دنور 2020 valedictorians تأمل در خود را از دست داد بهار و روشن آتی

یادداشت سردبیر

ارشد کلاس 2020 از دست رفته بسیاری از سنت است که همراه با فارغ التحصیلی از دبیرستان. شاید بزرگترین پیاده روی در سراسر یک مرحله و دریافت دیپلم خود را در حالی که افتخار خانواده جامعی عکس از غرفه. اما با وجود این تحول سنت valedictorian سخنرانی رفت حتی اگر تحویل این بود که آنچه آنها تصور است.

دنور پست می خواستم به هر دو این جشن دانش آموزان و کمک به آنها را جشن می گیرند بنابراین ما خواسته دنور مدارس دولتی به ما کمک می کند جمع آوری سخنرانی ها. لیست کرده ایم گزیده ای چند از آنها را در اینجا ویرایش شده برای فضا است. تبریک کلاس از سال 2020 است.

من هرگز فراموش نکنید ما افسانه ای روح روز که می خندد به تمام کلاس های ما تعجب آتش بازی پس از برنده شدن در بازی بازگشت به خانه انجماد فوتبال بازی زمانی که ما نشسته اند با هم زیر پتو مردم در حال سقوط در همه جا پس از گرفتن بیش از حد هیجان زده در طول ارشد اجرا و یا شیرینی که باران بر سر ما در زمستان پپ رالی. حتی اگر ارشد سال به پایان رسید خیلی زودتر از ما انتظار می رود ما ایجاد خاطرات است که ما را برای همیشه گرامی.

من همچنین می خواهم ما را به یاد داشته باشید که ما نمی توانید در اینجا در خود ما است. من می خواهم برای تشکر از خانواده من برای من صبحانه تقریبا هر روز قبل از مدرسه (من قطعا از دست که در دانشگاه) و برای همیشه تشویق من در همه چیز من و من معلمان نه تنها تلاش برای رسیدن به ما از طریق آنلاین مدرسه اما من خواندن بسیاری از کالج مقالات و همیشه خود را در کلاس های درس و دفاتر یک محل امن برای همه ما است.

من می دانم این نیست که در راه ما می خواستیم به ما را ترک علامت گذاری به عنوان. من می دانم که ما تا به حال بسیاری از اواخر شب و ارشد شوخی و در عین حال به حال, اما حتی پس ما مطمئن بود که یک بازی سرگرم کننده ارشد سال, در حالی که آن را به طول انجامید. ما یاد می شود نه تنها به عنوان یک روحیه پر انرژی کلاس که مجموعه نوار برای دیگران اما به عنوان یک کلاس که در این صورت جهانی سختی قادر به نشان می دهد جوامع ما آنچه در آن واقعا به معنی شمالی وایکینگ.

ایسلا Anderson, دنور شمالی دبیرستان


معلمان ما هستند و واقعا آنهایی که ساخته شده است مدرسه ما تجربه بهترین! آنها هستند که به ما کمک به رشد است که ما امروز. معلمان ما هستند که ما معتقدم که ما می تواند انجام بیش از ما فکر می کنیم می تواند. آنها هستند که باید به ما آموخت که چگونه مهم آموزش و پرورش است. امروز آنها را ببینید ما فارغ التحصیل امروز آنها را به اجازه رفتن از ما چون از طریق دبیرستان آنها وجود دارد نگه داشتن دست ما را به ما نشان می دهد راه راست اما امروز آنها پاداش کار خود را با دیدن ما در راه رفتن به جهان با تمام عقل آنها به ما ارائه.

من همچنین می خواهم به درک ما بزرگترین حامیان. پدر و مادر ما. (من می خواهم بگویم این بخش در عوض به دلیل پدر و مادر من). من encantaria dar mis gracias a todos nuestros padres, que en verdad han sido nuestro mejor apoyo. Les quiero آهنگ gracias a todos nuestros padres que por ustedes es que estamos اینجا هی graduándonos, por sus sacrificios. Que en verdad no fue fácil dejar en su país, pero aun lo hicieron porque como me dicen mis پادرس “queremos que logren más que nosotros”.

