تظاهرکنندگان در خارج از شفق قطبی ایستگاه پلیس تقاضا شلیک ماموران درگیر الیاس McClain مرگ

تظاهرکنندگان راهپیمایی جمعه شب از سایت شفق پلیس به خشونت دلهره الیاس McClain در تابستان گذشته به بخش منطقه 1 ایستگاه که در آن آنها اعلام آنها مسالمت آمیز باقی می ماند تا زمانی که همه از افسران درگیر در 23 ساله مرگ هستند از کار اخراج شدند.

معترضان محاصره منطقه 1 ایستگاه در 13347 E. Montview بلوار. در شب جمعه در آنچه آنها به نام “APD اشغال” خواندن McClain کلمات تاریخ و زمان آخرین بیش از یک بلندگو و شعار “من نمی بینم بدون هیچ شورش در اینجا! چرا شما ضد شورش!” در افسران.

“اجازه دهید ما آن را به شما روشن و دروغ گفتن خود را خوک در این زمان ما هیچ نیت به طوفان این حوزه در این زمان” ناشناس سازمان گفت: از طریق یک بلند گو حرف زدن و خواندن از حزب سوسیالیسم & آزادسازی نامه موقت شفق رئیس پلیس ونسا ویلسون.

“ما را به مطمئن شوید که هر فرد امشب در اینجا حرکت نمی کند از این نقطه در اطراف حوزه تا زمانی که شما علنا به توافق آتش شیدا Roedema و ناتان Woodyard.”

هر چند که قبلا برنامه ریزی شده در ماه مارس و پس از اعلام توسط Wilson که او تا به حال اخراج سه افسر پلیس از جمله دو که مطرح شده برای یک عکس reenacting یک سبد در نزدیکی یک بنای یادبود به McClain, و یک سوم افسر که با دریافت این تصویر مسخره 23 ساله از مرگ.

که افسر Jason Rosenblatt یکی از سه درگیر در McClain مرگ هر چند او Woodyard و Roedema قبلا پاک شده است تخلف است. هر سه نفر گرفته شده خیابان وظیفه در ماه گذشته برای ایمنی خود را, پلیس گفت:.

به عنوان شب جمعه کاهش یافت و به اعتراض مسالمت آمیز با صدها نفر از مردم در اطراف پراکنده خارج از ایستگاه نشسته در چمن و پیاده رو پخش موسیقی است. سازمان تشویق مردم به دعوت دوستان خود را به پایین آمدن کرد و گفت آنها نمی خواهید در هر نقطه.

10 p. m., هنوز هم وجود دارد شده نشان می دهد از زور توسط پلیس آرورا. در طول شب گروه به صورت دوره ای در توئیتر خود نوشت که تظاهرکنندگان “باقی می ماند صلح آمیز در منطقه 1.”

رشاد ویلیامز یکی از راهپیمایان گفت: او پایین خیابان زندگی می کند از جایی که McClain — که می خواهم هیچ جرمی مرتکب شده بود توسط پلیس متوقف در پاسخ به یک گزارش از یک شخص مشکوک.

“من اینجا هستم چون سیاه زندگی ماده و الیاس McClain مسائل,” او گفت:. “این می توانست من. آن را به متوقف شود.”

الیزابت هرناندز دنور پست

تظاهرکنندگان خواستار افسران درگیر در الیاس McClain مرگ در سال گذشته اخراج می شود جمع آوری خارج از شفق قطبی اداره پلیس منطقه 1 ایستگاه در جمعه 3 جولای سال 2020 است.

او همچنین گفت که او بیمار توسط عکس از شفق قطبی افسران پلیس reenacting chokehold مورد استفاده در McClain. “این سخت است تصور کنید مردم نمی باید همدلی یا دلسوزی برای یک زندگی از دست رفته را سرگرم کننده از یک زندگی از دست داده است.”

پاملا هاوارد گفت که او راهپیمایی زیرا او به یک جوان 19 ساله پسر و این می توانست زندگی خود را از دست داد.

“من نمی تواند استراحت. من نمی تواند صلح. من نمی توانم باشه تا قاتلان آنها دستگیر,” او گفت:. “او هیچ چیز اشتباه است. او نیاز به عدالت است. من آرزو می کنم ما می باید بود این مدت زمان طولانی در پیش است.”

شب جمعه, مارس می آید به عنوان McClain مرگ در ماه اوت گذشته — پس از قرار دادن در سبد توسط پلیس و تزریق با سنگین آرام بخش کتامین توسط امدادگران — بخشی از ملی فشار برای عدالت نژادی و پلیس اصلاحات در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

آخر هفته گذشته تظاهرکنندگان مونتاژ در خارج از شفق قطبی اداره پلیس اصلی ستاد که در آن پلیس ضد شورش با استفاده از اسپری فلفل در تلاش خود را برای عقب راندن معترضان یک حرکت است که تحت سنگین انتقاد و دفاع شد مقامات پلیس.

در هفته های اخیر رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس است tapped دولت دادستان کل به بررسی مرگ و FBI, باراک اوباما برای, کلرادو و وزارت دادگستری را علنا اذعان کرد که آنها بوده ام, بررسی پرونده از سال گذشته برای تعیین اینکه آیا فدرال حقوق مدنی بررسی موجه است.

شهر آرورا نیز در حال آماده شدن برای استخدام جدید شخص ثالث محقق به بازتولید آن مستقل پروب از بخش اقدامات است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de