فیل Farley به یاد می آورد آن زمان او قرض برادر بزرگترش در سال 1955 سیاه و سفید فورد و بازگشت آن را با یک آسیب دیده انتقال است.

“آن را به حال overdrive, که اجازه می دهد تا آن را به ساحل واقعا به راحتی و شما لازم نیست که هر که از موتور فشرده سازی کند شما را. شما می توانید به عنوان سریع به عنوان شما می خواهید” فیل Farley گفت. “او نمی وام من ماشین خود را دوباره اما او قطعا من بخشید.”

خانواده سهام خاطرات فارلی اغلب خنده و نشاط بخشی از یک دیگر. قرنطينه در میان اعضای خانواده های مختلف نیست به اندازه کافی برای نگه داشتن آنها را از چت با یکی دیگر آنلاین.

در حالی که برقراری ارتباط با او را در بیمارستان بستری بود دشوار است اگر نه غیر ممکن است, مگی Farley گفت: یکی از پرستار گرفت و آن را بر خودش برای اتصال خانواده به عنوان مایک Farley زمان نزدیکی کشید.

“او به نام ما همه با خود گوشی و او به ما اجازه دهید گوش دادن به آخرین مناسک و همه ما به می گویند ما خداحافظی” مگی Farley گفت. “این شگفت انگیز بود. ما فقط تا به او سپاسگزار.”

آن را حیاتی است که آمریکایی ها را coronavirus تهدید جدی و کار را به قطع انتقال آن با این حال آنها می نانسی Farley گفت.

“این برای ما مهم است, بدون توجه به آنچه ما دیدگاه های سیاسی هستند که به افزایش بالاتر از همه است که تقسیم و متوجه است که ما همه خیلی آسیب پذیر” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im