Ellos dejaron a sus sueños para darnos la oportunidad de tener لس nuestro. “Ellos cortaron sus افسوس para vernos ولار” (ناشناخته). Gracias por siempre estar ahí para nosotros diciéndonos “si se puede mijo”. En verdad گناه ustedes هیچ estaríamos اینجا ninguno de nosotros.

سالمندان به عنوان همه ما می دانیم اکثر خاطرات ما اتفاق افتاده است و در سراسر راه بودند و ما قطعا انتظار بیشتری ساخته شود در طول دوران دوم و ترم آخر. اما در اینجا ما امروز. در صفحه اصلی. قرنطینه. آره ما 3.5 سال نیست همه که بد نیست, اما من می تواند تضمین نماید که هر یک از ما در اینجا در انتظار برای نهایی ترم. همه ما در زندگی ما منتظر به زندگی ما ارشد سال و کسانی که فوق العاده اتفاقاتی که آمده است همراه با آن است.

بیش از هر چیز ما منتظر به راه رفتن روی صحنه. در این مرحله ما شاهد ما خواهر و برادر بزرگتر و راه رفتن در سراسر. در این مرحله ما افتخار خواهد بود به راه رفتن به عنوان نسل اول دانش آموزان و یا به عنوان خواهر و برادر بزرگتر.

اما ما باید به منعکس کننده بر این و از حالا ما هرگز نمی تواند فقط در انتظار برای هدف ما برای رسیدن به ما یا برای ما به زندگی است که لحظه ای. در عوض ما باید لذت بردن از هر مرحله از راه: که ما رو ب در امتحان ریاضی بیایید جشن می گیرند که که ما برنده تمام بازی های فوتبال سال سوم بیایید جشن می گیرند که که ما تیم بسکتبال ساخته شده آن را به نیمه نهایی اجازه دهید اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها ساخته شده و ما افتخار می کنیم چرا که ما شادی را برای شما فصل بسکتبال!!!! در هر مرحله از راه لذت بردن و جشن گرفتن که در آن شما رسیدن به هدف خود را و هیچ تاسف از آنچه شما انجام نمی.

مارینا Bañuelos Villagrana, Abraham Lincoln High School


من متاسفم اگر من در نگاه من گوشی من خوب نیست در به خاطر سپردن همه چیز. من هم امیدوارم که به گریه است چرا که این آرایش به من در زمان یک ساعت و من در مورد به اجازه دهید آن را از بین برد. اجازه بدهید شروع با گفتن این که این راهی است که من تصور خودم به من Valedictorian گفتار. من فکر نمی کنم هیچ یک از ما تا به حال تصور که چنین رویدادی بی سابقه خواهد گرفت. هیچ کس تصور نمی کرد که در سه ماه گذشته از مدرسه ما سفر را در یک لحظه. اضطراب من است خدا را شکر در حال حاضر که من لازم نیست برای انجام این کار در یک مرحله روشن نگاه مردم من هرگز ملاقات کرد. من هرگز خوب در ارائه سخنرانی و من هم مرحله وحشت درست در لحظه ای که من شروع به صحبت کنید. اما امروز نه در مورد من آن را در مورد ما کلاس 2020 حتی اگر این نیست فارغ التحصیلی ما خواب و یا تصور از. مدرسه ما تجربه ممکن است شده اند نه آنچه ما تصور از معلم, اعتراضات سال گذشته به COVID-19 این سال است. اما این تجربیات آنچه را کلاس 2020 منحصر به فرد و همچنین چیزهایی که می خواهید برای جدا کردن ما از نسل های آینده است. اصلی ترین چیزی که من آموخته اند که بیش از قرنطینه است که زندگی کوتاه است و شما هرگز نمی دانید وقتی که آخرین روز خود را بر روی زمین خواهد بود به طوری که هر روز باید زندگی خود را به عنوان آخرین.

