موزه هنر دنور مجموعه بازگشایی, تاریخ, جدید پروتکل های ایمنی

بسته موزه هنر دنور در مرکز شهر دنور کلرادو در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. موزه را بازگشایی (Hyoung چانگ دنور پست)

بعد از یک سال بی سابقه ای ماه بلند بسته شدن موزه هنر دنور را بازگشایی درهای خود را به روی عمومی در ژوئن 26.

این حرکت به دنبال یک تعداد دیگر عمده فرهنگ و هنر غیر انتفاعی افتتاح در این هفته یا بعد — از جمله تاریخچه کلرادو دنور موزه طبیعت و علم و پروانه غرفه. همه با استفاده از شل شدن coronavirus محدودیت در حالی که امیدوار کننده سختگیرانه جدید بهداشت و پروتکل های ایمنی.

در یک بعد از ظهر جمعه, بیانیه مطبوعاتی, موزه هنر دنور مقامات وعده داده شده “نزدیک به تماس با ما برای بازدید کنندگان” شروع با فقط کاربران اجرای آزمون در تاریخ 25 ژوئن. بازگشایی خواهد شد اولین بار بازدید کنندگان می توانید ببینید نمایشگاه “نیروهای طبیعی: وینسلو هومر و فردریک Remington” است که باقی خواهد ماند در مشخصات از طریق سپتامبر. 7.

“علاوه بر این موزه باز خواهد شد نمایشگاه “نورمن راکول: تصور آزادی” در ژوئن 26, و از آن خواهد شد در مشخصات از طریق سپتامبر. 7, مقامات گفت. “یک تجدید نظر جدول زمانی برای رونمایی از تازه بازسازی مارتین ساختمان و جدید Sie خوش آمدید مرکز اعلام خواهد شد در تاریخ بعد.”

در حالی که موزه امید تجربه های جدید مانند “نشان می دهد نور” و “گنجینه های از هنر” به اندازه کافی برای بازگرداندن گاه به گاه طرفداران خود را به طور کلی طرح برخورد شده است یک ضربه بزرگ. فقط قبل از coronavirus همه گیر ضربه موزه بود در مسیر به یک نگاه در آن سال-بلند چند میلیون دلاری نوسازی و ساخت و ساز پروژه در ژوئن 6.

که بدیهی است که اتفاق نمی افتد. اما نکات تکمیلی در سه طبقه بازسازی شده و جدید گالری های هنری, کلاس های درس یک رستوران و کافه و دیواره شیشه خوش آمدید مرکز همچنان به عنوان بخشی از 150 میلیون دلار پروژه.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد بازگشت با توجه به موزه کارکنان:

  • پیش خرید از به پایان رسیده و مورخ بلیط آنلاین مورد نیاز است. تماس 720-913-0130 و یا بازدید denverartmuseum.org برای خرید.
  • ماسک پوشیده شده است باید هنگام ورود و بازدید از این موزه زیر شهر دنور عمومی, ماسک مورد نیاز است.
  • ورود خواهد بود از طریق اصلی همیلتون ورودی ساختمان و تمام بازدید کنندگان را به خروج از طریق موزه استودیو درب برای اطمینان از ورود و خروج موفق شده است با حداکثر اجتماعی فاصله بين دو گروه.
  • همیلتون ساختمان کالاهان کافه بسته خواهد شد در ابتدا محدود و اقلام فروشگاه در دسترس خواهد بود برای خرید پس از خروج از استودیو.
  • دست در artmaking فضاها و فعالیت نمی ارائه خواهد شد با توجه به جدید بهداشت ایمنی روش.
  • بدون تماس و فعال حرکت ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های خود ادامه خواهد داد به ارائه سراسر موزه های واقع در ورودی و خروجی از فضاها و نزدیکی حمام و سرویس بهداشتی.
  • حداکثر 100 نفر را مجاز به موزه در هر ساعت با بیش از 350 نفر در این موزه در یک زمان و اجتماعی فاصله روش اجرا خواهد شد در گالری و آسانسور.

عضویت در خبرنامه هفتگی ما در برای دریافت اخبار سرگرمی ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de