تظاهرکنندگان را به دنور خیابان برای هشتمین روز در فشار برای عدالت نژادی پس از مرگ جورج فلوید

توده ها از تظاهرات مسالمت آمیز را به دنور خیابان ها در روز پنج شنبه شب, توقف ترافیک آنها به عنوان شعار و راهپیمایی برای روز هشتم در پاسخ به این پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس — فاجعه ای که در راه اندازی یک جنبش ملی به دنبال نژادی عدالت و اجرای قانون اصلاحات.

فعالیت لگد کردن در اواخر بعد از ظهر در مرکز اجتماعات پارک با “جوانان آموزش و پرورش” رویداد که برجسته جوان سخنرانان از جمله 7 ساله به نام یعقوب که گفت: جمعیت “Black lives matter آنجا که سفید زندگی می کند مهم است.”

پس از مدت صدها نفر از تظاهرکنندگان شروع راهپیمایی غرب در Colfax خیابان به Speer بلوار جایی که آنها را متوقف ترافیک راهپیمایی تا معمولا مشغول شاهراه جمعیت که کشیده بلوک.

Hyoung چانگ دنور پست

DENVER, CO – ژوئن 04: معترضان مارس خارج از مرکز اجتماعات پارک در دنور در 4 ژوئن سال 2020 است. مرگ جورج فلوید هفته گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه موجب موجی از اعتراضات و تماس پلیس اصلاحات در سراسر کشور است. (عکس Hyoung چانگ/دنور پست)

معترضان را جمع آوری در میدان بزرگ در خارج از Auraria پردیس را تیولی اتحادیه دانشجویی برای آنچه که تبدیل به یکی از امضا لحظات این تظاهرات: صدها نفر از مردم دروغ را در چمن سلاح های خود را پشت سر خود را برای نه دقیقه سکوت — نماد طول زمان در حال حاضر سابق مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در Floyd گردن قبل از او درگذشت.

دوشنبه شب تظاهرات ادامه صدف و مسالمت آمیز توجه داشته باشید که زده شده است چند شب در دنور. تظاهرات در اواخر هفته گذشته و بیش از آخر هفته و حتی جمعه شب, شدند, مقابله, و دیدم برخی از جرم و جنایت و خرابکاری — هر شب در ابرها پلیس گاز اشک آور و barrages فلفل توپ.

آغاز سهشنبه و در ادامه چهار شنبه, Denver, پلیس پا به عقب و اجازه تظاهرات به ادامه به خوبی گذشته 9 p. m. اضطراری و مقررات منع رفت و آمد که مگر اینکه تمدید در حال حاضر در آن شب نهایی. تظاهرات اقدام مسالمت آمیز آن شب بدون درگیری با پلیس که خدشه دار زودتر پیاده روی.

پنج شنبه شب تاکید کردند توسط پلیس دنور که توزیع موارد از آب بطری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de