من می خواهم به می گویند برخی از کلمات در زبان اسپانیایی به دلیل من نمی فکر می کنم من قادر به بیان آنها در زبان انگلیسی است. Las personas con quien estoy más agradecida پسر mis padres, ya que se sin que ellos no podía estar اینجا. Esto lo digo por mi پاپا que empezó desde cero y siempre ha tratado de hacer lo mejor que pude para sus hijos, aunque se indique que solo lo podemos ver dos días a veces cuatro سی tenemos suerte. ال se ha convertido en mi mejor ejemplo hasta el dia de hoy, También estoy agradecida con mi mama, ya que no hay ni un dia sin que su motivación esté presente, no creo haber llegado hasta donde estoy hoy si no fuera por sus esfuerzos haya, aunque en las veces الا هیچ entienda لا ترا الا tango health para que vea a sus hijos seguir adelante. از شما بسیار سپاسگزارم, با تشکر از شما.

اشلی, سانچز, غرب آکادمی رهبری


کلاس 2020 این است که چگونه ما انتظار می رود و یا می خواستم ارشد ما سال به پایان رسید. این رخداد حوادث مثال نخست است که زندگی می تواند تغییر در یک مقدار کوتاه از زمان. بنابراین لذت بردن از هر لحظه از زندگی خود را. قبل از این زمان رخ داده است در طول دوران دبیرستان و حتی مدرسه ما همه به اشتراک گذاشته خاطرات ما با هر یک از دیگر. خوب و بد های شاد و غمگین از لحظات و همه در میان است. اگر چه ما ممکن است قادر به بطور منظم احساس آن خاطرات مثبت ما را همیشه گرامی داشتن آنها را برای بقیه زندگی ما.

این است که پایان داستان ما اما پایان دادن به یک فصل مهمی از زندگی ما است. ما در آغاز یک فصل جدید در حال حاضر ما تمام حرکت ما كه به سمت چپ. ما آنهایی را انتخاب کنید و راه رفتن خود ما را در مسیر. ما نمی خواهد راه رفتن همان مسیر به موفقیت پس از آن خوب است اگر شما به نظر می رسد متفاوت از هر کس دیگری است. آن را نیز می توانید تغییر دهید به عنوان شما را در طول راه رفتن. وجود خواهد داشت نقطه در زندگی خود را که در آن شما ممکن است لغزش یا سقوط از مسیر خود را. این مهم است که شما به عقب بر گردیم و نمی دهد. کار ما قرار داده و منجر به نتایج بزرگ نیز در آغوش آن شکست و از آنها یاد بگیرند.

زندگی را به کمال و لذت بردن از هر روز. به یاد داشته باشید که زندگی یک مسابقه نیست به پایان برسد. لذت بردن از هر لحظه چون لحظه به لحظه شما را فراموش کرده ام به شما خواهد شد از دست چیز مهم است و آن را پشیمانی. قدردانی از مردم در زندگی خود را که حمایت از شما و سپاسگزار برای آنچه شما باید. اجازه ندهید زمان لغزش به دور از شما.

ادیت مورنو-Dominguez, Kunsmiller آکادمی هنرهای خلاق


صادقانه و با همه وقتی که من برای اولین بار نشستم به نوشتن این گفتار من واقعا می خواستم برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد همه چیز ما از دست رفته به عنوان یک کلاس. این امر می تواند راه را آسان تر به یاد در مورد بازگشت به خانه اتش در پشت پارکینگ. هنگامی که مردم به من بگویید که آنها در حال ببخشید که من کل ارشد سال بود وارونه من فقط بالا انداختن آن و می گویند “این است که یک معامله بزرگ.” آن است که یک چیز سخت به بحث در مورد. و صحبت کردن در مورد آن به نظر می رسد کمتر دردناک است.

اما از آن است که یک معامله بزرگ است. ما از دست رفته ما مدل ارشد و فارغ التحصیلی ما BBQ و جوایز. من آرزو می کنم من تا به حال شناخته شده در آن روز در اوایل ماه مارس که من نمی تواند آینده را به جنوب. من را در آغوش گرفت دوستان من خداحافظی و تشکر من معلمان برای همه چیز آنها برای من انجام می شود اما در عوض من بی اطلاع بود و تقلا برای ترک یک اسب نشان می دهد (البته). من حتی رفتن به عقب برای یک جلسه کلاس فقط به نشستن در سالن دیگری پنج شنبه.

