دموکراتیک امیدوار Tulsi Gabbard موعظه وحدت رهبری در کلرادو اسپرینگز

کلرادو اسپرینگز | تشکر. Tulsi Gabbard زمان مرحله در بکت رویداد مرکز در پنج شنبه شب به عنوان مخالفان او در به دنبال نامزدی حزب دموکرات را برای رئیس جمهور آماده شده را به مرحله ملی برای بحث در نوادا است.

این نماینده کنگره از هاوایی نمی واجد شرایط برای لاس وگاس بحث است. اگر او نا امید شده بود, اما آن را نشان نمی دهد چرا که Gabbard را رد کرد و این رویداد به عنوان یک واقعیت سیاسی تلویزیون نشان می دهد و صحبت از تلاش برای متحد کردن — به جای تقسیم — کشور است.

“من اینجا هستم برای کمک به همه ما به یاد داشته باشید که ما دیده ایم در طول تاریخ کشور ما, ما هستند که می توانید پل که تقسیم” Gabbard گفت.

او پایه در کلرادو اسپرینگز نیز رد غیبت او در بحث و خوش بین باقی مانده در شانس خود را برای کسب نامزدی حزب دموکرات با وجود او سنجی های اخیر اعداد و جمع آوری کمک های مردمی گزارش. محلی دموکرات ها اضافه شده که Gabbard بسیار ظاهر است نشانه خوبی برای این شهرستان است.

الویس مارتینز بود بیشتر نگران آب و هوا در جاده ها از انتخابات به عنوان او سوار از پوبلو به شنیدن Gabbard صحبت می کنند.

“او جوان هوشمند و یک جانباز” مارتینز گفت. “آن را مورد لعنت زمان که ما یک زن در کاخ سفید با سر بر روی شانه های او و هیچ بار اضافی.”

تا کنون Gabbard اولین بار است که نامزد حزب دموکرات برای بازدید از جنوب کلرادو مارتینز اشاره کرد و حضور او می رود راه طولانی به سوی حمایت خود را از نماینده اصلی.

“تکیه به سوی” او گفت:. “اما من هنوز هم به من رای گیری در میز قهوه.”

Gabbard زمان مرحله اواخر عذرخواهی به اتاق شلوغ این شهر در جنوب شرقی جانبی را برای او را به تاخیر بیاندازد.

در طول تاون هال Gabbard صحبت کردن در برابر تغییر رژیم موجب درگیری با ایالات متحده و توصیف عوامل او را در نظر بگیرید قبل از ارسال این کشور از نیروهای مسلح برای مبارزه با.

“یکی می کند و این در کشور ما در خدمت امنیت ملی مورد علاقه ؟” او گفت:. “و آن را روشن و دست یافتنی هدف?”

جنگ در افغانستان برای مثال تیره است و هیچ وضوح وجود دارد که چرا ایالات متحده باقی می ماند Gabbard گفت. او تبلیغ خود را تجربه در گارد ملی ارتش و اشاره کرد که او نمی خواهد وارد کاخ سفید به عنوان “سبز” رهبر.

یک isolationist سیاست است نه هدف Gabbard روشن. و نه او می خواهم به دنبال همکاری به جای جنگ است.

Gabbard نیز گفت: او پشتیبانی مالی مبارزات انتخاباتی اصلاحات با این استدلال که نامزدها باید قادر به پذیرفتن پول تنها از رای دهندگان به جای سیاسی عمل آورد.

در حالی که بسیاری در تاون هال مانند مارتینز تشکر Gabbard برای دیدار او به Colorado Springs, El Paso County حزب دموکرات گرفتار برخی از توپخانه ضد هوایی برای تبلیغات در این نشست گفت: صندلی الکترا جانسون. مقامات حزب مشترک رویداد اطلاعات در رسانه های اجتماعی و حمایت و واکنش بیش از این مصیبت.

“مردم واقعا یا به طور کامل او را دوست دارم و یا به طور کامل نفرت او” جانسون گفت.

شاید Gabbard حمایت در veteran جوامع به خود جلب کرد او به کلرادو اسپرینگز جانسون اذعان کرد. او ضد جنگ موضع بازی های برگزار شده است به خوبی با برخی از محلی جانبازان.

حمایت و یا بدون جانسون گفت: Gabbard حضور یک چیز خوب برای شهر دراز برگزار شد به عنوان کلرادو جمهوری خواه دژ. به عنوان میزان مشارکت افزایش یافته است و در انتخابات اخیر چرخه, او گفت که او انتظار دارد بیشتر و بیشتر دموکرات ها به طرح توقف در شهر است.

“این هنوز یک صعود دشوار برای دموکرات ها اما ما در حال ساخت آن را آسان تر برای اتصال,” او گفت:.

جانسون به نام Gabbard بازدید یک “پادزهر” به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی دیدار شنبه شب.

مو رنگ بنفش و ورزشی یک کراوات رنگ سپاسگزار مرده باد و گیل Huscher گفت: او دوست دارد Gabbard موضع در جنگ مواد مخدر و روزنامه نگاران.

“ما باید از این جنگ; ما در حال صرف پول در دیوانگی” Huscher گفت: به عنوان شوهر او راننده سرشونو تکون دادن. “ما لازم نیست به صرف پول بیشتر در جت های جنگنده و دیگر چیزهایی که ما لازم نیست برای کشتن مردم ما نمی دانیم.”

Huscher اضافه شده که Gabbard حمایت قانونی مواد مخدر خواهد بود که بهترین راه برای کمک به کسانی که با اعتیاد و یا سوء مصرف مواد مشکلات. علاوه بر این نماینده تماس به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ است که در خط با ارزش آمریکایی ها در محل روزنامه نگاران.

در واقع Gabbard مسیر به کاخ سفید خواهد بود مملو از چالش های Huscher گفت.

“اما غریبه همه چیز اتفاق افتاده است,” او گفت:.

تنها Gabbard و کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer موفق به واجد شرایط برای چهارشنبه دموکراتیک بحث است. برای یک محل در مرحله آنها مورد نیاز:

  • حداقل یک نماینده از آیووا یا نیوهمپشایر قفقاز در این ماه.
  • حداقل دو نظر سنجی قرار دادن آنها در 12 ٪ و یا بالاتر در نوادا کارولینای جنوبی و یا هر دو.
  • حداقل چهار نظر سنجی قرار دادن آنها در 10 ٪ و یا بالاتر در این کشورها و یا نظر سنجی های ملی.

هنوز Gabbard گفت: رای دهندگان به جای کمیته ملی حزب دموکرات و “شرکت media partners” را انتخاب کنید جمهور است.

راهیابی به مرحله بعدی بحث در فوریه. 25 به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است برای Gabbard که به دست آورده به هیچ نمایندگان است و به طور متوسط مرده در پای صندوق های رای در 1.5% با توجه به fivethirtyeight.com

پرسید که آیا واجد شرایط برای آینده بحث است که امکان Gabbard پاسخ داد: “خواهیم دید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im