برای همه ما این پایان کار نبود ما تا به حال در ذهن ما ارشد سال است که می تواند بیرون کشیدن همه نوع از احساسات است که خوب است. شاید شما آماده شده است برای چه می آید بعد از دسامبر یا شاید شما آرزو دبیرستان می شد چند ماه بیشتر. هر آنچه که شما در حال رفتن را از طریق آن معتبر است. بیحس کردن و یا نادیده گرفتن چگونه ما واقعا احساس می کنید اغلب می تواند ما را از رفتن به, اما این است که در نهایت بخش بزرگی از زندگی فردی و تجربه کلاس. احساس درد و از دست دادن در برخی از روزها شادی و امید در دیگران, جشن پیروزی های بزرگ و کوچک به عنوان آنها می آیند تا ما راه را… که زیبایی از زنده بودن.

بهار سال 2020 نخواهد تعریف کلاس ما. اجازه ندهید که آن را.

باری برتو, جنوبی, دبیرستان


کلاس 2020 از ما تا به حال برای آمدن به شرایط با تجربه prom ارشد شوخی ارشد خندق بعد اما از همه مهمتر یک مراسم فارغ التحصیلی. من متاسفم برای کسانی که از خواب قدم زدن در این مرحله به عنوان خانواده خود را تشویق آنها را در. من متاسفم برای کسانی که مشغول به کار بی وقفه برای رسیدن به جوایز از به رسمیت شناختن بدون اینکه شناخته شده است. من متاسفم که ما گفت: ما خداحافظی بدون دانستن است که آن را واقعا می تواند نهایی ما. هیچ کس نمی تواند حدس زده اند که ما در سال آخر به پایان می رسد به طور ناگهانی به دلیل جهانی و همه گیر. این باعث تاسف من است که ما برای همیشه خواهد بود, شناخته شده به عنوان دبیرستان فارغ التحصیلی کلاس که در واقع هرگز “فارغ التحصیل شد.”

در حالی که ما می تواند سوگواری از دست دادن خاطرات است که می تواند شده اند; بیایید اتخاذ یک چشم انداز مثبت و این را به عنوان یک یادگیری درس: چیزهایی که غیر منتظره همیشه اتفاق می افتد در زندگی آنها ممکن است خوب یا آنها می تواند بد باشد. اما آنچه مهم است این است که چگونه ما را انتخاب کنید به واکنش نشان می دهند و اقدام پس از آن. پس از همه من اعتقاد دارم که تجربه سخت به عنوان ما در حال حاضر برگزاری نمایشگاه می تواند به تقویت رشد شخصی ما. این که آیا شما حرکت رو به جلو خود را با آموزش و پرورش و یا پرش مستقیم به نیروی کار من را تشویق شما را به اتخاذ این چشم انداز. من نمی نفی آن ما سزاوار به تجربه مدل خندق روز مراسم فارغ التحصیلی و هر چیز دیگری که ارشد مدرسه بالا به نظر می رسد به جلو به, اما در واقع زندگی ما هرگز تابه دقیقا همانطور که ما پیش بینی آنها را به.

ممکن است آنچه که ما به عنوان یک شکست و یا اجازه دهید پایین درمان به عنوان یک فرصت برای رشد….من می گویم این همه نمی توان بی اعتنا از احساسات خود را اما به تلنگر این وضعیت منفی به مثبت. ما می توانیم گریه, فریاد زدن و عصبانی در این وضعیت اما بیایید از این قوی تر از قبل.

اندی ملینا-Callejas, دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در اوایل کالج


“خوب بچه ها ما از آن ساخته شده. ما در نهایت به پایان رسید که چیزی که برای ما لازم توسط دولت و بدون من صحبت کردن در مورد قرنطینه. اینکه آیا یا نه ما نجات خودمان از زندگی در زندگی ما پدر و مادر زیرزمین یا از یک زندگی از تبدیل شدن به یک مدیر در مک دونالد باقی مانده است دیده می شود. در یک یادداشت جدی تر در این روز نشانه پایان 13 سال-سفر طولانی که همه از ما به معنای گرفتن است.

بسیاری از ما از جمله خودم در حال نسل اول دانش آموزان است. گرفته ایم جاده کمتر سفر کرد و موفق به غلبه بر تمام موانع در راه ما. من می خواهم شخصا تبریک می گویم هر کس برای ساخت آن این دور و در نظر گرفتن گام بعدی در گسترش آموزش و پرورش خود را. من همچنین می خواهم برای تشکر از ما فوق العاده معلمان و کارکنان پشتیبانی را به عنوان به خوبی به عنوان ما شگفت آور اصلی خانم Lofaro. اگر چه نه همه ما با آغاز شده است که در اینجا با ما حمل امید کسانی ساخته شده است که تاثیر در زندگی ما است. ما حمل امید از خانواده های ما و امید کسانی که بر این باور در ما. ما ثابت کرده ایم خودمان را به بیش از شرایط ما حتی اگر آن را به نظر می رسید به عنوان اگر تمام جهان علیه ما. به دنبال بازگشت در همه خون و عرق و اشک ما ریخت و به این چهار سال گذشته آن را شگفت انگیز به فکر می کنم این چیزی است که به ما اجازه داده شود در اینجا در حال حاضر. همه ما مبارزه در برخی از راه شکل و فرم و این چیزی است که از ما انسان می سازد. تلاش ما اجازه می دهد تا به تحقق بخشیدن به آنچه واقعا مهم در زندگی ما و زندگی بهتر می شود; این همه تا به شما و آنچه شما فکر می کنید که شما قادر به. شکست امروز همیشه به معنی شانس در رستگاری فردا.

لاریسا Dominguez-مونتویا, CEC اوایل کالج


من اول می خواهم به رسمیت شناختن شرق جامعه که ما را از جایی که ما امروز. آن است که یک جامعه سرشار از تنوع و مظهر انسجام است که بر خلاف هر چیزی من تا کنون دیده اند. متاسفانه جوامع مانند شرق بسیار نادر است. شما معمولا می توانید جوامع هستند که یا متنوع یا منسجم اما به ندرت می توانم شما را پیدا جوامع است که بندر ، شرق یک مثال از آنچه که ما باید به سمت هدف است و نه بی عیب و نقص, آن است که یک مکان برای شروع است.

هر کجا که شما به رهبری در سال آینده آن را حیاتی است که شما به یاد داشته باشید ریشه های خود را در شرق و سعی کنید به تکرار این وحدت است که در شرق است. پس چگونه شما نماینده برجسته این گروه از مردم ؟ این کلاس پر از نوازندگان با استعداد, خوانندگان, بازیگران, دکا حرفهایها و باهم قانون متخصصین با استعداد ورزشکاران افرادی که روبات به اجرای بیش از معلمان سخنرانی و بحث عنوان دارندگان فعالان و مهمتر از همه افرادی که اتهام آینده خود را. من می خواهم به فکر می کنم از کلاس ما به عنوان یک فلش. همانطور که می دانید فلش باید به عقب کشیده قبل از آن است. کلاس ما شده است به عقب کشیده چندین بار. ما در حال کشیده شدن توسط سیاستمداران که حاضر به اقدام برای تضمین آینده پایدار. ما کشیده شد به عقب زمانی که ما تا به حال برای کمک به معلمان ما مبارزه برای غرامت عادلانه به صورت فوق العاده ای خود را به عنوان کار مربیان است. و در نهایت ما کشیده شد به عقب زمانی که ما ارشد بهار به سرقت رفته بود از یک میکروسکوپی ویروس. اما کلاس ما این است که انعطاف پذیر و قوی است. اگر چه ما کشیده شده است به طوری که بسیاری از بار ما همیشه راه اندازی خودمان به اهمیت دستاوردهای. بنابراین تمرکز بر هدف و سعی کنید بهترین خود را در کلاس از سال 2020 است.”

واکر جوان دنور شرق دبیرستان

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>